1.Hafta: Samsunspor 2-3 Gaziantepspor

Başlatan timofte, 31 Temmuz 2005, 15:49:37

« önceki - sonraki »

jean

2 yıl sonra maca gıdecem gerce unye ve gıresun maclarına gıttım ama hazırlık maclarıydı bence 2-0 alırız

cem and naz55

7ağustos saat20de hepimiz 19mayıs statında olalım ilk galibiyet sevincimizi bütün şehir olarak paylaşalım  EFSANE GERİB DÖNÜYOR

bengülü

inşallah efsane geri döner bizde mutlu oluruz

gyuksel55

İnşallah kazanacağız bencede stad full olur. bilet fiyatları pahalı olursa geçen seneki gibi stad dolmayabilir ama yinede dolar tahminim.

curva55

Valla sınırları zorlıom maça gelmek için ama...Bence bu maç zor olucak.Ama hep destek tam destek.

degirmendereli

başarılar. umarım iyi bir başlangıç yaparsınız

tuzlalı

Arkadaşlar bakın şu herifin tavrına

"Sürpriz istemiyoruz"
İlk hafta Samsunspor ile karşılaşacak olan Gaziantepspor, sürpriz istemiyor. Deplasmanda mücadele edeceklerini belirten teknik direktör Faruk Hadzıbegiç, "İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ama yine de temkinli olmalıyız. Samsunspor karşısında sürpriz istemiyorum" şeklinde konuştu.

Ne sürprizinden bahsediyosun patlıcan turşusu. Kıl oldum bu herife. real madrid in başına falan geldiğini sanıyor galiba. Sen sürpriz yapmaya çalış bence. Abi galibiyet allahın emri. İnşallah kazanırız.

timofte

Alıntı yapılan: "tuzlalı"Ne sürprizinden bahsediyosun patlıcan turşusu. Kıl oldum bu herife. real madrid in başına falan geldiğini sanıyor galiba. Sen sürpriz yapmaya çalış bence. Abi galibiyet allahın emri. İnşallah kazanırız.

valla sorma ben de gülerek okudum. antep kimdir çapı nedir? antep, mazisi, kökü potansiyeli olmayan bir takımdır. son birkaç yılda üst sıralara oynamak fazla havaya sokmuş bunları. bu faruk denilen yugoslav bozuntusunu da fazla gaza getirmişler herhalde.

curva55

Valla antep nedir??parası var ama ne tribünü var nede ruhu.o şampiyonluğa oynadıı sene son anda kaybettiler şampiyonluklarını antep sokaklarında febeliler kutlama yaptılar.

Rentboy

bende okuduğumda şaşırdım ne sürprizi istemiyorlarmış bence onların deplasmanda kazanmaları sürpriz hele bizim sahamızda bizi yenmeleri büyük bir sürpriz...

yirmiuc

jean

gaziantepi yatırıp kaldıracagız ondan sonra gorur surprızı bakalım]

cem and naz55

gelsinler biz onlara ne süprizler yapacağız 13500 kişi ile dolu statta

roligan

Samsunspor sezonun ilk maçında yarın sahasında karşılaşacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarını tamamladı.  Hafta başından bu yana Teknik Direktör Şaban Yıldırım gözetiminde Nuri Asan Tesisleri'nde Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdüren Karadeniz ekibi, yarın akşam saat 20.00'de 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.  Teknik Direktör Yıldırım, yarınki maçın zor bir karşılaşma olacağını, ancak galibiyet beklediğini söyledi.  Ligin ilk haftasında maçların her zaman zor geçtiğini ifade eden Yıldırım, ''İlk maçlar her zaman için zordur ama kazanacağımıza inanıyorum. Hem lige iyi bir başlangıç yapmak, hem de moral açısından kazanmak için istiyoruz. İnşallah bunu da başarırız'' dedi.  Samsunspor'un yarın Gaziantepspor karşısında sahaya muhtemelen AliUyanık, Ali Akdeniz, Kenan, Petkov, Ayari, Adnan, Kais, Radanoviç, Celil, Serkan ve İvanov tertibi ile çıkması bekleniyor.  
Öte yandan Yönetim Kurulu kombineler dışında satışa sunulan bilet fiyatlarını da belirledi.  Buna göre, VIP tribünü biletleri 60 YTL'den satışı sunulurken, kapalı 25, maraton 15, kale arkaları ise 10 YTL'den satılacak.

yirmiuc