Tutu: Kupa, Teoman Taş’ın Kabrine Gidecek

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 02 Mayıs 2011, 22:05:47

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

02 Mayıs 2011, 22:05:47 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2011, 23:00:07 samsuni
Buda Benim.. .:.:. :'(

AlıntıTutu: Kupa, Teoman Taş'ın Kabrine Gidecek

TRT'de yayınlanan Hedef Süper Lig programına katılan Samsunspor kulübü başkanı Erkurt Tutu, kupanın Teoman Taş'ın kabrine götürüleceğini söyledi.

TRT3'te yayınlanan Hedef Süper Lig programının bu haftaki konuğu Samsunspor kulübü başkanı Erkurt Tutu idi. İzleyicilerden gelen sorulardan birisine cevap veren Tutu, "şampiyonluk kupasını rahmetli Av. M. Teoman Taş'ın kabrine götürüleceğinin söznü buradan veriyorum" dedi.

Samsunspor.biz

celebi

emmoğlumun mesajı tam yerinde oldu iyi ki okudu ferit ve kupa teomana gidecek söz verdi başkan

ahmetsahin

Erkut tutu gelen soruya karşılık şampiyonluk kupasını Teoman Taşın mezarına götürmeye söz verdi ... >l< >l< >l< >l<

celebi

mehmet yılmaz

Kadir, güzel düşüncen ve isteğin için teşekkürler.

O kupa, Timofte'ye gidecek!  :'( :'( :'( :'( :'(

Serkan

şampiyon olduğumuz gün söylemiştim zaten;)

sadece55

Artık kupayı almak daha da önemli oldu...Ne olursa olsun Şampiyon bitirmeliyiz artık...

doðan

Olmazsa olmaz artık , o kupa Samsun'a gelecek ...

erkutdem55

Timofte şimdiden kupayı beklemeye başlamıştır.Senin başlattığın bayrak yarışı,elden ele takımı tekrar Süper Lige çıkardı.Şimdi daha rahat uyuduğunu hissedebiliyorum.

salihcakir

Çok sevindirici bir haber.
Abimi dualarımızda unutmayalım.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Nice Şampiyonlukları sana armağan etmeyi nasip etsin...

lucarelli

Akşam Erkut Tutu'dan duyunca çok sevindim.

celebi

Ertuğrul Sağlam

Akşam, Başkan kupanın Teoman Taş'ın kabrine götürüleceği sözünü verince bende bir duygu fırtınası koptu müthiş bir mutluluk böyle bir sözün başkanın ağzından ulusal tv de verilmesi. Teşekürler Başkan, Teşekürler kupanın Teoman Taş'ın kabrine götürülmesini öneren arkadaşım...

ErkÇay55

Ferit Yılmaz gelen maili Başkanımıza okudu.Sayın Tutu bunu seve seve kabul etti.Rahmetli Teoman nur içinde yat.Senin takımın artık Süper Ligde .O bu günleri görseydi eminim çok mutlu olurdu.