Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

12 Ekim 2008, 17:34:23 #45 Son düzenlenme: 13 Ekim 2008, 10:35:40 harbisamsunsporlu5517
deplasmanda kazanma vaktı artık geldi ve bunun için serkan aykutun mutlaka oynaması gerekıyor

jean

bu tur cikis maclarini genelde alamiyoz gecen senede eskisehire yenilmistik inslalah bu sefer aliriz

Kaya

o eskişehir  maçını bazı futbolcular isteselerdi kazanmıştık muhteşem bir atmosfer vardı eskişehir ne yaptığını bilmiyordu ,bu sene öyle bir takımımız yok bu sene ki takım her hafta aynı mantık la çıkıyor koşmak mücadele etmek kazanabilrse kazanmak tabi hayrettin hoca bi aksilik yapmazsa
bu yüzden bu hafta da çok koşacak çok mücadele edecek boluya top yüzü göstermeden maçı alacağız inşallah

Kais

yenersek sevınırım hemde cok ama yenılırsek de uzulmem beraberlıge uzuldugum kadar ben kendı evımızde yenelım staddan sonra eve mutlu mesut guler yuzle donım yeter bu senelık tabı cunku baskan hedef ılk 10 demısdı kı ben pek katılmıorum bu takım play *off oynar

GençKozluklu

Arkadaşlar, yorumlarınız için teşekkür ederim. Güngören maçında Serkan'ın saha kenarındaki heyecanına şahit oldum Bu beni çok mutlu etmişti. O maçta da videosunu koydum görmüşsünüzdür, Turgut sağ kanatta adeta res,tal yapmıştı. Çok iyi oynamıştı.Kartal maçında da saç başi yoldurmuştu.

Serkan hakkında geçen yol ço kşeyler yazıldı disiplinsiz olduğu noktasında. Bir çok kritik maçta da sakat olduğu gerekçesiyle maçlara çıkmamıştı. en zor günümüzde bizleri yalnız bıraktı. Süper ligde aldığı gereksiz kırmızı kartsa belki de küme düşmemize neden oldu.

Çok kaliteli bir oyuncu olduğuna şüphem yok. Zaten süper lig çıokma hedefi olmayan bir ligte Hakan Akman gibi genç yetenekten de yararlanılabilir. Serkan'a maçın gidişine göre mutlaka yer verilmeli. Ancak şunu Serkan2ın da diğer oyuncularında bilmesi gerekir ki istediği zaman kimse bu takımda elini kolunu sallayarak yer bulamaz, bulmamalı.

Serkan bildiğim kadarıyla sezon öncesi hiçbir hazırlık kampına katılmadı. Geçler çalıştı o son günlerde anlaşma imzaladı ve hemen takımda yerini almak istedi.

Kamplarda onca çalışan diğer oyuunculara karşın Serkan'ı hemen gelir gelmez hemen takıma almak, diğer oyuncularda da sıkıntı yaratacaktır.

Hocanın mücadeleyi önplanda tutan bir kişiliği var. Çalışana daha çok değer vermesi saygı duuylmalı. Bence şu anda takım hgayet başarılı. Biliyoruzki takım mutlaka pozisyon üretiyor. Bu pozisyonları gole çevirdiğinde her zaman her takımı yenebilecektir.
Üretken bir takım var.

Her geçen gün daha da iyi oluyor. Serkan gençlere oyun dışında antremanalrda da ağabeylik yapıp tecrübelerini ve yeteneklerini aktarabileceğini düşünmekteyim.

Bolu'da görüşmek dileğiyle.

cem 55

manisa macından sonrada söyledigim gibi bu sene takıma katılan yeni oyuncularımızın cok kaliteli oyuncular oldugunu eger sakatlık yada cezalı olmadıkları sürece oktay delibalta murat yıldırım ve volkan çekiç üçlüsünün orta sahada her maç 11 cıkmaları gerektigi kanısındayım defanstada kenan-gökhan kolomoç ikilisinin uyumu da düsünülürse forvet harici bi sıkıntımız olmadıgını düsünüyorum asıl sıkıntımız ise forvette ben burhan-turgut ikilisiyle gol atma sansımızın mucizelere kaldıgı görüsündeyim tamam burhan kosuyo gözüküyo mücadele ediyo erciyes macını da bize kazandırdı ama erciyes baskanınında söyledigi gibi burhan 34 macın 2-3 unde iyi oynar geçen sene bizdede böyledi bu sene sans bize vurdu demişti ben burhanın bu takımın ancak yedek forveti olacagını düsünüyorum turgutla ilgili görüslerim ise herkes tarafından ezberlenmiştir sanırım hala cok vasat ve bu takımında yer bulamayacagını düsünüyorum bence turguta verilen şans hakan akmana verilirse daha yerinde olur ama bizim hayrettin hoca takıntılı bi hoca anladıgım kadarıyla adam da turgut sempatisi ve serkan antipatisi var manisadada takımın en iyi oynayan iki adamı oktayla volkanı 60 da oyundan almıstı ordu macındada oktayı yedek bırakıp zoraki sakatlıkta oyuna sokmus ah be hoca taraftar havaya girmeye basladı tamam hakkını verelim takımada bi canlılık getirdin de su takıntılarındanda vazgeçte bu sene olsun artık su lanet ligden kurtulalım ait oldugumuz yere cıkalım

seckin55

Zafer Şakar nerde ne oldu....bitmedimi cezası..nie kusturuyoruz biz bu adamı takıma, taraftara.bir an önce kazanmalıyız..

kuzey55

zafer bank asyada her takımda oynayabilecek bir oyuncu...kişiliğinden zaten şüphem yok gayet efendi bir adam.bence kaybetmememiz gerekn bir oyuncu ilerleyen zamanlarda orta sahada sakat ve cezalardan dolayı sıkıntı çekebiliriz.ayrıca zafer her zaman bu takımda oynar diye düşünüyorum.kazanmamız gerek bu oyuncuyu.orta sahada ömür den daha iyi iş yapacağına inanıyorum.

red_white

bencede zafer kaliteli bir oyuncu ihtiyacımız kesinlikle olucaktır

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kuzey55 - 12 Ekim 2008, 22:57:48
zafer bank asyada her takımda oynayabilecek bir oyuncu...kişiliğinden zaten şüphem yok gayet efendi bir adam.bence kaybetmememiz gerekn bir oyuncu ilerleyen zamanlarda orta sahada sakat ve cezalardan dolayı sıkıntı çekebiliriz.ayrıca zafer her zaman bu takımda oynar diye düşünüyorum.kazanmamız gerek bu oyuncuyu.orta sahada ömür den daha iyi iş yapacağına inanıyorum.

katılıyorum sana ömür çok gereksiz satılırsa iyi olur onun yerine koy zaferi koy furkanı daha iyi oynarlar

Alemci İsmail

Bolunun son sırada olması kimseyi yanıltmasın Altaydan 1-0 dan 1-1 yapıp punaı kaptılar ama bu maçla deplasman galibiyet hasretimize son verecez inşallah.Ankaradan bu maçla ilgili taraftar patlaması bekliyorum demedi demeyin :)

cgr

benCe bu hocaa bu haftada kralı yedek oturtucak... boluya karşı orta sahaya 1 adam takviyesi yapıp turgutu ilerde tek oynatıcak... bu takviye büyük bi ihtimalle çağatay , ismail ya da ömür..  sercan da biraz daha forvet arkası oynick ki bu sercan'ın en iyi yaptığı şey forvet arkası gibi gole dönük oynaması.. bakınız : elazığ,mrdin ve kartal maçları..

celebi

bolunun bu kötü halini değerlendirip galip gelmemiz gerekir ve kazaırız diye düşünüyorum

veis

boluya karşı şansımız tutmuyor bankasyada ne hikmetse.inşallah bu son olur ve gülen taraf biz oluruz.

yusuf celebi

Bugün Manisa maçı kaybederse Bankasya liginin tarihinde hiç olmadığı kadar zevkli geçeceğini düşünüyorum.

Çoğu arkadaşımız Serkan'ı oynatmadığı için gümüşdağ'ı eleştiriyor ben ise Hakan Akman'ı oynatmadığı için eleştiriyorum.

Serkan kafa olarak bir türlü kendisini toplayamadı bu durumda onun bu haline rağmen otnatmasını beklemek diğer oyunculara haksızlık olur ve iyi bir durum oluşturmaz.Ama doksan dakika değilde bir kırkbeş dakikada olsa oyunun gidişatına göre zaman zaman oynatması madem kadroda bu oyuncu gereğini yapmalı.

Bulunduğumuz bu ligde Hakan Akman gibi oyuncuların tecrübe kazanmalarını sağlamalıyız.Bakıyoruz geleceğe yönelik forvet oyuncusu yetiştirme konusunda sıkıntı yaşıyoruz bu durum ilerde büyük sorun yaşatacak.