Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

sadece55

Gidişi çok güzel oldu son zamanlarda kaçıp giden büyük samsunsporlu!! futbolcularımıza göre ... Ben turgutun her zaman dikkat çeken bir oyuncu olacağını düşünüyorum.

55(tuncay)55

iyisiyle kötüsüyle geldi geçti önemli olan takıma maddi kazanç saglaması bunuda sagladı

Gorkem

turgut ankaragücü ne zaman imzalıcak?

sercan5592

bize gelen futbolcular bellı mı 2 kısı mı 4 kıs mı ?

emre

bu nasıl iş kardeşim adam gitti anlaştı bize kimin geleceği hala belli değil...kimin geleceğini bilmeden nasıl transfer yapacak bu yönetim bilmiyorum.

inşalah bu iş iyi başlamısken iyi biter de bundan bari yüzümüz güler.

Ankaragücü'ne haciz şoku!

"Geçmiş yönetimin borçlarından başımızı alamıyoruz" açıklamaları yapan Ankaragücü yönetiminin devre arası Antalya kampından kalan 22 Bin TL olan bakiyeyi ödememiş olması gündeme bomba gibi düştü.

kaynak:fanatik

bu doğruysa bizim Turgut'a nasıl bu kadar para veriyorlar o da ayrı bir olay..

celebi

ARTIK BU TOPİÇİN KİLİT ZAMANI GELMEDİ Mİ

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: celebi - 13 Haziran 2010, 21:54:39
ARTIK BU TOPİÇİN KİLİT ZAMANI GELMEDİ Mİ

önce futbolcuları ve ilk transfer taksidini alalım o zaman.....

celebi

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 14 Haziran 2010, 00:49:03
önce futbolcuları ve ilk transfer taksidini alalım o zaman.....

haklısın önce imzaları görmek lazım

epçeli köylü

İlhan ve Tümerde de böyle karakter olsaydı. Milletten o kadar beddua almasalardı.

erkutdem55

Bugün gazetede yazan habere göre 50.000 tl alacağını istiyormuş.

Recep

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 14 Haziran 2010, 08:56:44
İlhan ve Tümerde de böyle karakter olsaydı. Milletten o kadar beddua almasalardı.
ilhan tümer zaten bu ülkenin en karaktersiz adamları ama turguttaki karakterle alakalı değilki kulubün bir yıllık daha sözleşmeli futbolcusuydu yani istesede bonservissiz bir yere gidemezdi
buda biraz karakterli olsaydı hacettepe maçında taraftara orasını burasını göstermezdi

FaTiH_HaN

facebookta imza torenini izledim sanki silah zoruyla ankaragune transfer olmus zorla konusuyor gibiydi.

LisandroLopez

Süper Ligde olsaydık Turgut için en az Bursaspor'lu Sercan ve Volkan'ın fiyatları kadar fiyat biçebilirdik..
Bu ligde kalmaya devam ederek çok şey kaybediyoruz malesef..

edmontdante

19 Haziran 2010, 22:44:43 #1228 Son düzenlenme: 19 Haziran 2010, 22:52:21 edmontdante
Danimarka'lı ROMMEDAHL'ı izlesin derim.Kanat oyuncusu nasıl olur,nasıl kendine avantaj sağlar,defansın arkasına topsuz nasıl sarkılır,pozisyon yokken nasıl yaratılır,sağ çaprazdan girip sol ayakla nasıl ve nereye plase yapılır öğrensin.Öğrensin ki gelişsin.Ama çok çalışması lazım çoookkkkk

Recep

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Haziran 2010, 22:44:43
Danimarka'lı ROMMEDAHL'ı izlesin derim.Kanat oyuncusu nasıl olur,nasıl kendine avantaj sağlar,defansın arkasına topsuz nasıl sarkılır,pozisyon yokken nasıl yaratılır,sağ çaprazdan girip sol ayakla nasıl ve nereye plase yapılır öğrensin.Öğrensin ki gelişsin.Ama çok çalışması lazım çoookkkkk
çalışmaktan daha önemlsi birde akıl lazım akıl ;)