Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

berusa55

Yalnız bu adam cidden Samsunspor camiası ve taraftarıyla dalga geçiyor verdiği cevaplardan bu çok açık. Sallamıyor resmen ama seni bir sallayacaklar ordan bu şekilde devam edersen Kalpar haberin yok. Bu nasıl bir konuşma tarzıdır fıttırdım  >:(

Ollivanders

Onu bu takımın başında Tutan BUYUK YONETİM (!) Sağolsun. Taraftarmış . Taraftar kim ya? Onlara ne gerek var ki ? Dalga geçer tabi . Senin kulubun taraftarını adam yerine mi koyuyor abi.

Ajan

Ortada büyük bir yönetim mi var yoksa büyük bir siyasi güç mü var orasıda ayrı bir muamma

irFan_55

berusa55

Yönetim falan yok sadece Mehmet'in dediği gibi atanmış müdür var kulübün başında  :(

minci

17 Aralık 2010, 00:44:52 #260 Son düzenlenme: 17 Aralık 2010, 12:18:57 Ant55
"Şu anda ligde dördüncü sıradaysak bu yönetim kurulunun başarısından dolayıdır." Lafa bak hizaya gel. Hüseyin efendi 4.lüğü başarı olarak kabul ediyor. Bu adamın vizyonu bu kadar. Ondan sonra biz bu adamdan şampiyonluk bekliyoruz. Bütün bu koşullarda, tesisse tesis, taraftarsa taraftar, paraysa para, medyaysa medya, şehir ve bürokrat desteği ise Samsunspor tarihinde hiç olmayacağı kadar büyük, ligde  şampiyonluğa oynayan hangi takımda var bu destek? Buna rağmen sen 4.lüğü nasıl başarı sayarsın? >:( >:( >:( Bir lafım da Samsunsporumuza yönetmek için atanan yönetim kuruluna. Hocayla ilgili aldığınız bu kararla ne kadar büyük bir riske girdiğinizin umarım farkındasınızdır. Ben ve neredeyse bütün taraftarların ortak düşüncesi hocaya karşı malum. Şimdi bu insanlar canlarından daha çok sevdikleri takımlarına zarar gelmesin diye kanağlayarak da olsa ses çıkartmıyorlar. Dilerim öyle birşey olmaz eğer hoca başaramazsa o zaman siz nasıl bu vebalin altından kalkacaksınız. Hüseyin efendi kaçar gider. Peki ya siz? Ancak içimde hala bir ses devre arasında büyük sürprizlerin olacağı yönünde. Sonunda sağduyu galip gelecektir. Hepinize saygılar.

AntZ

Galip Babanın galibiyetten sonra rest çekip ben gidiyorum diyen birine ne olur gitme diyeceğini sanmıyorum. Ligin son haftasındaki kritik maçı düşünerek köprüyü geçenekadar ayıya dayı deyip, maçtan sonra sen kafana göre istediğin zaman gidemezsin, biz seni kovarız mesajı vererek göndereceklerini düşünüyorum.

Cenk, Savaş, Anıl takımda kalır, Kalpar gider, 2 gün kaldı, demedi demeyin  ;)

serkancengiz

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Aralık 2010, 15:49:53
Galip Babanın galibiyetten sonra rest çekip ben gidiyorum diyen birine ne olur gitme diyeceğini sanmıyorum. Ligin son haftasındaki kritik maçı düşünerek köprüyü geçenekadar ayıya dayı deyip, maçtan sonra sen kafana göre istediğin zaman gidemezsin, biz seni kovarız mesajı vererek göndereceklerini düşünüyorum.

Cenk, Savaş, Anıl takımda kalır, Kalpar gider, 2 gün kaldı, demedi demeyin  ;)

ağzından bal damlıyor bende aynı düşüncedeyim

maviay55

Alıntıİstifadan haberi var mıydı?

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, dünkü basın toplantısında G.Antep maçının ardından istifa edeceğini Başkan Erkut Tutu ile görüştüğünü ifade etti
Oysaki Başkan Erkut Tutu, Salı günü yapmış olduğu toplantıda Kalpar'ın istifasından haberinin olmadığını ve hatta tecrübeli teknik adamın görevi bırakacağını öğrendiğinde büyük şok yaşadığını açıklamıştı. Şimdi kamuoyu Kalpar'ın mı yoksa Başkan Tutu'nun mu doğru söylediğini merak ediyor.
kaynak:denge

brigand

cembaba

Kaya

Haftalardır iyi oynamasına rağmen 3 puana ulaşamayan Samsunspor, ligin flaş ekiplerinden Gaziantep Belediyespor'a patladı. Hüseyin Kalpar, Samsunspor'u nerelerden alıp nerelere getirdi,0 bunu iyi görmek lazım. Tecrübeli hoca tüm olumsuzluklara rağmen iğneyle kuyu kazdı ve Samsunspor'u ilk yarı bitimine bir hafta kala Süper Lig adayı yaptı. Ancak son zamanlarda Samsun'da hoca üzerine oynanan oyunların Samsunlular'a da hiç yakışmadığını söyleyebilirim. Bunu şunun için söylüyorum. Futbolcu bulursunuz, ama istikrarlı bir hoca bulmak kolay değildir. O nedenle Samsunspor'un elindeki en önemli ismi kırması hiçte akıllıca değil.
**Tunç Kayacı**

Lütfen Tunç abimizi dinleyelim.. :o :-X >:(

Mustee13

Dışardan sallaması kolay. Kim kulağına neler fısıldadı kim bilir.

doðan

Laaaa tunç kayacı ;
oturduğun yerden sallamk kolay olayı ve iç dinamiklerini bilmeden biz ne kadar hocaya sallıyosak senin ordan ahkam kesmen de o kadar anormal ... biz sorularımıza cevap alalım hocanın arkasındayız ... mantığımıza sığınarak alamadığımız cevaplara binayen istikrar abisesi saydığınız hocamızı da eleştiririz çünkü;
----Anıl ın nasıl oynatılmadığını bilmek istiyoruz
----Cenk ile problemin ne
----Takımın papazları kim ve takımın düzenini kim sağlıyo
----İstikrar olarak nitelendirilen kaç maçı kapsıyor
----Agbetunun fomsuzluğunu neye bağlıyor
----Kenan la problem nasıl çözüldü
----savaşla olan problem ne ve takıma ne kadar zarar veriyor ...

doðan