STSL 2011-2012 / 32.hafta SAMSUNSPOR'umuz-Miy 2-0

Başlatan hala kızı, 19 Mart 2012, 11:47:41

« önceki - sonraki »

hala kızı

19 Mart 2012, 11:47:41 Son düzenlenme: 25 Mart 2012, 19:34:06 hala kýzý
25 mart 2012
                saat:15:30
                19 mayıs stadı
  matematiksel umut devam ediyor!!!İnanıyorum 3 te 3 lük ilk galibiyetimiz olacak...

atalanta8

emre

Arkadaş taraftara sonuna kadar inanıyorum da takımın zerresine inanmıyorum Antep maçından sonra da yazmıştım. Bir an önce kurtulsak şunlardan bitse şu kabus..

Ha ne farkeder? Etmez.Çarşamba Kadıköyde,Bjk maçında da İnönü'deyiz inşallah.

alperen

Levent ÖCAL

Fark etmez pazar günü oradayız!  :sag  samsunspor_x

target_t.t.b

Alıntı yapılan: emre - 19 Mart 2012, 11:53:04
Arkadaş taraftara sonuna kadar inanıyorum da takımın zerresine inanmıyorum Antep maçından sonra da yazmıştım. Bir an önce kurtulsak şunlardan bitse şu kabus..

Ha ne farkeder? Etmez.Çarşamba Kadıköyde,Bjk maçında da İnönü'deyiz inşallah.
aynen öyle kardeşim hiçbirşey farketmez biz yine sevdamızın peşindeyiz...

King Of The North

Matematiğe güvensek de takımımıza güvenmiyorum, çıplak gözle Kayseride izlediğim takım bana hiç heyecan vermedi, mal Ekighonun pozisyonlarında bile, maçın adamı oldu, bizim kazanacağımız maç kalmadı artık, toprak sahalarda maç izlemeye alışalım artık

furkan5534

İşte taraftar olarak diyoruz son bir kez daha NEDEN OLMASIN  :o

burakbas

GurbetciFanatik

Mersine artik koyariz ondan süphem yokta bu neyi degistirir onu bilmem

ama

olasi bi -12 puanda  Mersinin suan bizden fazla 12 puani var
yani macin önemi aniden artabilirde

uzun lafin kisazi  kafana göre Samsunum

twitter

bu serefsizler samsun kumeye diye bagirmislardi mersinde ki macta. kumede kalmasak bile bu angutlari play offa sokmayalim.

KotuCocuk55

Samsunsporun oynadigi mac hazirlik maci bile olsa kazanmasini isterim heleki bu mersin gibi en nefret ettigim takimlardan biriyse..Hafta sonu samsunda olmam nedeniyle stadda olucam nasil sevincliyim nasil heycanliyim anlatamam.Düsmüsüz de umut yokmusta banane,ilk  kez düsmüyorumki abi! Ben kirmizi beyaz siyah cubuklu formayi o armayi sevdim mahalle maci yapsa gene sever gene desteklerim... lütfen koyalim su mersine!

Bide yanilmiyorsam biz liglerin en cok dusen ve en cok cikan takimiyiz, o yüzden artik bu duruma daha oturakli tepkiler vermeyi de ögrenmeliyiz.Simdi mesut hocanin günahi ne,gekasin günahi ne,murat yildirim,adem,ertugrul bu adamlar icin mücadele etmedi istemedi diyemeyiz kapasiteleri yetmedi ama adam gibi oynadilar ben  hafta sonu ve daha sonra istanbulda takimi alkislayacagim sonucta bu bir spor..

Ama kahpe olan gider gibi bir kareo on numara olur!

FaTiH_HaN

3 te 3 yaparsak ligde kalırız bu kadar basit ama artık ümit bağlamıyorum hayal kırıklığı yaşamamak adına kafana göre Samsunspor taraftarının yeniden ümitlenmesini istiyorsan mersin bjk maçlarından 6 puan çıkarman lazım, zor, daha kayseri maçından önce takım kafasında bitirmiş bu işi, ekigho'nun kaçırdığı pozisyon maça ne kadar konsantre olduğunu ispatlıyor.

5trawberry

Antep maçını alırsak ligde kalırız dedik alamadık.
Kayseri maçını alırsak ligde kalırız dedik alamadık.

Ligde kalmak için çok fırsat teptik.

3'te 3 ligde bırakır mı?
Bi ihtimal.

Ama çok çok çok düşük bir ihtimal.

Stelea

arma yapar bu herifler üçte üç yapamaz. kalenin önünde topu taça atan adamlarımız var bizim  >l<