PTT 1.LIG . 16 HAFTA SAMSUNSPOR'umuz - Gaziantep BBS

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 08 Aralık 2012, 15:55:20

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

parasutsuz dusuyoruz goz gore gore gıdıyoruz

mimar55

Hedefsiz bir takimdik ikinci yarinin ilk 3 macinin sonucuna gore hedef belirleriz ya dusmemeye ya ilk 6 ya oynariz diye dusunuyodum 4 hafta once futbolcular hedefi koydular ligte kalmak diye buda demektirdi siz bu ligte oynayacak kapasitede degilsiniz ama unutmayin bu armada bu ligten kat kat buyuk

mimar55

Bide arkadaslar yanlis anlamayin ama super ligte oynayan bircok takimin bu kadar taraftari yok samsunun hepsi bu takimi tutsa birsey degismez bursanin hepsi bursayimi tutuyor sonucta lobi lazim sahiplenme lazim buda bizde eksik bu yenilginin bana koydugunun yarisini bu yenilgiyi alan topcular hissetse inanin bir daha maglup olmazlar bize gercekten samsunspor ruhu tasiyan futbolcular lazim. Bazen yetenek istemez futbol calisma ve sevgi ister bu futbolcular ne sahada calisiyor nede samsunsporu seviyor elin yunanlisi bile samsunspor dustu diye uzuldu sehrin havasindan taraftarin ona gosterdigi sevgiden elinden gelenin fazlasini yapti ayiptir gunahtir kosmak bu kadar zor geliyorsa bu topculara masa basi isi yapsinlar ya

Levent ÖCAL

Bu roberts hala neden oynuyor, onun yerine alt yapıdan bi kardeşimize şans verilemez mi?

Bir de bu ts ye laf giydirmelerini artık bırakıp kendi halimize bakalım, yemin ediyorum ben utandım dün ya.

55erhan55

Ligin başından beri her hafta sahip çıkalım dedik her hafta takım daha da kötü oynamaya başladı tamam yönetim aramızdaki kişilerden oluşuyor ama bence bu tabloda herkesin hatası var.

senol

besim durmuşun iki hatası,kalede attillaya yer vermesi1.hata,kaleci trabzonda aynı yerden iki gol yedi hiçbir şey yapamadı,değiştir bu hafta soneri oynat,kan değişikliği olsun.sağ bekte canberkte ısrar etmesi 2.hata,canberg iyi ama tam yeterli değil defans ona ağırlıklı oynayınca düzen bozuldu.hoca geldiğinden beri takımın defans yapısı bozuldu.ısrar etme hoca dğiştir,koy sağ beke turgayı ver canbergi ileri dene bakalım ne olacak.artık ok yaydan çıktı.oyuncular tamamen ruhsuz oynuyorlar.bir sıkıntıları var çözmek lazım...

Karabudun

"Türk futbolseverler kolay sever,çabuk söver,sabırsızdır." tezini bu sezonun ilk yarısı boyunca çürüttük.Biz yanlarında duracağız diye sabırla direndikçe bizim ayağı dümensizler de bizi zıvanadan çıkarmak için direndi.Dur bakalım,hayırlısı.

Kodalak

trt web spikeri şunu söyledi aynen,samsunspor taraftarı sezon başından beri 4-5bin kişi ile sürekli takımını destekledi,hep motive eeti,üstüne düşeni yaptı,taraftar elinden geleni yapıyor ama....

cümle bu , biz daha ne yapalım hermaç sonrası tirbüne çağırdık,sevdik,alkış ettik...

eee yeter da.

GurbetciFanatik

Bu maczan sonra bence
Adem-Ahmet-Nsumbu-Roberts-Musa Aydin-Turgay hemen gönderilmeli.
Musa Sinan-Canberk-Lokman-Hakan kalsin
Erdem-Kere-Saban-Burak onlar yönetimin bilecegi is ben daha onlari cözemedim

deado

tek şey söyleyeceğim maç çıkışı babasıyla maçtan çıkan 5-6 yaşlarındaki kız çocuğunun "soğuktan dondum baba" demesinden utanın bee