Hazırlık Maçı - İstanbul Büyükşehir BLD. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 08 Ağustos 2011, 23:26:33

« önceki - sonraki »

furkan5534

zaten seyırcısızdı.biz gittik 1. güvenlıgı astık.sora arkadaslar tellerden atladı 5 kısı.daha sora yonetımle konusuldu.uzun sure bekledık.. sonunda amacımıza ulastık.fakat anlamadıgım sey su,haberdeki bi baslık .. :

FUTBOL İYİ SONUÇ KÖTÜ
Samsunspor günü birlik gittiği İstanbul'da hazırlık maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 2-1 yenildi. Samsunspor'un golünü Zenke atarken, Kemal Tokak kırmızı kart gördü. Samsunspor iyi bir futbol oynayarak ilerisi için umut verdi..
abi ben bunu cozemedım biz çok mu malız futboldan anlamıyoruz,göremedik okadar gol pozısyonunu,güzel futbolu yoksa bunlar uzaydan gelıptemı yazdı!!! dün futbolculara bagarıldı bu futbolla geldıgınız yere geri dönersınız adam gıbı oynayın !

samuray

evet şuradaki 13 sayfanın en az on tanesi maç oynandıktan sonra yazılmış yani bu yorumları yazan arkadaşlar sağolsun maçı izleyebilen hem şanslı hem de şanssız diyecem zira tel tel dökülmüşüz resmen yok özel maç önemli değil deniyoryuz falan safsatasıda hikaye yazmasınlar bize bu takım resmen kötü sinyaller veriyor 9 maç oynandı ya hiçmi bi şey oturtamadın takıma ben rakamlar fazla bakmıyorum yok  3.4.3 yok 4.4.3 yok 4.4.2 yok 3.5.2 ben sahada koşan mücadele eden terini akıtan 90 dk takır takır top oynamaya çalışan bi takım görmek istiyorum eminim bütün samsunspor taraftarı da aynı şeyleri istiyordur bundan daha doğal ne olabilirki ha takımda böyle bi mücadele varmı yok ha böyle mücadele edip çok pozisyon üretir dinamo gibi çalışır takım amenna yenilebilirsinde taraftarımız bunu anlar ama sen çıkıp sahaya bişey yansıtamassan bu taraftarın gözünden kaçmaz hikaye anlatmayın insanlara ya >:( >:( :(