Bank Asya 1.Lig 14.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Kasımpaşa

Başlatan MeL_55, 23 Kasım 2008, 17:14:01

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

gerçekten zor bi maç olucak Kasımpaşa iyi durumda şuanda kalecileride iyi ayrıca defanslarında hala Fatih Akyel oynuo ve oturmuş çok koşan bi takım inş puan alırız

harbisamsunsporlu5517

kasımpasa macında öne gecerız bundan emınım ama skoru korurmuyuz onu bılemem

kuzey55

kasımpaşa güçlü olabilir.biz de deplasmanda altayı yendik.sonra diyarbakırda iyi oynamamıza rağmen mağlup olduk...turgut ve burhan gününde olursa kazanırız.genc ve yetenekli oyunculara sahibiz.bizi utandırmayacaklardır...

Nuri Asan

her ne kadar iyi takım olursa olsun sevimsiz takım.zirveye oynuyorlar 2 bin kişi bile maçlarına gitmiyor.binde 999,99 u o 3 ezik takımı tutuyor.Ne işiniz var süper ligde?
iyi de devlet desteği alıyor,kollanıyor aynı diyar gibi.

Her ne olursa olsun bu maçtan puan alacağız..Almasakta sorun değil sevdamızın,armanın peşindeyiz.

jean

ne zaman bizim maca tv den baksam yeniliyoruz bakmadanda olmaz galibiyet bekliyoruz artik sahamizda

raslantı

öncelikle herkese selam heralde  trubunde sevdiginiz deger verdiginiz birisini kaybetmişşiniz öncelikle  basınız saolsun diyorum bu hafta oynacak macın dosta gecemsini diliyorum ama burda okdumm bazı yorumlar beni uzuyor kasımpaşa siyaset arkasında fln yazılmıs her macta krımız kart cıkıyo rakıpe yazılmıs buraya gelen takınlar top degil bok macına geliyor sankı onda dolayı cok kart goruyorlar
ayrıca torpil olsa
kasımpaşa kırmızı kart cıkan maclarda puan kaybetymersdi dikkat edersiniz o maclarda puan kaybettik taraftarımız yetericncede var sadece semtımızde olan bir kaos nedeniyle trubunlerımız bos kalıyordu

ama artık yavas yavbaas duselmeye basladı

son altay macındada izleyenler gormustur

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: raslantı - 25 Kasım 2008, 19:46:37
  öncelikle herkese selam heralde  trubunde sevdiginiz deger verdiginiz birisini kaybetmişşiniz öncelikle  basınız saolsun diyorum bu hafta oynacak macın dosta gecemsini diliyorum ama burda okdumm bazı yorumlar beni uzuyor kasımpaşa siyaset arkasında fln yazılmıs her macta krımız kart cıkıyo rakıpe yazılmıs buraya gelen takınlar top degil bok macına geliyor sankı onda dolayı cok kart goruyorlar
ayrıca torpil olsa
kasımpaşa kırmızı kart cıkan maclarda puan kaybetymersdi dikkat edersiniz o maclarda puan kaybettik taraftarımız yetericncede var sadece semtımızde olan bir kaos nedeniyle trubunlerımız bos kalıyordu

Böyle kaka kelimeler kullanmayalım, onun dışında iyi dileklerin için sağol. Yanlış bilgiler varsa düzeltirsin, onun için var bu gibi forumlar.

Recep

Alıntı yapılan: raslantı - 25 Kasım 2008, 19:46:37
ayrıca torpil olsa

arkadaşım öncelikle hoş geldin
iyi dileklerin için teşekkürler 3 ezikleri tutmayıp kendi özünde yaşayan herkesin başımızın üstünde yerimiz vardır

raslantı

evet malatya cok sert oynadı o macta buraya gelen her takım cok sert oynuyor zaten samsumspor macı bizim için öenmli mac bana gore en zor deplasman cunku samsumspor iyi oynuyor gecen hafta diyarbakır macında i futbol sergiledi her iki takımında işi kolyadegil inş zevkli mac olur

Kais

Samsun her takıma karsı ustun oynuyor dıkkat edersenız bır ıkı mac dısında ama gol atamıyoruz tek sorun bu bırde ıyı bır kalecı olursa okey oluruz

Sadece Samsunspor

kazanmalıyız, mutlaka yenmeliyiz, eğer yenilirsek buraya imza mı atıyorum düşeriz

raslantı

samsumsporun dusucegini zannetmiyorum ben sizde kenan yelek diye oyuncu vardı hala duruyormu acaba ?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: raslantı - 25 Kasım 2008, 22:44:53
samsumsporun dusucegini zannetmiyorum ben sizde kenan yelek diye oyuncu vardı hala duruyormu acaba ?

kardeş sen bu şehrin yönetenlerini bir görsen kahrolursun düşünsene bütün belediyeler milletvekilleri trabzonlu ve çoğunun odasında trabzonspor bayrakları var. senin soruna geleyim evet kenan yelek hala oynuyor şuan takımın 2-3 tecrübeli futbolcularının arasında ama artık eski seviyesinde değil malesef adam ne yapsın yoruldu artık. bu arada kenan yelek takım kaptanımız

raslantı

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 25 Kasım 2008, 22:58:10

kardeş sen bu şehrin yönetenlerini bir görsen kahrolursun düşünsene bütün belediyeler milletvekilleri trabzonlu ve çoğunun odasında trabzonspor bayrakları var. senin soruna geleyim evet kenan yelek hala oynuyor şuan takımın 2-3 tecrübeli futbolcularının arasında ama artık eski seviyesinde değil malesef adam ne yapsın yoruldu artık. bu arada kenan yelek takım kaptanımız

kardeşim aynı sıkıntı bizdede var sankı bir kopyası bizim yönetimiz hepsi rizeli herkes rizeli  futbolcular bile cogu rizeli gecen sezon turkcell super lig kasımpaşa rize macında macı resmen rizeye sattılar ben aslen rizeli olmama rahmen rizesporun dusmesini istedgim bundan dolayı rize taraftarıda bunu kabul ediyo yonetım adamlar gidiyor kendi taraftarı dısardayken rize tararftarına bedava içeri alıyor artı  bu nedenle ceza yiyiyo otobus bile kaldırmıyorlar gecen hafta karabuk deplasmanına kendi imkanlarımızla gittik bakalım samsuna otobus kaldırıcaklarmı yoksa bizmi ayarlarız bilmiyorum