Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

kaptan 55

dansöz kalpar madem istifa ediceksin hemen güngören maçı sonrası düzenlediğin basın toplantısında niye istifa etmedin?

55.hakan

Şimdi istediği gibi at koşturabilir klüpte kurnaz Kalpar

doðan

Akşam olayın detaylarını öğrenerek bu gün yazacağımı söylemiştim, yorumlarda birol un haber gazetesinden alıntısı doğru galip özrürk takımı sabote etmeye kimsenin  hakkı olmadığını kimsenin takımın üstünde olmadığını , oynamakistemeyen herkesin gönderilebileceğini ve yerine alınacak topçuların karşılığınıda sğlayacağını ama hocanın takımda kalması gerekliliğini savunarak savaş ve cenk e yol göstermiş ... alınması gerken kim varsa işaret edilmesi nin yeter olacağını ama takıma ve hoca ya sahip çıkılması gerekliliğini deklare etmiş bulunmakta....

GökhanÇağlar

bizde bu yönetim olduktan sonra kalpara daha çok sögeriz...anlaşılan bu sezon kalpar işkencesiyle geçecek..inşallah devre arası fatura cenk e kesilmezzz

Ollivanders

Cenke kesilecek tabi başka kime kesilecek usta. Adamın karizma , güven yerlerdeydi. Sagolsun çakma yönetim adama yok olan karizmasını geri verdi. Cenki yollayacaklar. yine menejerler aracılıgıyla sacma sapan futbolcular alınacak. Paralar abuk sabuk futbolculara akıtılacak. Sene başındaki gibi nokta transferler yapılamayacak. Huseyin kalpar 2. devre ortalarında gidecek ve biz zorla playoffa kalacaz. O kazandıgı paraları yerken bu taraftar playoff ta kalpten gidecek. Ne de olsa playoffa kalmak basarıydı.

ibo055

bu  kalpar ne yapmaya çalışıyor  gitçeksen güngörenden sonra gitseydin
bizde rahatımıza baksaydık kalpar yüzünden her maçta taraftar isyan etmek zorundamı !

55.hakan

Adam Cenk'i kadro dışı bırakamadı diye ağladı sızladı ondan sonra güzel bir oyun oynayıp çocuk gibi küstüm gidiyorum dedi ve istediğini yine yaptırdı.Alınan galibiyet bile burnumdan geldi.İlk defa bir galibiyetten sonra bu kadar tatsızım.

Derya

her türlü insan gördümde senin gibisini görmedim.kalpaaaaaaaaaaaaaaaaaar nasıl bişeysin sen?

Ollivanders

Ben Huseyin Kalpar da şunu sezinledim sene başından beri. Huseyin Kalpar egosu çok yuksek , kendisinden baskasını dusunmeyen , her yaptıgı hamleyi 10 kere dusunup yapan  ama bunu takımın iyiliginin aksine kendisi için yapan , her yaptıgı hareketten sonra kendisini oven , futbolcularına her maç sonunda suç bulan , kendisini herkesin ustunde goren , İsim yapmş futbolculardan hazmedemeyen , ama isim yapmıs futbolcular yerine vasat futbolcuları tercih eden hastalıklı dusuncleri olan  teknik direktorumsu bir adam.

babasamsunlu

babasamsunlu

Yok artık ben bu adam hakkında olumsuz düşünmeyecem vede konuşmayacam..

Hepiniz gibi benim de Sinirlerim yıprandı..Ne gerek varki...

Sen oyna Kalpar sen oyna...Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi :D :D :D :D :D :D

mehmet yılmaz

Destekleri için teşekkür ediyorum öncelikle, bir Samsunsporlu olarak bu durumdan, ilgilerinden elbette memnunum ancak bir takımda

Devre arası takviyeler yapacağız açıklamasını bir milletvekili yapıyorsa
Eski alacaklar için gereken parayı bulduk ve yatırdık açıklamasını bir diğer milletvekili yapıyorsa
Teknik direktörün istifasını kabul etmiyorum, kendisine güveniyoruz açıklamasını bir iş adamımız yapıyorsa

O kulübün başkanı yoktur! Vardır ama yoktur!

YaşarDoğu

berusa55

Bu kulübü yöneten sayın Galip Öztürk'tür ve dünkü sahnelerden sonra gördük ki tamamen ağırlığını koymuş. Bugün kal dediği Kalpar'ı yarın şutlayacak olan da O'dur...

ali ihsan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 12 Aralık 2010, 23:18:31
Mühür kimdeyse Süleyman odur demiş atalarımız...
Yönetim herhalde kendi kafasından Kalpar'ı paketleriz diye düşünüyordu.
Sonra devreye parasını veren Galip Ağa ile mukaveleyi odasında imzalatan Fatih Öztürk girdi.Yönetim yalan oldu ...
Davul da sende olacak tokmakta yoksa böyle rezil olursun  >:(
Alıntı yapılan: doğan - 13 Aralık 2010, 13:28:24
Akşam olayın detaylarını öğrenerek bu gün yazacağımı söylemiştim, yorumlarda birol un haber gazetesinden alıntısı doğru galip özrürk takımı sabote etmeye kimsenin  hakkı olmadığını kimsenin takımın üstünde olmadığını , oynamakistemeyen herkesin gönderilebileceğini ve yerine alınacak topçuların karşılığınıda sğlayacağını ama hocanın takımda kalması gerekliliğini savunarak savaş ve cenk e yol göstermiş ... alınması gerken kim varsa işaret edilmesi nin yeter olacağını ama takıma ve hoca ya sahip çıkılması gerekliliğini deklare etmiş bulunmakta....

Tahminimde haklıymışım.

Galip Öztürk'e yakışan gelip başkanlık koltuğuna oturmasıdır.Fason isimler camiaya zarar verir,onlarla da bu iş olmaz...
Hocayı yollayacağız diyen yönetici de hocayı yollayamadı ama bir zahmet istifa edip kendisini yollasın...
Kulüp sirke döndü sayelerinde  >:(