PTT 1. LİG 1. HAFTA Samsunspor'umuz - TKİ Tavşanlı Linyitspor

Başlatan SSKLA, 20 Temmuz 2012, 14:56:01

« önceki - sonraki »

orucreis

lato

Takımı şimdiden havaya sokmak lazım kamptan döndüklerinde karşılama yapılsa taraftar grupları ayarlasa çok kıyak olur. Tabi maça da tesislerden biz götürürüz takımı ne kadar gaz o kadar köfte ;D

BigBadMama5552

Serkan

rüya sezonu açıldı 2-0'dan 3-2 alıyorduk son gölü vole ile atıyorduk ama arı vız vız'mı atıyordu Sarı'mı göremedim :)

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 11 Ağustos 2012, 13:44:51
Kismetse 26.08.2012  saat 9:00  gibi ucakla iniyorum Samsuna.
Ne olur Federasyon maci 25.08.12 cumartesine alma, söyle bi canli gene Samsunumu izlim.

Federasyon senin ben anani avradina sülaleni ....
yani kizmamakla haksizmiyim arkadaslar 1 sene gecmis bi mac seyredim dedim canli oda olmadi sans ya öteki 2 mac pes pese deplasman.
Yani *** Federasyonu toplanmis benim mac nasil bakamicagimi tartisip böyle bi fikstür cikarmislar.

King1965

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 13 Ağustos 2012, 16:48:06
Federasyon senin ben anani avradina sülaleni ....
yani kizmamakla haksizmiyim arkadaslar 1 sene gecmis bi mac seyredim dedim canli oda olmadi sans ya öteki 2 mac pes pese deplasman.
Yani *** Federasyonu toplanmis benim mac nasil bakamicagimi tartisip böyle bi fikstür cikarmislar.

valla uzuldum abı hatta program ılk acıklandıgında 11 agustosdakı yazın dırek aklıma geldı.

Desiqner

Şu maçı hayırlısıyla atlatırsak herşey çok güzel olacak İnşallah...

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: King1965 - 14 Ağustos 2012, 11:10:04
valla uzuldum abı hatta program ılk acıklandıgında 11 agustosdakı yazın dırek aklıma geldı.

King1965 haltedim kardesim bileti bugün degistirdim 22.08.2012 de ucuyorum.
Firmaya bi hikaye bastim yediler.
Ula Samsunspor Kadir Gecesi bile aklima seytanliklar getirdin ben sana daha ne söylim.

furkan5534

3 puan istiyoruzzz!!!  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x SAMSUNSPOR uLAN!

samsunum

Başlığı biraz hareketlendirmek lazım :)

Eskiden hep şunu söylerdik yönetim bu hafta 20 bin atkı ya da bayrak yaptırsa bunun ucuz maliyetinden bahsederdk .şimdi aklıma bu geldi :) . Biliyoruz bu sene maddi sıkıntımız çok ama olmaz mı ki ya böyle birşey 

celebi

cezayir55 nickli arkadaş ne düşünüyor maç için çok merak ediyorum :)

isyankar

babasamsunlu

King1965

alacagımız 3 puan ıyı bır hava yakalar ama alamazsak 3 puan herkes homurdanmaya baslar ama kımsenın homurdanmasına haklı bır tarafı yok . Bu yıl sabredecegız bu yıl bu takım ptt 1 . lig ' iiyi yerde bıtırmesıne calısacagız dusmemeye oynuyoruz dıyemıyorum hıc bır zaman