Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

jean

cezayir55

celebi

maviay55

AlıntıÖnce istifa etti sonra vazgeçti
[ 13.12.2010 ]

Basın toplantısında istifa ettiğini açıklayan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, Galip Öztürk'ün kendisi ile yaptığı görüşme sonrasında kararından vazgeçti.Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası istifasını açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ı, bu kararından Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk vazgeçirdi. Yusuf Ziya Yılmaz Otogarı'ndaki özel makamında Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Basın Sözcüsü Haluk Tan, Futbol Şube Sorumluları Cahit Kaya ve Suat Çakır'ın bulunduğu ortamda Hüseyin Kalpar ile görüşen Galip Öztürk, dere geçilirken at değiştirilmeyeceğini ifade ederek, "Hüseyin Kalpar'ın yanındayız. yöneticiler olarak da kendisine tam destek veriyoruz. Tek amacımız Samsunsporumuzu Süper Lig'de görmektir" dedi. Bu görüşmeden sonra Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın görevine devam edeceğini açıkladığı öğrenildi.

maviay55

AlıntıTEPKİLER VAR
Kalpar'ın bu karırı gündeme bomba gibi düştü. Bu karırın duyulmasıyla birlikte yönetim Nuri Asan Tesisleri'nde olağanüstü toplandı. Yönetim kurulu hocanın istifa kararını masaya yatırdı. Ancak, toplantıdan Kalpar'ın istifasının kabulü veya reddi gibi bir karar çıkmadı. Yönetim bugün olağan toplantısını yapacak ve kararını açıklayacağı öğrenildi. Öte yandan bazı yöneticiler hocanın blöf yaptığını öne sürerek, "Bombanın pimini çekti ve bıraktı. Hoca bizden kelle istiyor. Hep benim istediğim olsun diyor. Neredeyse kulübün başına geçip bizi yönetecek. Artık çok oldu. Nereden inceyse kopsun" diyerek tepki gösterdiler.
kaynak:halk

yerel medya gene iş başında..hangisine inanacaz şimdi? halk a göre yönetim bugün toplanıp karar verecekmiş  :o

55.hakan

Yönetimdekilerden de bizim gibi düşünen varmış demekki

Ollivanders

Dun yonetim hocanın arkasındaydı. Gbb maçindan sonra hoca yonetimin arkasında oldu.

babasamsunlu

hoca arkaya geçti
çift daldı..
iki puanı kaptı..
Erkut bir baktı,
fena yandı,
Taraftar bu işe şaştı kaldı..
İmdi Erkut neyleyecek :D :D :D :D :D

pitbul055

Alıntı yapılan: Serpico55 - 13 Aralık 2010, 16:35:36
Dun yonetim hocanın arkasındaydı. Gbb maçindan sonra hoca yonetimin arkasında oldu.

Aşkı Memnu gibi olduk.Kim kimin Arkasında belli değil :P

brigand

aklım ermiyor. amatörde bile yok böyle kulüp içi ilişkiler. galip öztürkte madem bu kadar fazla ilgi göstercek müdahale edecek başkan olsun. yoksaki hobi niyetine gel git 12 ayın 2 ayı takip et falan olmaz o işler.kulüp şuanki yönetimin , kalparın ve bunlar gibilerin oyuncağı olmadığı gibi galip öztürkünde oyuncağı değil dünkü devre arasıdaki görüntü aslında o kadar vahim birşeyki. düştüğümüz durumu açıkça yansıtıyor. >:( >:( >:(

s_uzunkaya

GALİP ÖZTÜRK SANKİ ISINMA TURLARI ATIYOR  8) ...SÜPERLİGE BELKİ ONUN BAŞKANLIĞINDA ÇIKARISS >l<

berusa55

AlıntıKalpar: "Devam etmemiz gerekiyordu"
13 Aralık 2010 / 16:53
Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Samsunspor'da devam etme kararı aldı.

Samsunspor'un hafta sonu kendi evinde oynağı ve 4-0 galip geldiği Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, Samsunspor'daki görevini noktalayacağı yönünde açıklama yapan teknik direktör Hüseyin Kalpar, yapılan görüşmeler sonrasında devam etme kararı aldığını söyledi.

Samsunspor'da devam etme kararı aldığını belirten Kalpar, "Başkan ile oturup konuştuk. Devam etmemiz gerekiyordu, devam ediyoruz. Samsun'dayım" dedi. Kalpar, konuyla ilgili fazla açıklama yapmak istemediğini belirtti. (İHA)

İyi de niye? Maçtan sonra şekil yapıp bırakıyorum de şimdi ise devam etmem gerekiyordu de!

Ollivanders

Ya bu konuda da mı haksızız. Bu nasıl bir acıklama. Amacın ne lan senin? Yeter artık ya . Aptal yerine konmak artık zoruma gidiyor. Madem devam etmen gerekiyordu ne diye istifa ettin odun kafalı!

ahmetsefa55

bence artık bu konu kılıt yesın.nasılkı tutu baskan olmadan once olmasın dıyorduk ama baskan secıldıkten sonra destekledık.sımdı de kalpar gıtmıyosa madem her zamankı gıbı kayıtsız şartsız armaya destek olmalıyız.dolayısıyla kalpara. samsunspor_x

KareAs55

Yüzsüzsün sen be adam yüzsüzsün  >:(