Alioum Boukar (Ali Uyanık)

Başlatan yaman55, 09 Mayıs 2008, 20:24:42

« önceki - sonraki »

yaman55

bize ilk geldiği zaman çok başarılıydı deportivo kalecisi songo'o milli takımda yedek bırakmış dünya kupasında oynamış zaman zaman göklere çıkarılıp zaman zaman yerlere vurukmuş eski kalecimiş şimdilerde ise altay da bize ilk geldiği zamanlar çiftlikte oturuyordu ziraat bankasının üstünde

Sadece Samsunspor

ey gidi allum bukar ;D bazen çok salakça goller yesede benim gönlümde hep bir taht kurmuştur kendisi , bi beşiktaş maçında bizim futbolcunun verdiği pası ayağıyla uzaklaştıracağına yanlışlıkla eline almıştı topu ve en direkt serbest vuruştan golü yemişdik  ;D

eskilerin kıymeti gerçekten daha yeni yeni biliniyor diğer yeni açılan oyuncularda öyle çokca hata yapsalarda hepsi ölmüne ve parasız oynamışlar

şimdi son 5 senedeki kalecilerimizi görünce allumu arar oldum

allum bukarrrrrrrr  ;D

yaman55

Sadece Samsunspor

MeL_55

gelmez:) cünki adam daha samsunspordan borcunu almadi gecen sene almaya geldi ama eli bos döndü  ;D

veis

evet maddi anlamda bizden memnun olmayabilir çünkü mahkeme boyutundayız kendisiyle.ama ikinci gelişinde çok kötü performans sergiledi.

hakan55

ellerinde ayaklarında yay mı var dedirtirdi adama cok ucardı saga sola ama cok basıttte goller yerdi.

jean

kamerun-nijerya final macinda okocanin penaltisini kurtarip kupayi kazandirmisti takimina bazen cok iyi bazen cok kotu gunundeydi bircok kez konusma firsati bulmustum hatta hanimi ble turkvceyi ogrenmisti keske istanbulspora gitmeseydi

yaman55

dün antalya-istanbul maçında mehmetin yerine geçti kaleye başarılı bi performans gösterdi hala çavik kedi allum :D istanbulsporda oynuyor

ozkan17

allumun  kamyon lastiği lakabını bılmeyen yokdur ;D

jean

veis

istanbulda idi mehmet bölükbaşının yedegi olarak ama 2.lige düşdüler oradan ayrılır hatta futbolu bile bıraksa daha iyi olur.

sbc_emo

allum bukeri unutmayız.

çok küçükken gazi belediyesinin ordaki evine gitmiştik 10-15 kişi zili çaldıgımızda karısı cıktı ve herkesin peşine kosmaya başladı bi anda.2 kişiyi yakaladı biri ben ve bi tane arkadaştı :)
yarım yamalak bir şekilde eğer gitmezseniz sizi polise teslim edecem.tabi bizde ağlamaktan konusamadık :) sonra saldı bizi dışarda bağırmaya başladık bu sefer balkona cıkıp bize telefon gösterip polisi arıcam işareti yapıyordu.:) allum buker denilince bu olay geliyo aklıma :D

yaman55

Alıntı yapılan: sbc_emo - 12 Mayıs 2008, 17:14:48
allum bukeri unutmayız.

çok küçükken gazi belediyesinin ordaki evine gitmiştik 10-15 kişi zili çaldıgımızda karısı cıktı ve herkesin peşine kosmaya başladı bi anda.2 kişiyi yakaladı biri ben ve bi tane arkadaştı :)
yarım yamalak bir şekilde eğer gitmezseniz sizi polise teslim edecem.tabi bizde ağlamaktan konusamadık :) sonra saldı bizi dışarda bağırmaya başladık bu sefer balkona cıkıp bize telefon gösterip polisi arıcam işareti yapıyordu.:) allum buker denilince bu olay geliyo aklıma :D

serkan aykut da ona komşuydu ozamanlar

Lazoli

winfried schäfer 2002 dünya kupasinda alluma demiski sen nasil türkiyede top oynuyosun avrupaya gitsene. bizle alay etti alman gavuru

helal olsun alluma cok severdim kendisine birazcik sabanligi tutardi ara sira ama iyi kaleciydi kendisi kulaklari cinlasin