KINIYORUZ...!

Başlatan Serkan, 15 Aralık 2011, 17:47:36

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Allah'ım sana şükürler olsun.uzun bir aradan sonra hafta sonuna ilk defa bu kadar mutlu girecez.birde sekiztaşa basarsak tadından yenmez :evet: :evet: :evet:

fat55

hadi hayırlısı bakalım.

Tufan

yalnız kadro dışı falan değil direk kovuldular başkan kökten çözüm yapıyor takdir ettim.

fat55

aslında sanki mustafa sarp adnan sezgin in torpiliyle oynuyor gibi geliyordu bana.ama adnan baktıki taraftar baskısı ve mustafa sarp harbiden kazma başkana gönderilmeleri yönünde rapor vermiştir.

fat55

biz galibiyetten çok ahlaklı,aldığı paranın hakkını sonuna kadar veren mağlubiyette yerin dibine giren ağlayan fedakar adam gibi topçuları istiyoruz.dileğimize tercüme olup bunları gönderen yönetimi bu hareketinden dolayı tebrik ediyorum.eminimki bu hareket jimnastik maçı öncesinde takımda olumlu bir hava yaratacaktır.

mehmet yılmaz

Olması gereken şey buydu zaten..

Ama ben Petkoviç'e halen hiç inanamıyor ve güvenmiyorum. Keşke onu da araya katsalardı.. :(
Tam müjde sayılmaz o yüzden..

**KaR6**

burak dilmen, almanya kokenli.. Futbolculugunda bizde de oynadı 80 li yıllarda.. Feldkampın yardımcılıgı ile basladı turkiye de skibbe ile devam etti, eskisehirde de beraber calıstılar.. Almanca bilmesi de gelmesinde etkendir sanırım..

Sahsen de tanırım, iyi insandır.. Duydugumda neden diye dusundum, sonra aklıma adnan sezgin geldi.. Hayırlısı olur insallah..

berusa55

muzaffer4

bu maçta ergünün yerine kim oynayacak acaba?

berusa55

Yenal oynar. Ergün'e göre kat be kat topçudur.

usare

Ulen şu Sarp Ergün futboldan para kazanıyorlar ya başka bişey demiyorum. 2-3 ay idman yapayım orat saha da sarp tan daha iyi oynamazsam adam değilim. Artı SAMSUNSPORLUYUM çok şükür. Hayırlısı olur inşallah.

fat55

ben şahsen petkoviçe güveniyorum.sonuna kadar desteklenmeli.o da biliyor takımın yetersizliğini.arkadaşlar fatih terim bu ülkede en iyi hocalardan bilinmez mi?bundan bir önceki gs macerasında taraftar yuhaladı da gönderildi resmen.o zamanki kadroyu hatırlarsanız elindeki kadro yetersizdi.şimdi göklere çıkarılıyor.şimdiki takımına bakın eboue elmander ujfalusi riera melo.demek istediğim petkoviçin elindeki kadro belli arkadaşlar malzeme bu bence.ha papaz arkadaşlar ergün sarp ve ahmet gönderildi.daha önceden gitselerdi belki daha iyi olurdu.ama iyi bir tespit diye düşünüyorum.ve petkoviç e güveniyorum.

Jnr.Serkan

Burak abiyi bende tanırım.Samsunla hala bağlantısı kopmamıştı.Dayımla yakın arkadaşlar çok neşeli komik birisi.İnşallah takıma huzur mutluluk getirir bir faydası olur,takımda arkadaşlık ortamının başlamasında kıvılcımlardan birisi olur

özkan

Toteme gerek kalmaz inşallah bundan sonra serko  :deli:

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Aralık 2011, 17:35:47
Sahsen de tanırım, iyi insandır..

Konu kapanmıştır hayırlı olsun  ;)