Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

Sioux

@tosung burada adamda adam gibi uazıda çoktur, rahat ol sen. eskiden kimdin, forumdan nası bi kuyruk acın var onu söyle istersen.

ChucKeR

Alıntı yapılan: Serkan - 12 Aralık 2010, 23:05:19
Herşeye eyvallah'da burda yazan kimseye laf söyletmem..!

Bir aydamı tanıdın burdaki insanlarıda kafana göre lolo yapıyorsun...

hemen hemen 1yıl once de ben haşlanmıştım. buna benzer mesajlar geliyodu. ts li falan diyenler olduydu. kalbim kırılmıştı cidden :D

doðan

sarmaya adammı arıyonuz anlamadım  :D :D
bide ben cidden kimin ne dediğinide anlamadım , kim kimin avukatlığına savundu (reel avukatlar üstüne alınmasın  :D)
bırakınla bu işleri, yönetim le dirkekt temasta olan arkadaşlar var burda , adamların dediği lafı direkt ağızdan ismiyla yazdı arkadaş, acizlik varsa da ortadadır, kimin hangi bayrağı salladığı belli değil , ordu maçında savaş kadro dışı değilmiydi, niye trübüne gelip maç izlemedi peki (nerden biliyosun izlemediğini diyene cevaben can ,oğuzhan ,serkan boydak ,izledi biliyorum),
savaş bu maçı diğer topçularla locada izledi ama , şimdi ne ayak diyecekler, gidecek adamın ne işi var orda , birileri bir halt karıştırıyoya hadi hayırlısı ...

Sioux

bence tosung kalparın bir yakını
ben SAMSUNSPORLU olduğuna inanmıyorum.

Burak

@ tosung   

yanlış yerde raks ediyorsun yazmayı bilmiyor dediğin adamlar seni elinde kalem diye oynatır burada önce bir laf attığın yeri tart ondan sonra  ::) 

Fecr_55

Sana göre 2-3 kisi adam burada, bana göre o 2-3 kisi haric herkes..!

Su an berabere kaldigimiz maclarin 2 sini, yani mutlak galibiyetle ayrilmamiz gereken Denizli ve Ordu maclarini 3 puanla kapamis olsaydik, liderdik..! Bunun acisi cok büyük, peki neden aci veriyor, yerinde müdahale etmedigi ve kendi egolarini tatmin etmek istedigi icin Kalpar, liderden eksik durumdayiz..
Ve haftaya liderle oynayacagiz, yensek de yenilsek de, o mac son macin olur insAllah Kalpar..

ali ihsan

Mühür kimdeyse Süleyman odur demiş atalarımız...
Yönetim herhalde kendi kafasından Kalpar'ı paketleriz diye düşünüyordu.
Sonra devreye parasını veren Galip Ağa ile mukaveleyi odasında imzalatan Fatih Öztürk girdi.Yönetim yalan oldu ...
Davul da sende olacak tokmakta yoksa böyle rezil olursun  >:(

doðan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 12 Aralık 2010, 23:18:31
Mühür kimdeyse Süleyman odur demiş atalarımız...
Yönetim herhalde kendi kafasından Kalpar'ı paketleriz diye düşünüyordu.
Sonra devreye parasını veren Galip Ağa ile mukaveleyi odasında imzalatan Fatih Öztürk girdi.Yönetim yalan oldu ...
Davul da sende olacak tokmakta yoksa böyle rezil olursun  >:(

ali ihsan bildiğim kadarıyla fatih öztürkde pek tutmuyor hocayı ama valla çözemedim bende olayı , ama yarın tüm ayrıntıyı öğreniriz ....

55.hakan

Eğer istifa edeceksen edersin bir daha da dönmezsin.Silah zoruyla mı tuttular seni.Bırakacaksın bu işleri Kalpar

ali ihsan

Alıntı yapılan: doğan - 12 Aralık 2010, 23:21:38
ali ihsan bildiğim kadarıyla fatih öztürkde pek tutmuyor hocayı ama valla çözemedim bende olayı , ama yarın tüm ayrıntıyı öğreniriz ....

Bir hafta önce yönetimden tam destek alan adam 1 hafta sonra niye istifa eder.Ben başkan olsan "Sen bizle.aşşak mı geçiyorsun "der odunla döverim o herifi ...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 12 Aralık 2010, 23:23:45
Bir hafta önce yönetimden tam destek alan adam 1 hafta sonra niye istifa eder.Ben başkan olsan "Sen bizle.aşşak mı geçiyorsun "der odunla döverim o herifi ...

O dediğin işi yapmak için önce başkan olmak lazım kardesim...

Serkan

işte ondan seni başkan yapmazlar abi ( =

her hafta gündemde oluruz hani ; " berabere kalan takımın başkanı topçuları odun ile dövdü"

" penaltı kaçıran furtbolcu devre arasında hastaneye kaldırıldı"  (=

Kaya

odunla dövme kısmına şiddetle katılıyorum...

samsunmania

Kardeşim 4 0 yenmişiz kulüp yalan rüzgarı modunda. Ya istifa et ya da edebinle kalıyorsan kal. Patagonya takımına mı döndürmeye çalışıyorsunuz bu takımı. Bir şey ya vardır ya yoktur sayın yönetim. Tutarlı olmak başarıyı getirir.

Mustee13

Kalpar yem attı. Yönettim de yuttu. Bundan sonra bütün sorumluluk yönetimde.