Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

brigand

celebi

hiç bir şey diyemem ama SAMSUNSPOR büyük geliyor kalpara

red_white

beyler en büyük transfer kalparın gitmesi olucak.. bu yoldan daha geri dönmeyelim gbbi kazansak bile bu adamı gönderelim bu böyle olmaz

Kaya

Lig'in başından beri söylüyoruz ama ne buluyorlar bu adamdan anlamak güç..Takımın düzlüğe çıkması için kesinlikle Kalpar gitmeli.Teknik ve taktik hiç yoktu zaten kondisyon da yerlerde sürünmeye başladı.

Ayrıca başlığın hala 2.sayfada olması da şaşırtıcı,kendi içimizde bile hala Kalpar'ın takıma bir şeyler verebileceğini düşünenler var sanırım.

emrullah

bunların ruhu yok samsunsporluluk ruhu  >:( >:(  adam da ruh yok sen kareo yapan ne 90 dk bagırsan ne serefaşz utanmaz alacagı paraya bakıyor sen 5 senedir super lig hasreti cekmıssın cok umurlarında sanki uzerlerindeki armaya yakısır bi tane mac mı oynadılar hepsi ite kaka ya ne bilim ooooof of

red_white

14 maçta 21 puanı bence teknik direktör olmadanda toplayabilirdik... ee kalpar efendinin katkısı ne ozaman ? 14 maçta 2 -3 maç iyi futbol var diğerlerinde kazansak bile iyi futbol oynamadan aldığımız yada berabere kaldığımız maçlar var.  arkadaşlar takım yeni yavaş yavaş oturuyor 29. haftadan sonra izleyin bizi

fanatik

tüm taraftarlar adına toplu bir bildiri yayınlamalı ve istifaya davet edilmeli bence olmadı bir yürüyüş düzenlenmeli istifa etmesi için

gurkan

bu  adamda  onur kalmamıs  gıt artık  gıtttttttttttt

34_55

bu adamda değil onur hiç ama hiç bişey yok onu anladıkta ya erkut başkan ve ekibine nedemeli hala neden bu adamı kovmuyorlarki....

pitbul055

Yönetime kalırsa kalparı göndermezler.Taraftarın istifa ettirmesi lazım bence.Ya idaman gidilip küfür edilmeli yada ilk maçta toplu halde uzun bir süre küfür edilmeli.Başka türlü bu bunak gitmezzzzz

King Of The North

KALPAR'IN YANINDAYIZ
Kırmızı-Beyazlı yönetim dün olağan toplantısından Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'a destek çıktı. Basın sözcüsü Haluk Tan,"Hoca arayışımız kesinlikle yok. Kalpar hocamızın yanındayız" dedi
08 Aralık 2010 Çarşamba 12:21

3 SAAT SÜRDÜ
Samsunspor yönetiminden Teknik direktör Hüseyin Kalpar'a tam destek çıktı. Dün yönetim Nuri Asan Tesislerin'de olağan toplantısını gerçekleştirdi. Saat 17.00'de başlayan toplantı 3 saat sürdü. Toplantıya, daha önce hiç katılmayan yönetim kurulu üyesi Ali İhsan Yeşilyurt'ta katıldı. Toplantı sonunda Basın Sözcüsü Haluk Tan alınan kararlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

HOCAMIZ KALPAR'DIR
Kesinlikle hoca konusunda bir görüşme yapmadıklarını belirten Haluk Tan şunları söyledi,"Yazılanlar çizinenlerin aksine hoca konusunda bizim tavrımız nettir. Sayın Hüseyin kalpar, takımımızın başında ve tek yetkilidir. Toplantıda hocamız gitsin gibi bir konu kesinlikle görüşülmedi. Aksine hocamıza destek olalım diye karar aldık. Hocamıza desteğimiz tamdır ve yanındayız" dedi.

KORKMAZ'LA GÖRÜŞMEDİK
Teknik Direktör Kalpar'ın yerine Bülent Korkmaz'ın geleceği haberlerinin asılsız olduğunun altını da çizen Tan,"Şunu açıklılıkla söyleyebilirim. Bunu yönetimde de görüştük. Kesinlikle ve kesinlikle Bülent Kormaz ile görüşmedik. Hem yönetimden hem de dışarıdan birisinin görüşmesi için görevlendirmedik. Yazılanların doğruluğu yok. Zaten hocamızı göndereceğiz gibi bir düşüncemiz de yok" diye konuştu.

TAKIMA SAHİP ÇIKALIM
Sportif anlamda sıkıntılı günler geçirdiklerini de ifade eden Haluk Tan,"Son haftalarda hiç ummadığımız puanlar kaybettik. Ama hedefimizden kesinlikle sapmadık. Kalan 2 maçımızı kazanmamız gerekiyor. Bu yüzden birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Buradan tüm taraftarlarımıza ve Samsunsporlulara sesleniyorum,. Takımımıza sahip çıkalım ve bu kötü günleri hep birlikte aşalım. Şimdi birlik zamanı" dedi.

mehmet yılmaz

Uzun uzun birşeyler yazacaktım ama Kalpar için fikir yürütmeye bile değmez. Tablo ortada masalesef. Bu taraftar, bu camia bunun çok fazlasını hak ediyor. Kalpar başarısızdır ve mutlaka gönderilmeliydi. Bu vebal artık Kalpar!ın değil yönetimindir.

brigand

Ollivanders

Mehmet abinin dedigi gibi artık Sorumluluk Yönetimde.

seckin55

Ateşle oynuyor yönetim ve de arkadasından yanından önünden destekleyenler.