TFF 1.Lig, 8.Hafta l SAMSUNSPOR 2-0 Elazigspor

Başlatan tanju55, 07 Ekim 2007, 18:45:22

« önceki - sonraki »

veis

insanların isyanı kadroya bakıpda oynanan oyuna üzülmek süper bi kadron 2.lige fazla forvetin var ama oyun yok umarım elazıg maçında güzel oyun ve galibiyet gelir yoksa liderle aramızdaki fark artık 10 gibi bi rakama ulaşacak.

cem 55

veis kardesim hiçte dedigin gibi süper bi kadromuz yok bi kere güvenebilecegimiz bi kalecimiz yok bi kalecimiz gelecege dair umut veren ama eksikleri olan bi kaleci diger kalecimizde liglerde seyyah olmus vasat bi kaleci defans desen kenan hakkı mücadeleciler ama her an hata yapmaya müsaitler sinan desen defansif yönu sıfır zaten orta saha  bence en zayıf bölgemiz can zafer sefa feridun kemal akbaba hepsi iyi niyetli cocuklar ama kapasiteleri belli bu arkadaslardan mac kazandıracak bi oyun beklemek bence hayalcilik olur. caner 1 mac iyiyse 2.mac kesin kötü yani anlayacagın iş bi tek imparator celille kral serkan aykuta kalıyo bence insanları cok buyuk beklentilere sokmak kesin 1.lige cıkacaz gibi bi hava yaratmak yanlıs olur kaldıkı ne baskanımız ne yönetimimizde böyle bi söylem icersinde degil ben kendimdende biliyorum 2 mac üst üste kazanınca hemen hayallere dalıp havaya giriyoruz ama artık bu düsüncenin degişmesi gerekiyo gercekci olmamız takıma hocaya yönetime sonuna kadar destek olmamız gerekiyo 2.yarı insallah yönetimimizde 2-3 yerinde takviye yaparlarsa en azından ilk 6 yı yakalayabiliriz buda bence bu sene bizim için basarılı sayılır.
       elazıg macıyla ilgili ise uzun bi aradan sonra samsunda mac seyredecem insallah ugurlu gelirimde kazanırız macta istanbul grubunu korfez55 le birlikte temsil edecez ben cok zorlanmadan kazanacagımızı düsünüyorum elazıglı dostlarımızıda maca bekleriz

celebi

Alıntı yapılan: "cem 55"istanbul grubunu korfez55 le birlikte temsil edecez ben cok zorlanmadan kazanacagımızı düsünüyorum elazıglı dostlarımızıda maca bekleriz

Cem bakarsın bir sürpriz yapabiliriz  :wink: belli olmaz

ali ihsan

Zor maç.Kapanan takımları açmakta zorlanıyoruz.Ölü toplarda etkili olamadığımız için bu tür maçlarda sıkıntı yaşıyoruz.Maçın başlarında bulacağımız bir gol bize ilaç olur bence.

veis

sevgili cem bizim kadromuz giresundan ve kartaldan iyidimi inkar edemeyiz ama adamlar nerede biz neredeyiz benim anlatmak istedigim şey bu.

cem 55

veis sezona gec basladıgımızı sezon öncesi ne zorluklardan gecip lige katılamama tehlikesiyle karsı karsıya kaldıgımızıda göz ardı etmemek lazım tabikide kartaldan giresundan kadro olarak iyiyiz sezon bası sanslarının yardımıyla bu iki takım iyi yerdeler sezonun devamında lig tablosunda bu iki takımdan üste yer alacagımıza ben adım gibi eminim ama bu ligde kadro olarak bizdende iyi takımlar var    ayrıca üstte belirttigim 2-3 nedenden dolayıda hocayı ve yönetimi cok elestirmememiz gerektigini sezonu ilk 6 arasında tamamlarsak bunun basarılı oldugumuz anlamına gelecegini düsünüyorum.

ÇaÇa

Elazığ karşısında biraz zorlansakta bu maçı kazanırız skor tahminide yapmak gerekirse 2-1 ;)

Ladikli

Bu hafta umarım kazanırız.İki haftada bir puan alabildik.Üst sıralardan kopmamak için galibiyet serisi yakalamalıyız.

jean

bu macta yine berabere kalacaz gibime geliyor inslalah aliriz

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "jean"bu macta yine berabere kalacaz gibime geliyor inslalah aliriz

Dostum olumsuz yazmamanı istemiştim ama yine yazmışsın  :cry:

Merak etme ben falına baktım. Yenecez bu hafta  :D

Forvetim

yukarıdan kopmamak için alınması lazım. ara açılırsa ümitsizlik başlar, bu da heyecanı bitirir arzuyu bitirir. ümitvar olmak için muhakka kazanmalıyız.

ozkan17

AKS tv ye katılan baskanımız Sezgin GÜMÜŞ beyefendı elazıg+g.bld+mardın maclarından 9 puan alınacagına daır söz verdı bunuda bı nevı affedıcı 9 puan olarak grduklerını belırttı o kotu sonuclardan sonra..

benım macla ılgılı dusuncem KE-SİN-LİK-LE alacaz yolu yokk başka!!

Tribün_ali

Macta centilmanlik ön plada olsun elagzıglı arkadaşlar büyük ihtimalle geleceklermiş onları güzel karşılamamız lazım

ahmet55

Başkan galip geleceğiz diyorsa vardır bi bildiği.Bizimde temennimiz bu yönde.Seri galibiyetler bekliyoruz takımızdan.3 maçta 9 puan alırsak devamını getireceğiz.daha'da salıvermek olmaz.

King Of The North

Başkan 9 puan dedi bu takım 9 puan alsın Eskişehire akmazsak adam değiliz kendi payıma.