Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 19 Nisan 2010, 20:08:11
Dukeburak nickli SAMSUNSPOR'LUDA olaya noktayı koymuştur diye düşünüyorum.

Noktadan bahsediyorsun ya sanırım hala anlaşılmamış ne demek istediğim.Burak'ın söylediklerine çok fazla itiraz eden yok ki zaten burada.Gol belli asist belli.Peki ya bizim söylediklerimizden belli olanları ne yapacağız.Mesela gamsız gamsız sahada gezindiği maçları,maçları kopartacağımız anlarda kaçırdığı yüzde yüz pozisyonları sonra bir yerlerimizden solumamızı ,takım en kritik  durumdayken hakeme durduk yere göğüs atarak  oyundan atılmasını (O maçta 1 tane daha yesek şu anda bir alt kategoride olduğumuzu).Peki ya bunlar ne olacak.

Turgut şu form durumuyla takımın en etkili bir kaç ismindendir.Süper lig oynayabilir doğrudur.14 gol atmıştır.Bunlara itirazı olan var mı ki.Ben  bile kabul ettim : ))Ama ya bizim bahsettiklerimizi görmezden neden geliyorsunuz

Sadece Samsunspor

Turgut forvet oynamamasına rağmen şuan gol krallığında 14 golle yer alması çok sevindirici bir olay, ayrıca yaptığı asistlerde var, en az 3-4 maçı turgut sayesinde aldık, seneye kim ne derse desin kalmalı, onu satıp kimi alacağızki, ayrıca şu turgutun kanattan çizgiye inip yaptığı ortalara ve yerden paslara vurup gol atcak bir bitiricimiz olsa şuan çok daha üst sıralardaydık. Bence her zaman dediğim gibi kalmalı. Son söz Kalpar'ın

Burak

estafurullah bu forumdaki çoğu arkadaşımız benden daha çok samsunsporludur.herkesin fikri kendini bağlar saygı çerçevesinde olduğu sürece herkes her istediğini söyleyebilir ve söylemelidir de zaten öyle olmazsa yazmam bu foruma sürekli internetle uğraşmama rağmen hayatımda takip ettiğim ve sürekli yazdığım tek forum burası oldu.hiçbir mesajımda silinmedi bazıları genel kanıya ters olsa bile

LisandroLopez

Asla görmezden gelmiyorum her futbolcu gibi yaptığı hatalar olmuştur takımını yalnız bırakması  yanlış ve önceki ruh hali , isteksizliğiyle o formayı giymeyi  bile haketmediğini kabul ediyorum.
Ama biz Büyük Samsunspor taraftarıyız , eleştirmesini bildiğimiz gibi övmesinide bilmeliyiz.
Turgut'un takımdaki rolünü inkar edenler var ben bunu anlayamıyorum sadece.

edmontdante

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 19 Nisan 2010, 20:15:55
, ayrıca şu turgutun kanattan çizgiye inip yaptığı ortalara ve yerden paslara vurup gol atcak bir bitiricimiz olsa şuan çok daha üst sıralardaydık.

Ha işte doğru.Turgut o getirdiği topları ceza sahasında etkili bölgedeki oyuncu ile yüksek yüzde ile buluşturabilecek seviyeye gelebilirse  işte o zaman yıldız olur.

Kral SAMSUN

SerkanLa CeLiLi AraR GibiYim  :-X

LisandroLopez

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 19 Nisan 2010, 20:08:11
Dukeburak nickli SAMSUNSPOR'LUDA olaya noktayı koymuştur diye düşünüyorum.

Bu yorumu yaparkende farklı manasını asla kullanmadım , kimsenin Samsunspor'luluğuna yorum yapmak haddime değil.
Sadece abi desem doğru olmayabilir , kabul etmeyebilir.
E yaş irtibariyle arkadaşım veya kardeşim de olamayacağına göre Samsunspor'lu demeyi mantıklı buldum.

edmontdante

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 19 Nisan 2010, 20:18:08
Ama biz Büyük Samsunspor taraftarıyız , eleştirmesini bildiğimiz gibi övmesinide bilmeliyiz.
Turgut'un takımdaki rolünü inkar edenler var ben bunu anlayamıyorum sadece.

Haklısın.Ama şunu da söylemem lazım.Turgut için bu başlığın en başlarında söylenenlere bir bak bir de şimdi söylenenlere.O zaman göreceksin Turgut'daki değişimle bereber fikirlerin de değiştiğini.Biz çok deplasmanlar gördük bu Turgut'un bizi delirttiği,ayağına dahi top almadığı,yalandan saklandığı.Ne zaman ki adam oldu,korkmadı,sinsileşmedi o zaman alkışladık.

Burak

onları kim aramazki yalnız dediğin adamlar türk futbolunun gelmiş geçmiş en yetenekli 50 futbolcusu arasına giren türkiye de herkesin tanıdığı büyük  futbolcular keşke onlar gibiler gelse

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Nisan 2010, 20:18:57
Ha işte doğru.Turgut o getirdiği topları ceza sahasında etkili bölgedeki oyuncu ile yüksek yüzde ile buluşturabilecek seviyeye gelebilirse  işte o zaman yıldız olur.

abi o toplarada bi zahmet forvet koşsun her şey turgutla olmuyor :D :D

Burak

engin abi senin yaptığın ortalar gibi santraforumuz olsa o gün asist kralı olurdun hakkaten bir ara ronaldinho indi dedim sahaya:)

gkhn

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 18 Nisan 2010, 19:33:53
Yıldız mı çakma yıldızmı bugün hep birlikte gördük..

Burda arkadaşlarımızın alındığı nokta bu Lisandro Lopez kardeşim.Sana göre bir yıldız olan bir futbolcu başka bir arkadaşa göre olmayabilir, bunun için birçok sebep ortaya konulabilir.Fazla uzatmaya gerekte yok hep aynı yerde dönüp duruyoruz nedense...

edmontdante

Alıntı yapılan: dukeburak - 19 Nisan 2010, 20:26:50
engin abi senin yaptığın ortalar gibi .Santraforumuz olsa o gün asist kralı olurdun hakkaten bir ara ronaldinho indi dedim sahaya:)

Eyvallah kardeşim.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: gkhn - 19 Nisan 2010, 21:28:02
Burda arkadaşlarımızın alındığı nokta bu Lisandro Lopez kardeşim.Sana göre bir yıldız olan bir futbolcu başka bir arkadaşa göre olmayabilir, bunun için birçok sebep ortaya konulabilir.Fazla uzatmaya gerekte yok hep aynı yerde dönüp duruyoruz nedense...

O mesaj üst üste gelen gollerin havasıyla yazılmış olabilir ama en azından yıldız adayı diye düşünüyorum :)

samsunmania

Konya maçında da sana çok iş düşecek. Hadi aslanım.