17. Hafta ADS - Samsunspor'umuz

Başlatan SSKLA, 16 Aralık 2012, 16:46:44

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

17 Aralık 2012, 23:28:11 #45 Son düzenlenme: 18 Aralık 2012, 13:33:40 Ertuðrul Saðlam
A2 takımı ile sahaya çıkmak ADS'nin 10-0 lik rekoruna aday olmaktır.
O çocukların maçın başlarında iki gol yediĞİ zaman nasıl bir psikoloji ile oynayabileceklerini düşünmek bile istemiyorum.
A2 tamı ile çıkma yerine aralara 3-4 kişi serpiştirilmiş vaziyette sahaya çıkmak daha mantıklı...

5trawberry

ummadık taş, yarar baş. belki birşeyler olabilir. hayırlısı bekleyip göreceğiz. Allahtan vaziyet ilk yarının son maçında bu şekli aldı. Yoksa bu ne idüğü belirsizler takımı komple sabote ederlerdi.

Kaya

Hiçbir şey yapamadın 90 dakika inanılmaz defans yap kaleni koru..Atabilirsek atarız belki bir tane.

meas55

Plakayi yazar geliriz (01)  :P  "umudunu yitiren gtünü kaybetsin.."

lato

Kaleci Atilla, Kere, Lokman , Hakan Arslan cezalı değilse bunlar oynasın gerisini A2'den takviye edelim en azından % 1 de olsa beraberlik şansları var. Ruhsuz topçulara katlanmaktansa tecrübesiz çocuklara katlanmak daha kolay

feticalik

Gerçekçi olalım arkadaşlar artık. Pas yapamıyoruz orta kesemiyoruz baskı kuramıyoruz ve ruhsuz da çok. 4-1..

binikalamadım

içerdeki hezimet takımı kendine getirmiş olsa...puanla dönebiliriz belki

KotuCocuk55

Kırmızılar kazanırsa hiç şaşırmıcam!

samsunsporlu1994

Kazanacağız demek hayalcilik olur. Bu futbol ve mücadeleyle 1 puan alırsak büyük başarıdır. Adana Demirspor havaya girmiş hedefi olan bir takım. En önemlisi de dolu tribünlere karşı oynayacağız. Bu futbolcu grubuna güvenimiz kalmadı artık. A2 takımıyla çıkalım istersek yenilelim ama en azından sahada koşan mücadele eden bir oyuncu grubu görürüz. Belki bozuk plak gibi tekrarlıyoruz ama Samsunspor takımına en az 5 tane direk oynayacak deneyimli oyuncu lazım. Bu oyuncular alınmazsa 2. devre nasıl bir durumla karşı karşıya kalırız onu da bilemiyorum. Herkes Besim Hocaya yükleniyor. Bu takımı Besim Hoca kurmadı,sene başı bu takımla çalışmadı. Besim Hocayada zaman vermek lazım. Her hocanın bir oyun anlayışı bir taktik anlayışı vardır. Bunu takıma oturtturmak zaman alır. Dün akşam Taraftarın Sesi ve Spor 55 te 10 gün içinde eski futbolcu alacaklarıyla ilişkin ödeme yapılması gerekiyor denildi. Bu ödemeler yapılmazsa transfer tahtamızın kapanması gündemdeymiş. Benim aklıma takılan Emin Kar ve yönetimine gerekli destekler veriliyor mu? Verilen sözler tutuldu mu? Bu yönetim şubattaki kongrede devam edecek mi? etmeyecek mi? Bunlar sadace benim değil tüm taraftarın aklındaki sorular. Samsunspor tarihinin en kötü sezonunu geçirirken şehrin ileri gelenlerinin hala bu takıma sırt çevirmelerini de anlamış değilim. Samsunspor bu hallerdeyse bunun tek sorumlusu eski yönetimdir. Koydukları temlikler yüzünden Samsunspor önünü görememektedir.

GurbetciFanatik

Benim icin mac Tavsanli-Samsunspor maci olacak devre arasindan sonra.
Bu mactan hicbisey beklemiyorum yok dirilme affetirtme  yok seytanin bacagi felan hikayedir.
Bu kadrodan hele deplasmandan galibiyet beklemek hayal disi.
Belki top bizi sever Atilla kahramanlasir olurmu olur aliriz 1 Puan.

Bende sizin gibi kazanacagiz demek isterdim ama kendimi kandirmak gibi bisey olur

HoliganSamSunLu

işimiz çok zor adana taş gibi takım iç sahada taraftar desteğide güzel inşallah puan alırız işimiz gerçekten çok zor.

Serkan

55JNR55

A.Demirspor İdmana Çıkamadı.
Yönetim ile arasında soğuk rüzgarlar esen futbolcular alacaklarını, alamadıkları gerekçesi ile, bu gün yapılması gereken çalışmaya çıkmama kararı aldılar...

Serkan

Karşıyaka'da bizim mac oncesi idmanlara çıkmamıştı :) inşallah bu sefer şeytanın bacanı kırarız :)

King1965

hala ben yenilecegımızı dusunuyorum ısterse mac saatı gelsın yenersek mutlu olurum tabıkı