TFF 1.LİG 11.HAFTA Manisaspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan tactician, 14 Kasım 2016, 11:48:31

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Hakem yavsak demistim bole 2.saridan sacma sapan kirmizi olmaz

Karabudun

Kırmızı pozisyonu tartışmalı. Ancak sıkıntı şu ki Zola varken de takım aynı performansı sergiliyordu. Gönül ister ki üç puanı alıp düşme hattından birkaç haftalığına uzak kalalım. Gelgelelim  şu an bir puana da razıyım.

bayfa55

emre

Beklenen gerceklesti. 10 kisi kalsak da Manisa'ya yenilmeyecek kadar iyi, 12 kisi olsak da yenemeyecek kadar kötüyüz.

jean

1 puan rakipten iyidir hem deplasman hem 10 kisi manisa ikinci yari transfer yapmicakmis eger oyleyse direk duserler

samsunsporlu1994

İlk deplasman puanımızı aldık,kazansaydık çok iyi olacaktı. Kalan 5 maçtan 5-6 puan çıkarıp transferleri beklemeliyiz artık.

brigand

Biraz daha derli toplu takımımız olsa, zaten ligin bu yıl ki yapısında üst sıralarda olurduk. Kazanılabilecek maçtı ama bu sene şuan ki kadro ile ilk devre her puan önemli bizim için. Bu yüzden ilk deplasman puanına kötü bakmıyorum. Ligin devre arası 16.hafta da başlayacak. Kalan 5 haftada alınabilecek her puan 2.devre için umut demek.

samuray

ilk yarı beğendim ikinci yarı leheled hakem puçtu yüzünden haybeden verilen kırmızı zolanın atılması oyunumuz etkiledi maıçn en önemli pozisyonunu kaçıran murat gürbüzerol da mehmet çakırda çok kötü iki pas apamıyorlar en beğenoiğikm zola mustafa sevgi hasan kılıç her zamınki gibi bu kadroyla bu kadar özköylü hoca bence takıma bi ivme kazandırmış iyi koştular iyi mücadele ettirelr ama sıkıntı son pas bitirici paslarda top kayıpları malesef