Beton tribünler...

Başlatan edmontdante, 12 Aralık 2008, 13:47:38

« önceki - sonraki »

yaman55

bide tabeladaki skor değişimi hep ilgimi çekmiştir :D  0ı çıkar 1i tak :D

Tribün_ali

Benim de beton tribünde 2 sene görebildim  o zamanlar daha güzeldi samsunsporumuzun durumu daha iyidi

babasamsunlu

vay be ne muhabbetler dönmüş...
Betn tribün,tenekeden skorbord..
O tenekeden skorbordun içini hep merak ediyordum küçükkene :)
Sonra birgün 19 mayıs etkinlikleri için stada götürrdüler bizi..
Bende ilk iş hep küçükkene içinde uzaylılar var sandığım skorbordun içine girdim..
Ula içerisi daracık bide piskokuyor sormayın :D :D
En son tabelada yenildiğimiz bir maç kalmış..
Bjk idi sanırım..
5-0 yaptım tabelayı..
Büyük bir iş başarmış biri gibi çıktım dışarı..
Sırıta sırıta aşşa indim..
Bi baktım hoca baarıyo..
Dedim hocam maçtada bu kadar bağırsan her maç galip geliriz :D :D :D :D
Hey gidi...  :'( :'( :'(

mehmet yılmaz

Ben de hep tabelacıya özenirdim, adam her maçı beleş izliyor diye :)
Takım adı da yazmazdı, çapraz renkli birşeyler konurdu.

babasamsunlu

evet çapraz renkler vardı..ama sanki son zamanlara doğru takım ismide yazıyordu diye hatırlıyorum..

belkide yanlış hatırlıyorumdur..

bizde o zamanlar beleşe giriyorduk ki hocam ..
yaşlıca iyi huylu bir abi tespit edip boynumuzu az yana bükünce ister istemez giriyorduk alıyordu bizide yanına :D :D :D

brigand

2 saat beklediğimiz oluyordu o betonun üzerinde. poşet poşet gazete harcardık : ) yıllarca maraton da maç izlemenin ne demek olduğunu bilmeden yaşadım. babam kale arkası manyağıydı. illa da şehir kale arkası olacak. taşın en önüne biz geçerdik ilk gelip. tuvaletimiz geldiğinde vınlaması kolay olsun diye. maç oynanırken tuvalete gitmek yasaktı bize : ) futbolu, Samsunspor'u, arabayı park ettiğimiz TürkPetrol'ün köşesini, küçük kare biletleri o zamanlarda sevdik. Allah razı olsun başta babam olmak üzere çocukluğumuzda o günleri bizlere yaşatan herkese !

babasamsunlu

bende hep şehir kale arkasına giderdim..
hatta o tenekeden skorbordun 3 metre kadar yanında betonların birleşme yeri vardı..
en üstte oraya çıkar ordan başka yerde izlemezdim..
oraya ne zaman gidemesem hep yeniliridk..
hatta bir emlakbank eyüp maçımız vardı..
babam maratonda görevli diye beleşe girmekl için maratona girmiştim..
maç 1-1 bitince babama " beni göndermedin kale arkasına maçı kazanadık senin yüzünden" diye ettiğim sitemi hiç unutmama :D :D
beton tribün  gzeldi be arkadaş..
samimiyet oluşuyordu doğal yollardan bi kere..
hatırladığım en kalabalık maç fatih karagümrük maçıdır...
o gün stad hiç boşalmayacak sandım..
hatta beraberlik golünden sonra stadın salladndığını dün gibi hatırlarım..
o maçta o kadar çok küfredil ki hakeme hakem eve gidin ce annesine " kahpeee" diye tokatı çakmıştır kesin.. :D :D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ekim 2011, 23:24:18

o maçta o kadar çok küfredil ki hakeme hakem eve gidin ce annesine " kahpeee" diye tokatı çakmıştır kesin.. :D :D

;D ;D ;D ;D ;D
>l< >l< >l< >l< >l<

Musti

efsane olur bu laf. literatüre girer  ;D ;D ;D ;D

Kaya

Şunun gibi bir şey olsa gerek

Hey gidi beton günler..Saatlerce beklenen maçlar..

fındık

SAMSUNSPOR'umuzun ilk gittiğim maçı yanlış hatırlamıyorsam 1999-2000 sezonu VANSPOR maçıydı ve o maçı çok farklı kazanmıştık, sanırım o sezonda beton tribünler vardı.. SERKAN AYKUT'u o maçta tanımıştım Vanspor'a o bol gollerinden sonra >l<

feveran

taşları kırar kırar rakip takım seyircisine atardık ne günlerdi beee

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ekim 2011, 23:11:21
vay be ne muhabbetler dönmüş...
Betn tribün,tenekeden skorbord..
O tenekeden skorbordun içini hep merak ediyordum küçükkene :)
Sonra birgün 19 mayıs etkinlikleri için stada götürrdüler bizi..
Bende ilk iş hep küçükkene içinde uzaylılar var sandığım skorbordun içine girdim..
Ula içerisi daracık bide piskokuyor sormayın :D :D
En son tabelada yenildiğimiz bir maç kalmış..
Bjk idi sanırım..
5-0 yaptım tabelayı..
Büyük bir iş başarmış biri gibi çıktım dışarı..
Sırıta sırıta aşşa indim..
Bi baktım hoca baarıyo..
Dedim hocam maçtada bu kadar bağırsan her maç galip geliriz :D :D :D :D
Hey gidi...  :'( :'( :'(

1991 ve 1992 19 Mayıs törenlerinde ben de vardım.. en büyük eğlencemdi skorbordun içine girip tabelada skor yazmak.. hatta idaalı olacak ama ben başlattım diyebilirim bu işi 8) :evet: ..arada küçük çocuklarda eğlenceye yardım etmeye gelirdi, zaman ne çabuk geçiyor yahu :D

kamuri

benim hatırladığım bi sarıyer maçı vardı hava soğuk mu soğuk buz gibi ayaklarımız üşümesin donmasın diye o beton tribunlerde bi o yana bi bu yana hareket ederdik az da olsa ısınalım diye yanılmıyosam ateş de yakılıyodu o zaman tribunlerde aklımda oyle kalmış nasıl olsa tribun beton bişey olmaz diye :D

buonanotte

Betonlu günleri az da olsa hatırlayanlardanım.Babam kale arkasına gittiği için bende şehir kale arkasında izlerdim genelde.Pazar sabahı kahvaltı için yapılan pidenin stadda yenilmesi.Yine devre arasında koşu pistinde yapılan atletizm yarışları.İlkbahar aylarında statda satılan eskimolar ve "hakan pekerin ateşini yolla bana" şarkısına eşilk edilmesi.O günlerden aklımda kalanlar.

İlk koltuklu maçımızda gaziantep maçıydı sanırım.Kale arkasında izlemiştim.Çok değişik gelmişti.