Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 22:50:39
En son yazdıklarınla tamamen katılıyorum. olagan dışı birseyler var ve birileri bunu artık açıklamalı...
Alıntı yapılan: Sioux - 12 Aralık 2010, 22:45:49
@tosung

şöyle bişeyler yazmışsın
önceki nikin neydi senin? na göre yazalım bizde.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: edmontdante - 12 Aralık 2010, 22:47:28
La bu yeni üyeler ne iş hepsi bu başlığa saldırmış.Maç başlığında gören var mı bunları?
Bugün hava soğuktu siz maça da gelmemişsinizdir şimdi
abı referans ısteme zamanı gelmedımı sence ? ne dusunuyosun bu konuda ?

edmontdante

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 12 Aralık 2010, 22:51:56
abı referans ısteme zamanı gelmedımı sence ? ne dusunuyosun bu konuda ?

Bir sınırlama getirmek lazım haklısın kardeşim

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Aralık 2010, 21:51:53
Bir blöf ve nabız yoklaması olduğu kesindi zaten, hiç inanmamıştım. Yönetimin de ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil...

yazmıştım, bu bana ithaf olabilir o halde

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 22:48:30
Hoca gidecem diyor halen blöf deniliyor halen nabız yokluyor.. Magdem blöf atıyor yemiyeceksin. Kabul ederse yonetim istifasını sorun olmuyor da kabul etmzse neden adama kalıyor bu ihale onuda anlamış değilim.

Bazıları artık objektif olsun bu konuda bence. Gitmek istiyorum diyen adamı tutarsan bunun sorumlulugu gitmek isteyen de degil tutandadır...

Evet, Kalpar köylü kurnazlığı ile kazandığı bir maçtan sonra tamamen blöf kokan bir rest çekiyor. Yönetim hele de başkan tamamaen semboliktir bence. Tıpkı Moğol Valilerinin atadığı Anadolu Selçuklu sultanları gibi, sadece kAğıt üstünde. Mesela, ok sevmemem ve saygı duymamama rağmen bugün Galip Öztürk'ün statta yaptığı şeyi gerçek bir başkan olsa yapabilir miydi? Sorumluluk yönetimindir evet, ama bu Kalpar'ın blöfünü ortadan kaldırmaz. Ayak yapıyor amiyane tabirle.

Sioux

@tosung, eski nikin neydi senin? paylaşırmısın?

edmontdante

Alıntı yapılan: Sioux - 12 Aralık 2010, 22:54:45
@tosung, eski nikin neydi senin? paylaşırmısın?

Bir de sioux geldi sandım : ))

Sioux

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 22:52:12
Başka nickim yok onceside yok sonrasıda

önceden şöyle oldu demişsin, eski mesajlarına baktım olan bişey yok.
kimin adamısınız, niye maç başlıklarında, gol sevinçlerinde yoksunuzda buralarda damlıyorsunuz foruma.  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

radikal-fma

ALLAH AŞKINA TOSUNG KALPAR PARA KOPARMAK İÇİN BLÖF YAPMAYA KALKTI SANADA SİTEDE BENİ SAVUN DİYE KOMİSYONMU VERDİ? ARTİS ADAM BU KALPAR

Sioux

Alıntı yapılan: edmontdante - 12 Aralık 2010, 22:56:09
Bir de sioux geldi sandım : ))

ben komançi, önceden talepte bulunmuştum, kabile değiştirdim :)

YaşarDoğu

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 22:56:36
Yonetimde adamsa ilişigini keser o zaman

biz de onu diyoruz zaten, Ancak yönetimin acziyeti Kalpar'ı haklı çıkartmaz! Körler sağırlar birbirlerini ağırlar bu kafa yapısı.

jean

dogru duzgun hoca yok piyasada gelen gideni aratir su anda kalmasindan yanayim

berusa55

erkutdem55

Bu maçta yenilseydik çıkıp istifa edebilecek miydin Kalpar Efendi.Rezillik üstüne rezillik,şu anda lider değilsek tek sorumlusu sensin Kalpar.Bu takım ilk yarıdan işi bitirmiş olabilirdi.Senin yüzünü görünce artık kusasım geliyor.Maçta tam karşımdasın ama görmemek için yedek kulübesine bile bakmıyorum.

Serkan

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 23:02:50
şurda yazdıkca 2-3 adam gibi yorum yapan dışında kımse yok gerisi anlamsız saldırı, sanki başka takımı tutuyoruz..

Herşeye eyvallah'da burda yazan kimseye laf söyletmem..!

Bir aydamı tanıdın burdaki insanlarıda kafana göre lolo yapıyorsun...