Burhan Kadro Dışı

Başlatan **KaR6**, 21 Ekim 2009, 15:14:15

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Son alınan bilgilere göre, Burhan süresiz kadro dışı bırakıldı. Sercan ve Sefaya para cezası verilirken, kaptan Kenan ve Volkan da ihtar aldılar...

Nuri Asan

burhana ödenen/ödenecek olan tonlarca para ne olacakmış?

beşnumara

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Ekim 2009, 15:14:15
Son alınan bilgilere göre, Burhan süresiz kadro dışı bırakıldı. Sercan ve Sefaya para cezası verilirken, kaptan Kenan ve Volkan da ihtar aldılar...
turguta hala bir şey yok. la bunun gizli babası mı var yönetimde.zaten ceza verilen isimler kafadan silinen isimler de turgutun yaptığı hareketin hala cezası yok mu?

SSBiz Gençlik

6 harfli ALLAH'IN SEVGİLİ kulu fatih...

MeL_55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Ekim 2009, 15:14:15

Burhan Coşkun kadro dışı, Sefa ve Sercana 7 bin para cezası, kaptan kenan ve volkana ihtar çekildi.

Nuri Asan

turguta ceza yokmu?
bu adamın kaç kilo hayası var?

burhana transfer parası ödenecekse boş bırakmasınlar tuvalet filan temizletsinler,işe yarasın yan yatıp para almasın

kaptan 55

goz goz'un dediği gibi sektirsinler gitsinler

babasamsunlu

TURGUT un  hayası kalmadığından ceza vermeyi gerek görmediler sanırısam...

>:( >:( >:( >:( >:(

yönetim uyuma turguta da ceza  ver

ali ihsan

Sercan ve Sefa'da kadro dışı kalmalıydı.Turgut'a da okkalı bir para cezası verilmeliydi.

Ollivanders

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 21 Ekim 2009, 16:00:03
Sercan ve Sefa'da kadro dışı kalmalıydı.Turgut'a da okkalı bir para cezası verilmeliydi.

Ertuğrul Sağlam

Burhan'ın buna benzer daha öncede hataları vardı takıma ne verdiği tartışılır birisi artıkl bu saa'ten sonra Samsunspor'un Burhan defterini tamamen kapatması gerek aynı şekilde bana kalırsa Kenan'da dahil olmak üzere Sercan, Sefa, Volkan bunlarında gönderilmesinden yanayım.

Kenan ve Volkan için kızan arkadaşlar olabilir ama benim futbol görüşümde ikisininde Samsunspor'da yeri yok. Kenan bunca yıllık emeği karşılığında belki kalabilir ama maçlara 11'de başlamamak şartı ile oda.........

beşnumara

benm anlamadığım sefa bu sezon ne yaptı acaba? belki bilmediğim bir şeyler vardır ama sercanla aynı cezayı nasıl veriyorlar anlamak mümkün değil.belki sefa turgutun yaptığını yapmamıştır. yanlışa anlaşılmasın sefayı düşünmüyorum ne hali varsa görsün de sercanla aynı cezayı yemeleri dikkat çekiyor.bence bunlara takımda en fazla alacaklı olduğu için ceza veriyorlar.sercan daha fazlasını haketti mesela ama 7 bin ne ki? yoksa her hafta mı 7 bin verecekler :D

sıra kaptan kenanda.o da çok alıyor ona da ceza vermeye başlarlar ama sorunlarımızı içerde halledemiyoruz malesef.gidecekler fedrasyona şikayet edecekler.bu arada burhan için samsunspor defteri kapandı veya samsunspor için burhan defteri kapanmıştır.burhandan verim alamayız o da bizden bir şey alamaz ;D

gozgoz yýlmaz

Sercan'la Sefa'nın bu kaçıncı cezaları oldu? Bir gram akıllanmayan, zırcahil çocuklar ikisi de...

Büyük golcü Serkan Aykut'u izinsiz idmana gelmedi diye kadro dışı bırakanlar, Sercan'a 7.000 lira ceza mı verebiliyor sadece? Yazıklar olsun...

Yaman55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 21 Ekim 2009, 16:25:40
Sercan'la Sefa'nın bu kaçıncı cezaları oldu? Bir gram akıllanmayan, zırcahil çocuklar ikisi de...

Büyük golcü Serkan Aykut'u izinsiz idmana gelmedi diye kadro dışı bırakanlar, Sercan'a 7.000 lira ceza mı verebiliyor sadece? Yazıklar olsun...

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 21 Ekim 2009, 16:25:40