PTT 1. LİG 30. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan berusa55, 07 Nisan 2013, 17:53:22

« önceki - sonraki »

_SoN_

Tek çıkar yol maçı kazanmak,başka bir alternatif daha düzeltilemeyecek sonuçlar doğurur.Tüm takım bunun bilincinde olmalı,anladık yetek yok ama en azından mücadele olmalı.3 puandan başka yol yok.

lato

Maçı televizyon verseydi alırdık web tv olunca hiçbirini g..tnü kaldırıp koşmaz. İlk yarıdaki maçta staddaydım sahadaki topçulardan utandım inşallah bu maçta öyle olmaz yenilmenin bile şerefi haysiyeti vardır

jean

Nasipse cumartesi umreye gidiyorum ins pazar gunu medinede olacagim Guzel bir galibiyet haberi ile keyfim dahada artar ins mubarek topraklarda

teksas3455

King1965

samuray

seyircimilzle alırız bu maçıda topçular inşallah rakibi küçümseme sevdasına düşmezler besim hoca kenarda yalandan yere el kol o meşhur hareketlerine başlama ya yeter artık bu takım sen olmasanda evinde alır maçları

Karabudun

Furkan

İlk golu bulursak ve erken bulursak maç çözülür bence. Taraftar sayesinde alacağımızı düşünüyorum topculara güvenemiyorum Abdülkadir,  Cemil, Soner dışında yürekten oynayan yok çünkü Canberkin oynamayacağını varsayarsak. Allah yardımcımız ola :_nazar

Shane_Falco

09 Nisan 2013, 01:51:52 #23 Son düzenlenme: 09 Nisan 2013, 02:38:05 Shane_Falco
Büyük konuşmayı hiç sevmem.Mümkün oldukça da büyük laflar söylemekten kaçınırım...
Fakat rahat galip geleceğimizi düşünüyorum.4 gollü bir galibiyet göreceğiz inşallah...

feticalik

orucreis

bu ruhsuzlarla bu maçtan emin değilim içimde kötü bi his var   .:.:. .:.:. .:.:.

ult55ras

ercan0655

Futbolcuları nasıl motive edeceğimizi bilmiyorum
biliyorumda diyemiyorum anlayın siz onu
bu herfiler koşmuyosa koşturmak lazım belki zopaynan belki paraynan bir hafta iyi gibi üç hafta rezalet nasıl olcak bu işin sonu  :deli: ettiniz biz olm nasıl topcusunuz siz ya

King1965

Çılgınlar1984

10 Nisan 2013, 12:58:39 #29 Son düzenlenme: 10 Nisan 2013, 13:02:12 Çýlgýnlar1984
Gruplarımız İçinde Ankaragücü,Bursa Hobisi Oldukça İşimiz Çok Zor