Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Burda Oktayın Samsunlu ve Samsunda doğması etkendir.

Diğerlerine baktığında Tarsuslu İstanbula topa başlamış , MuRat ise Ajax ta  , gayet normal

erkutdem55

Samsunspor'u süper lige çıkmadan giderlerse ne Murat'ı ne Turgut'u Samsuna gelince alkışlamam,bilakis her türlü söyerim,yuhlarım.
Bravo Nuri Asan dostum önce süper lig,sonra isterseniz cehennemin dibi.

SAMSUNuLaNN!

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 09 Nisan 2010, 16:44:25
Burda Oktayın Samsunlu ve Samsunda doğması etkendir.

Diğerlerine baktığında Tarsuslu İstanbula topa başlamış , MuRat ise Ajax ta  , gayet normal

oktay Samsunlumu?

erkutdem55

oguz_5528

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 09 Nisan 2010, 16:45:40
Samsunspor'u süper lige çıkmadan giderlerse ne Murat'ı ne Turgut'u Samsuna gelince alkışlamam,bilakis her türlü söyerim,yuhlarım.
Bravo Nuri Asan dostum önce süper lig,sonra isterseniz cehennemin dibi.

Neden yuhluyosun ki bu iki topçu olmasa ligde kalacağın belli miydi gerçi şu anda da belli değil ama ne yaparsın gitseler hakları yani bu yönetimle hiç bişe olmaz galibiyet serileri üstüne oyunculara hedef belli etmediler bu yönetimin içinde samsunun süper lige çıkmasını istemeyenler var ben buna inanıyorum..seneye süperlig istiyorlarsa senenin başında bu hedefi ortaya koyacaklar ona göre transfer yapıp şehri ateşleyecekler..

SAMSUNuLaNN!

Hedefsiz Bir Takımda Kimse Durmak İstemez.

erkutdem55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 09 Nisan 2010, 17:02:31
Neden yuhluyosun ki bu iki topçu olmasa ligde kalacağın belli miydi gerçi şu anda da belli değil ama ne yaparsın gitseler hakları yani bu yönetimle hiç bişe olmaz galibiyet serileri üstüne oyunculara hedef belli etmediler bu yönetimin içinde samsunun süper lige çıkmasını istemeyenler var ben buna inanıyorum..seneye süperlig istiyorlarsa senenin başında bu hedefi ortaya koyacaklar ona göre transfer yapıp şehri ateşleyecekler..

Yazdıklarında çok doğru şeyler var ama madalyonu tersine çevirelim,Murat'ı Ajax'tan getiren Samsunspor,Turgut'u Türk futboluna servis edecek olan kim,o da Samsunspor.Benim gözümde misyonları Samsunspor'u belirli bir noktaya getirmektir.Bu nokta da Bank Asya'dan düşmemek değildir.Benim elimde Turgut,Oktay,Murat,Turgay,A.Şahin gibi adamlar varken play-off beklemek en doğal hakkım.Seneye işlerinin en iyisini yapsınlar.Sonra herkes gibi,istediği yerlere giderler.Biraz top oyna,biraz parla,arkanı dön git.Bu bana biraz ters geliyor.

Ama bu iki taraflı bakılabilecek bir durum.Yönetim hakkında söylediklerinin hepsi doğru.

vanlioglu

bunu söyledikten sonra 3ünden 1ine kadar yolun var.. yolun açık olsun güzel kardeşim..

SametYılmaz55

koyayım o 3 büyük hayallerinize hepinizin.seni sadece oynadığın güzel oyundan sonra tebrik ederim takıma katkı sağladığın için kalmanı isterim o kadar.ondan başka bir şey hissetmem senin için turgut

SAMSUNuLaNN!

bu lafı söyledikten sonra bnm gözümdede turgut bitmiştir zzzzz

Ollivanders

09 Nisan 2010, 21:09:41 #941 Son düzenlenme: 09 Nisan 2010, 21:11:55 Serpico55
Aferin oglum aferin !!! Siz bu takımın unutulmazları olmak istemiyorsunuz . Siz kendinize sovulmesini istiyorsunuz. Cehenneme kadar yolunuz var.

beşnumara

Alıntı yapılan: SAMSUNuLaNN! - 09 Nisan 2010, 20:57:45
bu lafı söyledikten sonra bnm gözümdede turgut bitmiştir zzzzz
sen ankarada varmıydın peki? olsaydın orda bitmiş derdin.artık türkiyede hemen hemen her futbolcu 3 büyük 4 büyük kelimeleri kullanıyor.medya o kadar etkilemiş ki sitedeki üyeler bile kullanıyor bu kelimeyi.bu kelime için futbolcu bitti denilmez bence.gerçi benm için ankarada bitmişti turgut.şuan gözümde bir gram değeri yok

Ollivanders

Ankarayı hatırlatma be kardesim . Tuyleri diken diken oluyor adamın !!!

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Nisan 2010, 21:12:43
Ankarayı hatırlatma be kardesim . Tuyleri diken diken oluyor adamın !!!
ankara maçında o hareketi yapan turguta efendi denilmesi trajikomik bir durum ne günlere kaldık hay Allah'ım sen sabır ver bütün taraftarımıza