Müjdat Gürsu

Başlatan ngonge, 20 Ocak 2005, 01:45:43

« önceki - sonraki »

ngonge

20 Ocak 2005, 01:45:43 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2008, 14:48:49 samsuni
Bilmem Müjdat ı hatırlar mısınız?
O sarı saçlı genç ortasaha oyuncumuzu...
Öldügünde henüz 20 yaşındaydı ..
Ümit milli takımda düzenli forma giyiyor,uzaktan attıgı goller ile samsunsporu sırtlıyordu.
Yetenekliydi..
93-94 sezonu sonu muydu çok iyi hatırlamıyorum..
Elim bir trafik kazası sonucu şarompole yuvarlanmıştı antalya da..
Hakkın rahmetine kavuştu..
Yaşasa  milli takımın yıldızı olacak kapasitede bir çocuktu..
Hatırladıkça içimde bir burukluk hissediyorum...

Amsterdamli

Eski forumda bizlere Mujdat'i sordugunu hatirliyorum. Gercekten cok saglam bir futbolcuydu. Allah Rahmet Eylesin.

Sioux

severdim ben de çok. Kanal 6'da morg görüntülerini gördüğümde çok üzülmüştüm..
Sarı Fırtına idi, Ümit milli takımda da oynuyordu. Ertuğrul'u sattığımız sene yerini o doldurur diye mutlu oluyorduk ama onu da kazada kaybetmiştik.

Anonymous

allah gani gani rahmet eylesin

Rentboy

bende çok iyi hatırlıyorum müjdatı süper yetenekleri olan bir futbolcuydu keşke hayatta olsaydı allah rahmet eylesin

roligan

Allah rahmet eylesin... Çok iyi futbolcuydu... Ölümü, içimizi çok acıtmıştır...

Fecr_55

Amin...Allah Rahmet Eylesin...

yaman55

yaşasaydı belkide hala samsunsporda olcaktı ne diyelim allah rahmet eylesin

tuzlalı

Alıntı yapılan: "yaman19"yaşasaydı belkide hala samsunsporda olcaktı ne diyelim allah rahmet eylesin

Sezon sonu febe ye gideceği söylentisi yüzünden o sezonun son maçlarında taraftardan baya küfür yemişti hatırladığım kadarıyla. Gerçekten iyi futbolcuydu. Allah rahmet eylesin. Febe ye gitsede sonuçta parasını alırdık. Gurur duyarak izlerdik milli takımda. Allahın takdiri.

Clint_Eastwood

Sarışın genç bir kardeşimizdi. Bize Bandırmaspor'dan gelmişti. 1.lige çıktığımız yıl orta sahada Osman,Timofte ile birlikte mükemmel bir performans göstermişti. O sene Ümit milli takımın da değişmez oyuncusu olmuştu. Büyük ihtimalle A milli takımın  yıldızı olacaktı. Ronald Koeman'a benzeyen bir stili vardı... Allah rahmet eylesin...

ali ihsan

Ertuğrulla birlikte yükümüzü çeken oyuncuların başındaydı.Ümit milli takımdada banko oynuyordu.Sarı saçları ayrı bir hava katıyordu.Yaz tatilinde dalamanda trafik kazasında hayatını kaybetmişti.Resmen şoka girmiştim duyunca.19 Mayıs Lisesinde okurken haber geldi,Müjdat okulun önünde kaza yapmış diye hemen gittik Tempra marka arabası vardı bir bayanın arabasına arkadan hafif dokunmuş birşey yok ama kadın illa polis gelecek diye tutturdu Müjdat idmana yetişmem lazım masrafı verip gideyim diyor ama kadın inatçı.neyse polis gelene kadar biz toplandık yolu kapatıp başladık tezahürata Müjdatı havaya falan atıyorduk.Dün gibi hatırlıyorum be ne günlerdi.Allah rahmet eylesin.

timofte

1994 yazında Muğla Fethiye civarında geçirdiği trafik kazası ile aramızdan ayrıldı. 1993-94 sezonunda 1.ligi 5.sırada tamamlayan güçlü ve zengin Samsunspor kadrosunda zaman zaman yer bulabiliyordu. Takımın gelecek vaad eden genç oyuncusuydu. Ümit milli takımda da forma giyiyordu. Memleketindeki cenazesini yerel kanalda izlediğimi dün gibi hatırlıyorum, haberi televizyonlar son dakika haberi olarak duyurmuşlardı. O zamanlar Çiftlik ile Gazi Caddesi arasında bulunan Samsunspor Taraftarlar Derneği'nin önüne fotoğrafları asılmıştı. Ben de kendi arşivimden bir fotoğrafını koymak istedim.

Müjdat GÜRSU

Amsterdamli

Benim bildigim rahmetli Mujdat Zonguldakliydi, cenazesinin ustune 7 numarali Samsunspor formasi koymuslardi. Ertugrul Saglamin cenaze basinda aglamasi halen gozumun onunde.

Allah rahmet eylesin, Umit Milli takimda Hollandayi Inonu stadinda 1-0 yendigimiz mactaki mukemmel golunude unutamam.

timofte

Google'da aratınca adının İstanbul Silivri'de bir caddeye verildiği yazıyor, ve yine bu ilçede Müjdat Gürsu anısına futbol maçları falan yapıldığı belirtiliyor. Ben Balıkesir-Bandırma gibi hatırlıyordum ama anlaşılan Silivri.

hasselbaink

25 Temmuz 2006, 00:25:02 #14 Son düzenlenme: 08 Haziran 2009, 10:23:58 samsuni
Alıntı yapılan: timofteGoogle'da aratınca adının İstanbul Silivri'de bir caddeye verildiği yazıyor, ve yine bu ilçede Müjdat Gürsu anısına futbol maçları falan yapıldığı belirtiliyor. Ben Balıkesir-Bandırma gibi hatırlıyordum ama anlaşılan Silivri.

aynı şeyi ben de yaptım ve karşıma Silivri çıktı
müjdat içimizde bir acıdır
Ertuğrulla birlikte bir fotoları vardı galiba Türkiye Gazetesinde çıkmıştı

gencecikken gitti; yazık oldu

Tekrar Allah Rahmet eylesin Koeman Müjdat...