Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

ChucKeR

kesin değil heralde.  daha onay gelmedi yonetimden di mi

erkutdem55

Bence ayak yapıyo,başkan bırakmayacak böyle bir maçtan sonra muhtemelen,bu da ben ayrılıyodum kulüp bırakmadı ayağına yatacak.Samimi gelmedi bana açıkçası.

Umarım yanılırım.

celebi

adam geri gedi exelance

KareAs55

ExeLaNCe

Allah Allah cocuk oyuncağımı oldu bu Kalpar :)

radikal-fma

hüseyin kalpar delikanlı ol ... sözünü tut yürü git

Kaya

Rica ediyorum ya şu adamın resimli haberlerini paylaşmayalım  :-X :-\ Böğğ geldi artık oyunlarından,entrikalarından...Kaç yaşına gelmiş dansözden farksız tavırlar...

edmontdante

Değerlendirmeleri kendimiz yapıyoruz forumu iyi okursan net anlarsın.Bu bahsedilenler  ise düşüncelerimizi destekleyen durumlar.Malesef olumlusuyla hiç karşılaşmadık.Hepsi mi tesadüf??

Gökberk55

inşallah mumla aramayız kalparı, atalarımız ne demiş dereyi geçerken at değiştirilmez...

Sioux

@tosung

şöyle bişeyler yazmışsın
önceki nikin neydi senin? na göre yazalım bizde.

Alıntı yapılan: tosung - 10 Aralık 2010, 21:15:40

Biliyorum bir takım arkadaslar bana,gecen oldugu gibi saldırmaya baslayacaklar ama olsun ben zaten forumda yeniydim bakmazdım yazmazdım. yine yazmam yine bakmam gerekirse varsın ben gazete forumlarında haberlere yorum yapayım ama dogru bildigimden benden şaşmam ve soylemem gerekni soylerim.

Ayberk

Alıntı yapılan: berusa55 - 12 Aralık 2010, 22:20:05
Engin abi ben bugünki sahnelerden sonra gördüm ki bu kulübü şu an Galip Öztürk - Fatih Öztürk ikilisi yönetiyor. Ben yönetimin tamamen göstermelik olduğu kanısındayım artık bilmiyorum bana katılır mısın?

Sonuna kadar katılmaktayım ben abi.

edmontdante

La bu yeni üyeler ne iş hepsi bu başlığa saldırmış.Maç başlığında gören var mı bunları?
Bugün hava soğuktu siz maça da gelmemişsinizdir şimdi

KareAs55

Oda biliyor yönetimin onun göndermiceğini yönetim 1 hafta önce arkasındayız diyor ya kardeşim

supernatural_55

Alıntı yapılan: tosung - 12 Aralık 2010, 22:48:30
Gitmek istiyorum diyen adamı tutarsan bunun sorumlulugu gitmek isteyen de degil tutandadır...

Kalpar'ın istediği de başarısız olunursa sorumluluğu yönetime yüklemek olabilir mi sence tosung?

Ayberk

orası şüphesiz. Sana böyle koz veren hocayı yollayacaksın o zaman, yönetim iradesini kullanamamıştır. Bunu da hemen herkes belirtti zaten. Hoca bana göre blöf yaptı, bir başkasına göre öyle olmayabilir.