Yeni Teknik Direktörümüz Erhan Altın

Başlatan **KaR6**, 26 Temmuz 2012, 22:30:06

« önceki - sonraki »

mustafa_55

Alıntı yapılan: celebi - 29 Temmuz 2012, 14:28:29
az yavaş gel birader dakika 1 hemen garip guraba yorum yapma

Hocam niye garip guraba yorum olsun bütün Samsun'un bildiği bir gerçek var bu adam bizde oynarken takım en son Mersine yenilip düşünce siz ikinci lige ben Trabzon'a diyen adam bu Hasan Şengün değilmi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: mustafa_55 - 29 Temmuz 2012, 23:08:51
Hocam niye garip guraba yorum olsun bütün Samsun'un bildiği bir gerçek var bu adam bizde oynarken takım en son Mersine yenilip düşünce siz ikinci lige ben Trabzon'a diyen adam bu Hasan Şengün değilmi

Dobiye bu soruyu bodoslama direk sordum..
bu söylentinin doğru  olmadığını,o gün orda olan herkesin hala hayatta olduğunu gidip sorabileceğimizi söyledi.
Dobiyi savunma amaçlı söylemiyorum ama kişinin beyanıdır esas olan.
Araştırmak lazım ;)

amasra

Benimde 50 adet kombıne hedefım vardı ama bu hedefım o dobı orda oldugu surece gercekleşmıcektır...

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: amasra - 30 Temmuz 2012, 09:27:32
Benimde 50 adet kombıne hedefım vardı ama bu hedefım o dobı orda oldugu surece gercekleşmıcektır...

Kişilere göre mi Kurumlara göre mi hareket ediyoruz ?

amasra

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: amasra - 30 Temmuz 2012, 09:29:52
ben kişilere göre

Kişilere önem veriyorsak Dobi Hasan'dan önce Büyük Kaptan var.
Ayrıca Dobi Hasan'ı bende sevmem altyapıda hocam olmasına rağmen  orası ayrı

FaTiH_HaN

Erhan hocada klasik 40 yaş üstü Samsunlu ihtiyar delikanlı havası var, hani o mahallede gördüğümüz, maç girişlerinde ayak üstü sohbet ettiğimiz abiler, kanım ısındı inşallah başarılı olur.

amasra

ben son noktamı koydum dobı olduğu sürece kombıne  almıcam
ayrıca polemıge falan gırmıcem 50 adet kombıne lafındada samimiydim.

maraton

Alıntı yapılan: amasra - 30 Temmuz 2012, 09:42:06

o zaman maça da gelme güzel kardeşim dobi olduğu sürece..

celebi

emre

arkadaş seyircilikten taraftarlığa geçememiş sanırım.

lucarelli

Alıntı yapılan: amasra - 30 Temmuz 2012, 09:42:06

Bu düşünce tarzı sadece takıma zarar verir.  Biraz mantıklı olmak lazım.

Levent ÖCAL

Ben de kosifi istemiyordum kulüpte görmeyi keşke forma ve store ürünü almasaydım hatta maçlara da gitmeseydim ne gerek vardı kosif orda durduğu sürece  :hnk:

maraton

Alıntı yapılan: amasra - 30 Temmuz 2012, 10:07:09
erdem abi insanları kazanmak yerıne hep kaybetmek peşindesnz bnm görüşüm bu biz yapılanları unutmayız
benım o dedgım 50 kombıne lafı gercek ti gelmem abı daha maçlara ama böyle yaparak insanalrı soğutyosunz

sen maça gelme ben cebimden 50 kombine alacam söz...bu kadar kolaysa senin samsunspordan soğuman gelme güzel kardeşim.. biz hep kaybetme peşindeyiz demişsin e öyle isek bu vakte kadar neden bizle kaldın.. ne yapıyoruz da biz millete kendi doğrularımı söylemekten başka.. millet görev almaktan kaçarken bu ateşten gömleği giyen insanlara az daha sabırlı olup, yaptıklarını görüp icraatlarına göre yargılamak varken peşin hükümle kulaktan dolma bilgi ile bi de işi şova döküp bu armanın peşinde yokum diyebiliyorsan, seninle yüz yüze konuşan bizlere bile sormadan direk hükümler veriyorsan yolun açık olsun ve korkma elli kombine ile ne batar ne çıkarız ben senin alacağını iddia ettiğin 50 kombineyi cebimden para verip alacağım ve en zor gününde isim ve olaylara takılmadan bu armanın peşinden koşabilen samsunsporlu ama maddi imkanı olmayan kardeşlerime dağıtacağım.. selametle..

maraton

hem bu dobi ne yapmış ben adama yüz yüze sordum böyle böyle yapmışsın diye adam büyük yemin etti böyle bişey varsa kanıtlayın bu şehri terkeder bu işi bırakırım dedi, ne diyeceksin bu lafın üstüne.. bizi neden üçüncü kişileri savunmak zorunda bırakıyorsunuz  :rulet: