Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Diğer oyuncular Turgut'a uyum sağlamıyosa ligde kalman bile başarıdır.
O atılan 15 gol olmasa ligde kalırmıydık bilemiyorum.. Süper topçu olmasada takımın standartlarının üzerinde olduğu kesin.

babasamsunlu

ooooleeeyyy Lisandro lopezzzzzzzz :):)

Seneye takas yapıyormuşuz Lyonla

Lisandroyu veriyorlar bide üzerine 1 kilo baklava Turgutun karşılığında :):)

vanlioglu

kardeşim bu takım küme düştü diye takımından vazgeçen adama taraftar demem zaten diktirsin gitsin kuru kalabalığa gerek yok

YaşarDoğu

Bu Takım ne Turgutlar gördü  yıldız diye ; hepsi gitti Sivasa ,Rizeye, Gençlerbirliğine...

Sioux

Dardanel maçında çok iyiymiş, tebrikler. adam olunca nasıl da alkışlanıyor, tribüne çağırıyorsun gördün mü? taraftar ne ekersen onu verir sana. Aferin Turgut...

FaTiH_HaN

İnşallah seneye iddialı bi kadro kurulur bizde turgutun yokluğunu hissetmeyiz malum gelenleri gidenleri aratıyor.Burhanı bile arar olduk. Hedefleri olan bir Samsunspor hiç bir futbolcunun yokluğunu hissetmez ama hedefimiz olmadığı için turgut murat gibi takım seviyesinin üzerinde olan oyuncuları elden kaçırmak güç kaybına neden oluyor.

Dartagnan

Peki bu turgut ılk devre kıcını buyuturken dıger arkadaslarını dusunuyor muydu ? Kacırdıgı abuk sabuk gol pozisyonları,bencıllıklerını yaparken taraftarı,samsunsporu dusunuyor muydu ?hadı dıyelım bu adam yıldız,15 gol attı ya hanı.Zaten bızım takım 45 gol atmıs.Bank asyada bolu ile birlikte en cok gol atan 3. takımız.Hala dıger kısıler gol atmamıs ayak uyduramamıs dıyorsun.gerı kalan 30 golu kım attı?Biz zaten adam akıllı kalecımız olsaydı ılk devre,sımdı buralarda olmazdık.Bunu gececeksın kardesım.

Bu taraftar her seyı goruyor.Evet turgut 2.devre kendını gelıstırdı.Ben bıle turguta soverken kendımı destek verırken buldum.Bunu yapmak zorundayız zaten.Hakkını vermek lazım.Ama 4 senedır bu taraftara neler cektırdıgını hatırlatmak ıstıyorum sana.Sankı  sana  laf yetıstırmek ıcın,sırf tukurdugumuzu yalamamak ıcın laf soyluyoruz.Neyın ne oldugunu bılıyor herkes.

Bence Samsunspor dan ayrılacagından oturu bu sekıl oynuyor o da ayrı bır konu.Eger boyle bır amacı da varsa  kusura bakmayın da s.... gitsin. Samsunspor ıcın degılde sırf super lıg de oynamak ıcın bu performansı gosteren adamın cehenneme kadar yolu var.Babasını da alsın yanına yurusun gıtsın.Sankı SAMSUNSPOR turguta kalmıs  sacma sapan yorumlarda bulunmayın.Dusersek de duselım (taraftar kıtlemız azalcak da ne olacak ).Bız bu takımı basarı ıcın sevdıkte sankı dusmekte bırakacagız.Eger bunun ıcın tutan da aramızda bulunmasın.

Ollivanders

19 Nisan 2010, 17:01:59 #982 Son düzenlenme: 19 Nisan 2010, 17:12:35 Serpico55
bakarsın barcelona alır turgutu la liga da izleriz insallah. insan ustu hızı var mubarek. Bu takımda herkes yıldız ama dusmeye oynuyoruz. Benim icin superlig dısındaki her yer aynı ha bank asya ha 2.lig farketmez. Bu renkler ugruna her yere giderim ben. Ama Lisandro lopez seninle tartısmaya girmeyecegim. Al turgut senin olsun ver samsunspor benim olsun. Hadi eyvallah.

gkhn

Turgut evet bu seneki Samsunspor için önemli bir oyuncudur evet doğrudur.Ama bir de bank asyadaki diğer futbolculara bakmak lazım.Turgut gibi birçok hatta turguttan daha iyi oyuncularda bulmak mümkün(emenike,yasin,yakubu,mehmet batdal vb). Turgut yıldız ise  bank asya yıldız futbolculardan geçilmez.Bu konuda duygusal davranmaya gerek yok takımımızda bir yıldız yok; olsaydı düşmemeye değil şampiyonluğa oynuyor olurduk.Yıldız futbolcu benim için çok daha fazla şeyler ifade ediyor..

Kral SAMSUN

Samsun Medyası Saolsun Çok abartıyor Futbolcuların Alayına Yıldız Diyo Geçen Günde Savaşa Yıldız Diyodu  :D

LisandroLopez

Turgut Senin Samsunspor benim olsun diyen arkadaş , sanki biraz benim Samsunspor'luluğuma laf atar gibi yorum yazmışsın.
Samsunspor'u anne babamdan ayrı tutmam ben.
Benim anlamadığım , yıldız kavramını kabul etmeyebilirsiniz , hiçmi hiç katkısı olmamış gibi yorumlar yapılmasını anlayamıyorum.
Birde bir kaç arkadaş diyorki , Rize maçı hariç oynadığı ve aldığı bi maç söyle..
Nankörlük etmeyelim Allah aşkına , Mersin maçında savunmayı hallaç pamuğu yapıp galibiyeti getirmişti,Hacettepe'yi burada dağıttı,Erciyes'li savunma oyuncularını futboldan soğuttu,Buradaki K.yaka maçında ayakta kalan tek isimdi,Adana maçında takımın iyilerindendi ve buna benzer çok maç hatırlıyorum ben.
Siz istiyorsunuz ki Turgut alsın tek başına kaleden kaleye gol atsın.
Tek futbolcuya dayalı sistem eskidendi , Maradona'lar , Pele'ler vs..

Jnr.Serkan

Ya Lisandro sen neden turguta denen her lafa cevap verme ihtiyacı duyuyorsun anlamıyorum.Senin için yıldızdır benim için ve diğer kişiler için değildir.Benim için messi yıldızdır senin için ronaldo yıldızdır.Bunlar göreceLi şeyler.Ona sokim Samsunspora birşey olmasın.Turgut turgut neymiş ulan bu adam ya.takım küme düşcek diyoruz siz hala trgut diyorsunuz.yıldız olsa şuan ilk 6da olurduk.maradonanın napoliyi şampiyon yaptığı gibi tek başına

LisandroLopez

Her lafamı yapıyorum Tuareg bi bak bi gör nasıl görme duyun var anlamadım he..

Jnr.Serkan

Turgutta turgut herşeye cevap vermek zorunda değilsin.turgut sana göre yıldız bana göre değil.bu kadar neyin savunmasını yapıyorsun anlamadımki.

ondestan_11

turgut az daha pişse daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum