TFF 1.LİG 11.HAFTA Manisaspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan tactician, 14 Kasım 2016, 11:48:31

« önceki - sonraki »

tactician

Alıntı yapılan: kırmızıbeyazlılar - 17 Kasım 2016, 00:13:51
Forumu yeniden faal görmek sevindirici. Mevcut kadro ile Manisa,Ümraniye ve Bandırma'dan 9 puan alacağımızı düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla bu üç takım bizim yarımız kadar koşmuyor.

zaten yukarıdan gelen takımların da aşağıdan çıkan takımların da bu ligde en afalladıkları konu budur sanıyorum. Bu ligde mücadele edilmeden başarı şansı yok.

Karabudun

Bu maç hocanın maçı olacak. Kendisinin de dediği gibi Manisapor direkt rakibimiz ve kesinlikle bizden daha kötüler. ADS maçını ayrı tutarsak diyebiliriz ki bu sezon ligde ilk defa bizden kötü durumda olan bir takımla oynayacağız. Demem o ki mağlubiyetin mazereti yok.

jean

Umraniyenin yenmesi ve bandirmanin puan almasi kotu oldu

Tufan

Ümraniye'yi milli aradan önce izledim taş gibi takımları var düşmeyeceklerdir.
Bence puanla döneceğiz. Bu kadroyla galibiyet ütopik olacaktır.

Çok şükür forumun domain problemi de çözülmüş.

ata55

Kazanacagımızı düsünmüyorum. Beraberlik süper olur

kaptan 55

jean

Ahmeti

3 puan ilaç olur ilaç
gelecek haftaya heyecan gelir şehire

orucreis

Takıma hoca birşeyler katmaya çalışıyor bu aşikar ama futbolcuların kendi beceriksizliği bu katkıları yok ediyor. 3. pası yapamıyoruz, nereye pas atacağımızı bilemiyoruz, pas şiddetini ayarlayamıyoruz en basiti en son gördüğüm urfa maçında adamın vücuduna doğru taç atışı kullanıyor. Hani kafa olarak futbolcular artık kendini veremiyor.

inşallah 3 puan bizim olur

eprianu

Bizde bi senkron kayması yaşanıyor. Kadro iyi oluyor hoca kötü oluyor, kadro yine iyi oluyor lig zor oluyor, lig kolay oluyor Alanya bile Süper Lig'e çıkıyor bizde maddi sıkıntılara denk geliyor. Bu sefer de hoca iyi, ayağa pas yapıyor ama kadromuz çok zayıf. Devre arası sağlam transferlerle ikinci yarı çok daha iyi olabiliriz.

bayfa55

Devre arasına sağ salim girsekte şu berbat oyunculardan kurtulsak. Samsunspor forması bu kadar ucuz olmamalı.

Sadece Samsunspor

_SoN_

ben ilk yarı takımın mücadelesini beğendim,yetenek sınrlı olabilir ama oyuncular elinden gelen mücadeleyi gösteriyor,ikinci yarı bu mücadele ve oyun devam ederse belki 2 puan bile gelebilir.

tactician

Mücadele olarak diyecek laf yok, kimse kaçak güreşmiyor. Biraz halil ibrahim; o da yapısı gereği.
Fakat yetenek seviyemiz ciddi anlamda yerlerde. Bakalım en azından ilk deplasman puanımızı alsak

bayfa55