Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Kalpar ve onun kuklaları LALE SİNEMASINDA!!!

Ajan

ulan külübü pavyona çevirdiniz her yerde farklı entrika yöneticisinden futbolcusuna antrönünden milletvekiline bu yıl çıkamazsak allah topunuzun belasını versin

Derya

ulan nede güzel kıvırıyo,böyle bir açıklama yapmak için devre arasına son 1 maç kalmasınımı bekledin? lan bu adamlar haftaya maça çıkacak lan dansözlük yapıp döndürmesene başlarını.gitmeyi bile beceremiyosun

lucarelli

Hepsi ayak. Güya güven tazelemek amacı ama bence en geç Rize maçından sonra gönderecekler Kalpar'ı.

cembaba

Alıntı yapılan: lucarelli - 13 Aralık 2010, 02:47:09
Hepsi ayak. Güya güven tazelemek amacı ama bence en geç Rize maçından sonra gönderecekler Kalpar'ı.

keşke öyle olsa abi...

brigand

13 Aralık 2010, 03:08:31 #185 Son düzenlenme: 13 Aralık 2010, 12:32:48 samsuni
ulan bu ne.. 3 saat bakmadım foruma neler olmuş neler.. gelişmeler o kadar hızlı ve karışıkki yakında hepimiz kayışları kopartırız. maçtan sonra bıraktı diye sevinmiştim, şimdi yönetim arkasından önüne geçmiş !ne diyim daha yine yıkıldım

edmontdante

Geçen sezon için Kalpar başarılıydı bu bence de doğru.Hedef ligde kalmaktı oldu bir şekilde.Bazı papazlar gönderildi.Ama bu sezon için aynısını söyelemem mümkün değil.Yaptığı saçmalıkları,göz göre göre konuştuğu yalanları,takımın Brezilya dizilerine dönüşmesinde onun da payı olduğunu çok iyi biliyorum.Bu son yaptığı ise basitliğini,işi ne kadar şahsileştirdiğini çok net ortaya koyuyor.

salihcakir

zannımca hüseyin hoca tarafından yapılan ezelvari oyun şöyle idi;

İstifa etmeyi Güngören maçından sonra hiç mi hiç düşünemeyen Kalpar takımın 4 sıfır galibiyeti (ki antep takımının bunda payı büyük) ve önümüzdeki hafta çok kritik bir rize deplasmanı olduğu gerçeğini kullanarak bir kumar oynuyor. Çok kurt hoca, yönetimlerin neyi nasıl düşündüğünü yalamış yutmuş bu zamana kadar. bu konularda bir alim. rize maçında alınacak bir mağlubiyetin okları yönetime çevireceğini ve yönetimin bundan tırsacağını biliyor. en azından milletvekilleri nezdinde, ben bıraktığımda takım 3.'ydü rizede ne olup bittiği beni ilgilendirmez gibi basit bir savunma ile suçun yönetime gideceğini çok iyi hesap etmişti Kalpar.

Oyunu tuttu. Yönetim tam da Kalpar'ın düşündüğü gibi kendisine yalvardı. Kal dedi. Futbolculara tekrar bu takımın patronu yönetim falan değil benim dedi. Milletvekilleri'ne ben vazgeçilmezim mesajını çaktı. Şark kurnazı Kalpar oynadığı kumardan kazanan taraf olarak kalktı.

Ne mi olur? devre arasında cenk gider. Kalpar'ın istediği 2-3 isim alınır. Sonra onun hegamonyasında işler yürür.

umarım şehrin bu gayreti, herkesin emekleri zayi olmaz...

usare

Kurnaz Kalpar, aklı sıra bllöf yapacan bizde yiyecez.  Amam malesef basiretsiz yönetim yedi. Anteplilerin oynadığı oyuna geldiler. Hadi bakalım gelelcek hafta Rize'de de oynatsın böyle oyunu da Kalpar efendi biz de görelim. Ulen madem bu kadar lobin kuvvetliydi Antep'te niye kupada gruplara kalamadın...

red_white

Kalpar vazgeçti
13 Aralık 2010 Pazartesi / 09:13

Gaziantep B.Ş. Belediyespor ile oynanan karşılaşmadan sonra istifa yönetimle görüşüp istifa edeceğni söyleyen Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar bu kararından döndü
Gaziantep B.Ş. Belediyespor ile oynanan karşılaşmadan sonra istifa yönetimle görüşüp istifa edeceğni söyleyen Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar bu kararından döndü.
Kalpar'ı istifa kararından Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün vazgeçirdiği belitildi.

red_white

Demek oluyor ki Son sözü herzaman Galip Öztürk söyler.. yönetimin kukla olduğu bir kez daha ortaya çıktı.. sanırım Galip Öztürk sezon başında berş takımı takip etmiyor geldiği antep maçındada iyi futbol ve 4 golü görünce bırakmadı

twitter

artık kötü oynanan veya yanlış çıkartılan kadroya falan bir şey deme hakkımız yok adam isterse alır takımın içine sıçar yinede kalır. bu sene çok daha sinir olacağız siz bekleyin.

s_uzunkaya

Neden ortada kabak gibi duran birşeyi göremiyoruz?!? takım oynadığı zaman karşısında hiçbir takım duramaz bunu dünde çok net gördük. peki dün çok güzel bir oyun çıkaran bir takım güngören maçındaki futboluyla midemizi nasıl bulandırabildi? bence tek şık var oda kasıt!!! güngören maçında adem yoktu kenan yoktu, bunların sayesinde mi takım olabildik ve çok güzel oyun çıkarabildik(!) ama birde güngören maçında dün sahada olmayan cenk vardı!
  resmen oynamadılar. zenke bile kıçını kaldırmadı. kabul etmiyorum güngören karşısında oynanan futbolu ve alenen açık açık yazıyorum güngören maçında kasten oynanmadı.
   kalpar kötü veya iyi tartışmasına hiçbir zaman girmedim. sadece tekbir şey söyledim bu takım hertürlü herşekilde kalpar olsun veya kalpardan daha kötüsü olsun süper lige çıkar. ama kalparı istemeyen bir merci bir grup veya bir kişi varsa bi takım maçlarda da maçları sabote ediyorsa bu enbüyük tehlikedir bir takım için. ben bunları yaşadığımızı söylemeye çalıştım hep. öyle yada böyle kalpar bu takımda bazı kişilerce istenmiyor beğenilmiyor ve gönderilmek isteniyorsa bu o kişilerin şahsiyetsizliği olarak değerlendirilmeli ve ceza herkim olursa olsun ona kesilmelidir. kalpar gitsin takım düzelsin futbolcular aslanlar gibi oynamaya başlasın, eyvallah ama sonra yeni teknik direktörde yan baktığında bu şahsı muhteremlere genemi oynamıycaklar genemi çıban başlığı yapcaklar genemi maçları sabote edecekler!!!!
  ben asla kalparcı olmadım, tanımam etmem ve amacımda hiçbir zaman onun avukatlığı olmadı . tek istediğim takımın birlik beraberlik içinde gücünün farkına vararak şu lanet ligden kurtulması. bunun için eğer kelleler uçacaksa kalparın kellesi alınırken bu işe neden olan futbolcularında kellesi alınması. tekrar aynı çirkeflikleri, saboteleri yaşamamak için adını açık söylüyorum burda cenk(okadar inanmamıza rağmen kendisine) defolup gitmeli. g.tü kalmış, menopoza girmiş, gelmiş papazlık yapıyor. ayıptır günahtır el insafff.
   dünkü oyunu gördükten sonra bu takımın birdaha kötü futbol oynamaya, bizleri rezil etmeye ve hatta yenilmeye hakkı yok... sen koskoca samsunporu temsil ediyorsun, bu futbolu her maçta oynasan biliyorsunki 5 senedir süründüğümüz bu ligden kurtulacağız. bu bariz gerçekler varken sen nasıl hermaça herzaman full konsantireyle çıkmaz ve hermaçı final havasında eze eze almassın!!!

KALPAR TARTIŞMASI TAKIMA Bİ ŞEKİLDE ZARAR VERİYOR. KALPAR GÖNDERİLSİN VE YANINDADA CENK VE YÖNETİMİN DAHA İYİ BİLECEĞİ 2-3 FUTBOLCUDA GÖNDERİLSİN.
   KURTULALIM AARTIK ŞU BATAKLIKTANNNN....

birolkys

Öztürk, Kalpar'ı istifadan vazgeçirdi
13 Aralık 2010 / 09:22
Dün alınan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, galibiyetinin ardından istifa edeceğini açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kaplar İş adamı Galip Öztürk tarafından istifadan vazgeçirildi.
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası istifa kararı aldığını açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ı bu kararından Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk vazgeçirdi.

Haber Gazetesi'nde yer alan habere göre; Yusuf Ziya Yılmaz Otogar'ındaki özel makamında Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Basın Sözcüsü Haluk Tan, Futbol şube sorumluları Cahit Kaya ve Suat Çakır'ın da bulunduğu ortamda Hüseyin Kalpar'la görüşen Galip Öztürk, dere geçerken at değiştirilmeyeceğini ifade ederek, "Hüseyin Kalpar'ın yanındayız. Yöneticiler olarakta tam destek veriyoruz. Tek amacımız Samsunspor'umuzu SüperLig'de görmektir." dedi.

Bu görüşmeden sonra Teknik Direktör Kaplar görevine devam kararı aldığını açıkladığı öğrenildi.
Yorum Ekle  Arkadaşına Gönder  Yazdır

red_white

artık ne desek boş.. bence artık konuşmanında bir anlamı yok çorba yaptılar sağolsunlar