Spor Toto Kupası 6. hafta - Samsunspor'umuz - Ankaragücü

Başlatan Sioux, 10 Mayıs 2012, 11:52:17

« önceki - sonraki »

Sioux

Spor Toto Kupası 6. hafta 
Samsunspor'umuz - Ankaragücü

Samsun 19 Mayıs Stadı
13 mayıs 2012 pazar
15.00

ilk galibiyetimizi alır ve bu lanet turnuvayı 3. bitiririz.

isa55

emre

iki takımın da bu yıl süper ligde ki son maçı. Umarım kazanırız.

berusa55

BU AYIBI SAMSUN'A YAŞATMAYIN...

Samsunspor Ankaragücü maçında sahaya çıkacak kadro kuramıyor...

Haftasonu Spor Toto Kupası'nda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Samsunspor sahaya çıkaracak 11 futbolcu arıyor. Adem Alkaşi Umre'ye gitti, Kelhar ve Akaki milli takımda, Samsunspor'un elinde ise ikisi kaleci 11 profesyonel oyuncu bulunuyor

TARİHTE BELKİ İLK OLACAK
Kırmızı-Beyazlılar bu hafta Pazar günü Spor Toto Kupası'nın son maçında 19 Mayıs Stadyumu'nda kendisi gibi ligden düşen Ankaragücünü ağırlayacak. Ancak, Samsunspor bu maç öncesi belkide tarihinde hiç yaşamadığı bir durumla karşı karşıya kaldı. Orduspor deplasmanına 14 futbolcu ile giden Samsunspor, elindeki kadrodan 3 isim daha kaybedince Ankaragücü maçına çıkacak kadro kuramıyor.

9 FUTBOLCU 2 KALECİ KALDI
Mevcut 14 kişilik kadroda bulunan Adem Alkaşi Umre için yönetimden izin alarak kentten ayrıldı. Bunun yanı sıra Orduspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Akaki ile Kelhar ülkelerine milli maç için gittiler. Bu durumda Samsunspor'un Ankaragücü kadrosunda biri kaleci olmak üzere 10 futbolcu ve birde yedek kaleci Furkan kaldı. Samsunspor bu karşılaşmaya ya 10 kişi çıkacak, ya da yedek kaleciyi de oyuncu olarak oynatacak.

YÖNETİM ÇARE ARANIYOR
Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran yönetim ve teknik heyet tarihi bir skandal yaşanmaması için çareler arıyor. İlk etapta, ülkesinde olan Kelhar'ı geri getirmek için girişimlerde bulunuldu. Ancak bu oyuncununda sakat olduğu ve kararını önümüzdeki günlerde vereceği öğrenildi. Samsunspor sahaya tam kadro çıkmak için ya sözleşmesi devam eden oyunculardan birkaçını çağıracak, ya da alt yapıdan birkaç oyuncuyu profesyonel yapacak.

SPOR KAMUOYU TEPKİLİ
Samsunspor'daki kadro zaafiyetini öğrenen spor kamuoyu böyle bir ayıbı Samsun'a kimsenin yaşatmaması gerektiğini belirterek,"Samsunspor tarihinde böyle bir ayıpla karşı karşıya kalınmadı. Bu duruma düşüleceği önceden bilinmeli ve önlemide alınmalıydı. Madem kupa ciddiye alınmıyordu niye oynamayı kabul ettik. Niye futbolcuları sözleşmeleri bitmeden gönderdik. Bunun hesabı verilmeli" dediler.

http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=bu-ayibi-samsun-39a-yasatmayin&exec=page&nid=399253

deado

Musti

AlıntıMadem kupa ciddiye alınmıyordu niye oynamayı kabul ettik. Niye futbolcuları sözleşmeleri bitmeden gönderdik. Bunun hesabı verilmeli

Bunun hesabını versinler arkadaş. Bu yönetim ne iş yapar. Bostan korkuluğumu bunlar. Ceketimi assam daha iyi yönetilirdi kulüp herhalde. Yeter artık.  >:( >:( >:( >:(

twitter

ankargucu alir herhalde.

iddaa da cakti kofteyi bi 6.50 oran daha vermez ki alalm 300 lira : )

55.hakan

mimar55

:redcard: :kafa: :( saka mi bu. Yaaa su kupa macindada aglatin benide o zaman siz gorun burdan ne yazarim size su durum saka gibi yani samsunspor futbolcusu olmadigi icin sahayami cikamayacak  :rulet: :(

Kaya

Alıntı yapılan: twitter - 10 Mayıs 2012, 14:24:45
ankargucu alir herhalde.

iddaa da cakti kofteyi bi 6.50 oran daha vermez ki alalm 300 lira : )

Kasap et derdinde,koyun can derdinde..Ne iddiası güzel kardeşim,işin içinde tarihi bir rezillik mevcutken

celebi

Alıntı yapılan: berusa55 - 10 Mayıs 2012, 12:41:46
BU AYIBI SAMSUN'A YAŞATMAYIN...

Samsunspor Ankaragücü maçında sahaya çıkacak kadro kuramıyor...

Haftasonu Spor Toto Kupası'nda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Samsunspor sahaya çıkaracak 11 futbolcu arıyor. Adem Alkaşi Umre'ye gitti, Kelhar ve Akaki milli takımda, Samsunspor'un elinde ise ikisi kaleci 11 profesyonel oyuncu bulunuyor

TARİHTE BELKİ İLK OLACAK
Kırmızı-Beyazlılar bu hafta Pazar günü Spor Toto Kupası'nın son maçında 19 Mayıs Stadyumu'nda kendisi gibi ligden düşen Ankaragücünü ağırlayacak. Ancak, Samsunspor bu maç öncesi belkide tarihinde hiç yaşamadığı bir durumla karşı karşıya kaldı. Orduspor deplasmanına 14 futbolcu ile giden Samsunspor, elindeki kadrodan 3 isim daha kaybedince Ankaragücü maçına çıkacak kadro kuramıyor.

9 FUTBOLCU 2 KALECİ KALDI
Mevcut 14 kişilik kadroda bulunan Adem Alkaşi Umre için yönetimden izin alarak kentten ayrıldı. Bunun yanı sıra Orduspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Akaki ile Kelhar ülkelerine milli maç için gittiler. Bu durumda Samsunspor'un Ankaragücü kadrosunda biri kaleci olmak üzere 10 futbolcu ve birde yedek kaleci Furkan kaldı. Samsunspor bu karşılaşmaya ya 10 kişi çıkacak, ya da yedek kaleciyi de oyuncu olarak oynatacak.

YÖNETİM ÇARE ARANIYOR
Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran yönetim ve teknik heyet tarihi bir skandal yaşanmaması için çareler arıyor. İlk etapta, ülkesinde olan Kelhar'ı geri getirmek için girişimlerde bulunuldu. Ancak bu oyuncununda sakat olduğu ve kararını önümüzdeki günlerde vereceği öğrenildi. Samsunspor sahaya tam kadro çıkmak için ya sözleşmesi devam eden oyunculardan birkaçını çağıracak, ya da alt yapıdan birkaç oyuncuyu profesyonel yapacak.

SPOR KAMUOYU TEPKİLİ
Samsunspor'daki kadro zaafiyetini öğrenen spor kamuoyu böyle bir ayıbı Samsun'a kimsenin yaşatmaması gerektiğini belirterek,"Samsunspor tarihinde böyle bir ayıpla karşı karşıya kalınmadı. Bu duruma düşüleceği önceden bilinmeli ve önlemide alınmalıydı. Madem kupa ciddiye alınmıyordu niye oynamayı kabul ettik. Niye futbolcuları sözleşmeleri bitmeden gönderdik. Bunun hesabı verilmeli" dediler.

http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=bu-ayibi-samsun-39a-yasatmayin&exec=page&nid=399253

bizim büyük başkan çözer bunuya takmayın kafanıza. :x(( :x((

Ekrem

Bu işi takip eden hiçmi kimse yok bu kulüpte napıyo o kadar adam ?

özkan

başta başkandan korkanlar olmak üzere adnanın biyerlerini yalayan yancılar bi iki transfer daha yapsında komisyonuda bölüşsünler aralarında.sonuçta ben ticaretime bakarım gardaşş sesleriyle yapılıyo bizim transferler..

samuray

yazık ya koskoca kulübümüzün şu durumuna bak madem tüm futbolcularını gönedrdiniz ne diye katıldınız bu turnuvaya gönderilen futbolcuların sözleşmesi 21 mayısmı 22 mayısa kadar değilmiydi paralarını aldı bu şerefsizler niye bırakıyorsunuz böyle bir turnuvaya katılıyorsunuz elinizde futbolcu yok oynatacak bu ne düşüncesizlik ya  :kafa: :kafa: :kafa:

twitter

Alıntı yapılan: Kaya - 10 Mayıs 2012, 16:05:31
Kasap et derdinde,koyun can derdinde..Ne iddiası güzel kardeşim,işin içinde tarihi bir rezillik mevcutken

haklisin abi. oyle bi dusunce degilde sitem olarak yazmistim ben de daha cok.

ankaragucu degil barca da gelse taktik yazarimda ortada butun sezon kicini vurup oturan adama bile soz geciremeyen bi yonetim varken ,  yorum yapilacak bi durumda pek olusmuyor konuda.