Hazırlık maçı - SAMSUNSPOR'umuz - Giresunspor

Başlatan Stoper, 22 Ağustos 2011, 15:09:12

« önceki - sonraki »

Liseli.Çılgınlar

Hayır beste Ankaragucu Burası Ankara Gerısı Palavra Bestesınden alıntıdır,,,

Stoper

Liseli.Çılgınlar

Kardesım sen ne dıyosun samsun da alıntı beste yapmayan tek grup bızızdır bunu herkez bılır..
Bız sadece rıtmı alıntı yaptık sozler bıze aıt , bır daha bılıp bılmeden yorup yapmayın...
Bızım bestelerımıze bır goz at ve dıger gruplarımızın kıne bak farkı anlarsın,,,Tabı trıbun bılıyosan

soldiers

Alıntı yapılan: Liseli.Çılgınlar - 25 Ağustos 2011, 21:07:18
Kardesım sen ne dıyosun samsun da alıntı beste yapmayan tek grup bızızdır bunu herkez bılır..
Bız sadece rıtmı alıntı yaptık sozler bıze aıt , bır daha bılıp bılmeden yorup yapmayın...
Bızım bestelerımıze bır goz at ve dıger gruplarımızın kıne bak farkı anlarsın,,,Tabı trıbun bılıyosan

Bu nasıl bir uslup ? yakışıyor mu ; sogutlubahçelilerin facebook sayfası mı burası.

Serkan

yok artık ne 400 güvenliği hazırlık maçına  (=

brigand

çıldırtmasınlar adamı ya.  :kafa: :kafa:

Stoper

Alıntı yapılan: Liseli.Çılgınlar - 25 Ağustos 2011, 21:07:18

Ben alıntı beste demedim ki. Alıntı şeyler dedim. Sende demişsin  "sadece rıtmı alıntı yaptık".
Bu arada herkez değil herkes.
Tribün hayatında başarılar.Kralsın.

muzaffer4

celebi

cembaba

celebi

olmadı bu pazar günü il dışındayım ve tv nin karşısında olurum diyordum en fazla internette olmayacak neyse bizde stada canlı bağlanırız.

mehmet yılmaz

Bulunduğumuz lig, kurduğumuz kadro ve Giresunspor takımının içinde bulunduğu zor şartlar bir araya getirildiğinde farklı bir galibiyet elde etmemiz lazım. Artık lig başlayacak, takımda ışık görmemiz lazım.

Burak

yayın olacak mı bende kıssadan hisse sorayım geriye doğru taramayayım şimdi sayfaları  :Pşehir dışında olacağım çünkü

muzaffer4

26 Ağustos 2011, 17:10:10 #28 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2011, 17:14:09 ekigho55
Alıntı yapılan: Burak - 26 Ağustos 2011, 17:00:27
yayın olacak mı bende kıssadan hisse sorayım geriye doğru taramayayım şimdi sayfaları  :Pşehir dışında olacağım çünkü

kanal s yayınlayacak bugün gazetede gördüm..
kanal s canlı yayın linki
http://www.canlitv.com/?id=56

furkan5534

bizim için giresuna koy lalalaylayyy lalalaylaylaaay samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x