Sakaryaspor maçı öncesi kahvaltı organizasyonu

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Aralık 2008, 11:56:53

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: santacruz001 - 12 Aralık 2008, 21:08:19
     İnşallah yanınızda olmaya çalışacam Sercan kardeşim ama sonuçta sende orda misafir olucaksın kahvaltı bittikten sonra yanınızda olucam gecen sene alisamiyene Sakaryasporu desteklemeye gelen veis ve bir kaç arkadaşa teşekkür borcum var...

konuyu açan kişi (mehmet abi) ona özel mesaj (pm) atarsan sana numarasını verecektir yardımcı olacaktır, ben kahvaltıda olamayacağım o yüzden şimdiden hoşgeldin diyeyim ;)

mehmet yılmaz

Tatanga arkadaşım
Bu kahvaltıda misafir yok, hepimiz ev sahibiyiz.
Özel mesaj attım sana; gelirsen hatta yanında başka arkadaşını da getirirsen memnun oluruz, hiç sorun değil. Neticede sen de samsunspor.biz'in bir üyesisin.

santacruz001

12 Aralık 2008, 22:17:17 #17 Son düzenlenme: 12 Aralık 2008, 22:57:34 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 12 Aralık 2008, 22:02:40
Tatanga arkadaşım
Bu kahvaltıda misafir yok, hepimiz ev sahibiyiz.
Özel mesaj attım sana; gelirsen hatta yanında başka arkadaşını da getirirsen memnun oluruz, hiç sorun değil. Neticede sen de samsunspor.biz'in bir üyesisin.

İlginiz için teşekkürler tel numaramı verdim inşallah pazar sabahı yanınızda olucam.

seckin55

kuzey55

Alıntı yapılan: santacruz001 - 12 Aralık 2008, 21:08:19
     İnşallah yanınızda olmaya çalışacam Sercan kardeşim ama sonuçta sende orda misafir olucaksın kahvaltı bittikten sonra yanınızda olucam gecen sene alisamiyene Sakaryasporu desteklemeye gelen veis ve bir kaç arkadaşa teşekkür borcum var...

alisamiyende güzel karşılanmıştık birkaç tatsız olay dışında.inş kahvaltıda görüşrüz...

mehmet yılmaz

12 Aralık 2008, 23:37:37 #20 Son düzenlenme: 12 Aralık 2008, 23:40:06 samsuni
Sitemiz üyelerinden Santacruz arkadaşımız çok büyük bir aksilik olmaz ise pazar günkü kahvaltımızda bizlerle birlikte olacak. Kendisine bir kez daha hayırlı yolculuklar diliyorum.

Ayrıca bugüne kadar tanışma fırsatı bulamadığımız ya da üç-beş kelam edebildiğimiz kardeşlerimizi de bekliyoruz elbette.

Kahvaltıdan sonra hep birlikte stada geçeceğiz ve burada Şirinler ve Mekansızlarla birlikte samsunspor.biz, M.Teoman Taş Samsunlular Derneği ve Grup İstanbul55'in ortak bir basın bildirisinin okunmasına katılacağız. İstanbul'dan belediye başkanı ve siyasetçileri göreve çağıran iki adet pankartımız da gelecek.

Artık söylemden eyleme geçme vakti...

Tufan

keşke aranızda olabilseydim bu maçı izlemeyi çok istiyordum ama bilet bulamadım yarın dönecem okula. en son güngören maçını statta izledim. şimdiden hepinize afiyet olsun inşallah pankart ve bildiri işe yarar....

ali ihsan

Herkese afiyet olsun.Kahvaltınız keyifli,maçımız bol gollü olur inşallah...

grkn55

yarın bende ordayım inşallah bi aksilik olmazsa

Mehmetcan

GençKozluklu

Mükemmel bir organizasyon. Tertipleyenleri ve katılımda bulunanları terbrik ederim. Umarım bir gün bana da nasip olur böyle bir organizasyona katılmak.

Kimbilir bizlerde İstanbul'da benzer bir organziasyon tertip edebiliriz, Kartal maçı öncesi ;)

celebi

arkadaşlarımız şu anda kahvaltı sonu keyif çaylarını yudumluyorlar afiyet ıksun arkadaşlarımıza

mehmet yılmaz

15-16 kişi vardık. Daha önce tanışmadığımız arkadaşlarımızı gördük; memnun olduk.

Sadece Samsunspor

şu gözlüklü olan arkadaşı arkasında şirinler yazan onu dün bi arkadaşın doğum gününde gördüm ;D

MeL_55

14 Aralık 2008, 21:02:54 #29 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 21:11:03 MeL_55
Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 14 Aralık 2008, 20:47:38
şu gözlüklü olan arkadaşı arkasında şirinler yazan onu dün bi arkadaşın doğum gününde gördüm ;D

o bizim onur abii ya:) colecostina mi nedir bi üye ismi var o iste  ;D