Teknik Menajer - Yücel Uyar

Başlatan cembaba, 04 Ocak 2019, 14:48:47

« önceki - sonraki »

cembaba

Bu konuyu açmaya aslında gerek yoktu. Fakat Yücel Uyar ismi çok kıymetli bir isim. 12 sene TFF'de Eğitim konusunda görev yapmış, Samsun'un öz evlatlarındandır. Bize çok faydası olacaktır.
Başkanın vizyonu o kadar geniş ki zamanla ne kadar büyük vizyonu olduğunu herkes anlayacak.

AlıntıYücel Uyar Yılport Samsunspor'un Teknik Menajeri Oldu
TFF 2. Lig takımlarından Yılport Samsunspor, 12 yıldır Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev yapan Yücel Uyar'ı teknik menajerlik görevine getirdi.

TFF 2. Lig takımlarından Yılport Samsunspor, 12 yıldır Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev yapan Yücel Uyar'ı teknik menajerlik görevine getirdi.

Futbolcu ve idari personel transferlerine ara vermeden devam eden Samsunspor, teknik menajerlik görevine 12 yıldır TFF'de görev yapan Yücel Uyar'ı getirdi. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan basın toplantısında konuşan Uyar, Samsunspor'u hak ettiği yere getireceklerini söyledi.

Basın toplantısında konuşan Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, "Samsunspor ailesinin en önemli futbol figürlerinden biri olan Yücel Uyar'ı da kadromuza kattık. Samsun'un çocukları Samsunspor'da birleşmeye devam ediyor. 12 yıl federasyona çalışan Yücel Uyar Samsunspor'daki yükü omuzlamak üzere yanımızda. Kendisine ve Samsunspor camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

"Türk futboluna damga vuracağız"

Türk futboluna damga vuracak bir yapılanmaya gittiklerini ifade eden Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, "Çok uygun bir çalışma ortamı bulacağıma inandığım için buradayım. Türk futboluna damga vuracağımıza inandığım için buradayım. 12 yıl federasyonda iyi hizmetler yaptım. Burada da iyi hizmetler yapacağımı düşünüyorum. Samsunspor'un laik olduğu yer, Süper Lig'dir. Ama şu anda nerede olduğumuzu da unutmamız gerekiyor. Bu ligin şartları farklı. Biz de ona göre mücadele edip, Süper Lig'e çıkmayı hedefliyoruz" diye konuştu. - SAMSUN

Kaynak: İHA

maço

Yücel Uyar güzel isim.
Olası bir Taner Taşkın rezilliği olursa devreye girecek diye hissediyorum .

ngonge

Yücel Uyar'ın futbolun içinde önemli bir mevkideki görevini bırakıp gelmesi çok iyi bir gelişme. Eminim tecrübeleri faydalı olacaktır. Onun dışında emekli olarak kenarda duran, bir iş yapmayan adamların Samsunlu diye görev alması hiç hazzettiğim bir husus değildi yıllardan beri.

Ancak kafama takılan bir husus var, ekip kalabalıklaştı ve farklı düşüncelerin bir arada bulunması kolay bir iş değil. Bilhassa t.direktör tasarrufunda farklı görüşler olması hoş olmayacaktır. Onun için Taner Hocayı da yollasak çok iyi olurdu.

Karabudun

Ben Yücel Uyar ismini daha önce hiç duymadım. Burada okuduklarımdan sonra ayıbın sahibi benmişim, onu fark ettim. İnşallah başarılı olur da herkes hak ettiği yere ulaşır.

YaşarDoğu

Kendisine bu zamana kadar hiç ısınamamıştım. Aşağıdaki beyan da bunlardan biri olabilir.

AlıntıYücel Uyar, "Artık fedakarlık zamanı bu takıma kızma lüksümüz yok. Her türlü sonuçta takımı motive etmeli, destek vermeliyiz. Bilet pahalı, ulaşım sorunlu demeye hakkımız yok. O stadı maç günleri doldurmalıyız" dedi.

[url="http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4096"]http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4096[/url]

mehmet yılmaz

Kendisi, göreve çağırıldığında 15-16 yıldır TFF'deki rahatını bozup da gelmedi hiç bir zaman. O yüzden fedakarlıktan bahsetmesi hiç samimi gelmiyor bana da. Neyse, başarılı olsun da, başka derdimiz yok.

Sadece Samsunspor

12 yil tffnin icindesin hic mi etkin yok. Her hafta hakemler dogruyor. Ne yapiyorsun acaba. Bi konus bise de 12 senedir naptin orda

ata55

Ne iş yaparsın? Maç içinde veya genel anlamda ne katkı sağladın bu takıma? Cukka için geldiğini düşündüğüm isim. Öyle görünüyor.

ata55

Bu açıklamalar için mi maaş alıyor Yücel Uyar?
Ne gibi bir katkısı oldu veya olabilir?

AlıntıANLAŞILIR GİBİ DEĞİL

Yılport Samsunspor'da Teknik Menajer Yücel Uyar, Hacettepe maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Alınan 2-2'lik beraberliğin ardından şampiyonluk umutlarının tamamen bittiğini belirten Uyar, bu kadar usta oyuncunun olduğu kadroda son dakika golleri yemenin anlaşılır gibi olmadığını söyledi. Rotasyon oyuncusunun çok olduğunu ve kadro ortalamasının bu ligin üzerinde olduğunu dile getiren Uyar, "İyi bir kadro var ama bu ligin gerçekleri gibi oynayamıyoruz. Kavga eden, yatan ve yattığında kalkmayan, topu sürekli dışarı vurup oyun oynanmayan galip bir lig burası" dedi.
PLAY-OFF'LARDA SIKINTI

Artık tamamen play-off'lara odaklanacaklarını belirten Yücel Uyar, "Son 3 maçta 6 puan bıraktık. Şampiyonluk şansımız tamamen bitti ve play-off'lara kaldık. Hocamızın biran önce gerekli tespitleri yapıp çözüme kavuşturması lazım. Eğe böyle devam edersek play-off'larda çok büyük sıkıntılar yaşarız. Play-off'larda hangi takımla hangi kadro ve tertip düzen ile oynamamız gerekiyor bunlara odaklanmamız gerekiyor. Son saniyelerde ve dakikalarda gol yemek Samsunspor'a yakışmıyor. Artık önümüze bakmalı ve bir üst lige çıkabilmek adına neler yapılmalı bunu tartışmalıyız" diye konuştu.

Sadece Samsunspor

Adami tffden getirdik. Habire hakemler dogruyor bizi. Yine yazacam 12 senedir o tffde hic mi agirligin olmadi. Yazik

Karabudun

Alıntı yapılan: Karabudun - 06 Ocak 2019, 11:21:59
Ben Yücel Uyar ismini daha önce hiç duymadım. Burada okuduklarımdan sonra ayıbın sahibi benmişim, onu fark ettim. İnşallah başarılı olur da herkes hak ettiği yere ulaşır.

Hiç de ayıp etmemişim aslında. Bir numarasını göremedik.

ata55

ne üretiyor, ne iş yapıyor, ne katkı sağlıyordu da aldık, getirdik, maaş veriyoruz buna?

ata55

yücel uyar bu takımın içindeki virüstür
berbat bir teknik direktördür
bugün foyası ortaya çıkmıştır
istifa etmez ama o varken hiç bir teknik adam dikiş tutmaz
irfan buz da onun yüzünden ayrılmış

s_uzunkaya

Futboldan ne kadar anladığın getirdiğin topculardan belli. Dakka bir gol bir. Sahada g.tünü kaldırmaya goido var, ayağına gelen topu hiiiç işim olmaz diyip ha bire geri veren gökhan alsan var sen gidiyosun takım gol bulmuş belki o gazla oynayacak bahattini çıkarıyorsun. Bu Atabey i ahmethanı hangi gözünüzle izlediniz de peşinden fellik fellik koştunuz da aldınız. Yazıklar olsun size....

Lusage

Senide bir gün geldiğin yerde bıraksalar da kurtulsak artık..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi