Yeni Teknik Direktörümüz Erhan Altın

Başlatan **KaR6**, 26 Temmuz 2012, 22:30:06

« önceki - sonraki »

sadece55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 30 Temmuz 2012, 09:28:40
Kişilere göre mi Kurumlara göre mi hareket ediyoruz ?

Bugün Dobi için Samsunsporu satan yarın başkası için satar...Arap sen gelme maçlara...

ahmetsefa55

Messiyi alsaydiniz 100 kombinede ben alicaktim.madem oyle bi daha da gelmem buralara

kumköylü ahmet

cok sacma olmus herkezin sevmedigi adamlar olabilir ama samsunspor icinse fedakarlik nerde? diyelimki dobi hasan degil sevmedigin gicik kapdigin bir futbolcu gelirse samsunsporumuza yinemi gelmicen maca?bence cok sacma..samsunspor aski varsa yureginde herkesin fedakarlik gostermesi lazim..tamam almayacaksan kombine alma icine at burda paylasipda kendini rezil etme.

FaTiH_HaN

Cemaate kızıp camiye küsülür mü? Erkut Tutuyu hangimiz seviyorduki ki? Maçlara mı gitmedik Erkut Tutu başkan diye ki o Erkut Tutu Samsunsporu süper lige çıkaran başkan sıfatıyla yazıyor tarihte..

south_london

la şunla muhattap olmayın  alan çıkan onun yerine bi 50 tane tövbe tövbe

babasamsunlu

Alıntı yapılan: south_london - 30 Temmuz 2012, 12:14:19
la şunla muhattap olmayın ben alırım onun yerine 50 tane tövbe tövbe

sen zaten kazana düştün.o gönderdiğin 220 tl yi kabul etmiyoruz..
cezanı kombinede kesecez ona göre..  ;)

south_london

Duško Milinković

Abilerim özür dileyerek lafa giriyorumda .... 50 kombine 100 kombine 3-5 hepsideğerli bizim için , en önemlisi insan değerli bizim için .. yara varsa yaradır iyileşmeye bırakılmıştır .. yara kaşınarak ancak kanatılır.. iyileşme süreci giderek uzar .. Dobi yi benede sevmem .. sevmek zorundada değilim .. ama başkanım kaptanım atesten gömlek giymiş kan kusar kızılcık şurubu içer .. Emin kaptana , yönetimdeki abilerime yoldaş olurum .. küstüm oynamıyorum tam benim yaşıma göre .. ama ben küsemem abilerim .. ben SAMSUNSPOR luyum , hiç bir şeyim yoksa benim Sevdama ihtiacı var samsunsporumun küsemem ..

europe_55

Hayirli olsun.
Umarim cok basarili olur.

ibrakadabra55

Tamam Dobi'yi bende sevmiyorum ama maçlara gitmemek olmaz amasra kardeşim biz kişilere değil ARMAYA sevdalıyız.

Bu arada Erdem bey Dobi Hasan bence sahtekar bir insan sözlerine aldırış etmeyin diyorum ben kendim.

samisos55

genel koordinatörlük görevine kenan yelek yakısırdı dobi takıma zarardan baska bişe vermez oğlu ilk 11 de oynarsa şaşirmam

emre

Beyler güzel güzel eleştiriyorsunuz Dobi'yi tamam ama unutmayın başkanımız Emin Kar. Daha şimdiden başladık sallamaya. Her türlü durumda yönetimin arkasında olmamız gereken samimiyetine sonuna kadar güvendiğimiz bir platformdayız. Dobi'ye ses çıkarmayın Emin Kar'dan ötürü..

doðan

Arkadaslar kimse kimseyi sevmek zorunda degil , Begenirsiniz begenmezsiniz Hasan Sengun tam gun mesaisini Samsunspor un bir kurusunu bosa harcamamak icin ugras veriyor ; erdem eynel basta olmak uzere tum diger arkadaslarimda buna sahit olmuslardir .. Yuregimizdeki sevdanin pesinden kosmaya devam...

samuray

dobi hasan sevmek sevmemek değil benim meselem verilen bu görevi yapabilirliği genel koordinatörlük şık olmadı ama ben dobi hassanı sevmiyorum küstüm demek.te olmaz kişilerle kurumları ayıralım bizim aşkımız samsunspor ve şuanki başkanımız emin kar ve yeni yönetim çok cesurca davranıp bi görev aldılar herkes kaçarken onlar bu cesur arkadaşlar ellerini taşın altına koydular elbetteki olara sonuna kadar destek olacağız olmalıyz artık takım yönetici taraftarlar samsun halkı hepimiz bir bütünüz şimdi kenetlenme zamanı küslük zamanı değil hasan oraya yakışmadı diyerek küsme hakkımız yok benim düşüncem bu yönde