TFF 1.LİG 2020-2021 17. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2-1 Adanaspor

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Aralık 2020, 00:43:20

« önceki - sonraki »

SSKLA

Alıntı yapılan: Elyesa - 04 Ocak 2021, 11:06:10celili transfer yap gyasi nadir gokhan altani ver celile karsi 3 tanesi anca 1 celil yapar hem biz celil  isminide alisigiz..celili ligin basindan beri izliyorum boyu kisa ama cok becerekli bencede adananin dunki macda en cok calisani oydu son dakikada takimini 10 kisi birakarak acemilik yapdi ama transfer ariyosaniz adam gibi transfer yapacaksaniz alin celili bir forvetde sart bence nadirle olacak is degil bu birde oyundan cikarken tavir yapiyo yok ahmethani koyuyoruz o ondan iyimi oda tartisilir ama sampiyon olacaksak iyi bir forvet sart..herzaman sansimiz yelaver gitmez busefer gerckden coook sansliydik bu kadroyle..

Affedersiniz o Celilden biiiii b*k olmaz. Maç başından sonuna futbolun sadece p*çliği ile ilgilendi. Bu kafayla oynarsa 2 seneye kaşar futboluna başlar.

Elyesa

Alıntı yapılan: SSKLA - 04 Ocak 2021, 11:10:30Affedersiniz o Celilden biiiii b*k olmaz. Maç başından sonuna futbolun sadece p*çliği ile ilgilendi. Bu kafayla oynarsa 2 seneye kaşar futboluna başlar.
ozmanda kendi kaybeder kardes ben kisiligini filan basetmedim zaten oyunu bence cok guzel hareketli ayaginda top varken nerdeyse hic kapdirmadi ama sadece bizim maca bakarak soylemiyorum tabi daha once adanaspor maclarinada bakdigimdan soyledim iyi kaliteli futbolcu benim gorusum bu

mehmet yılmaz

Tahmin ettiğim üzere adını Celil Sağır'dan almış. Havzalıydı zaten bu uşak. Fena bir topçu değil bence.

https://www.hedefhalk.com/haber/adanasporun-oyuncusu-samsunlu-celil-yukselin-hikayesi-1643682

AlıntıAdanaspor'un oyuncusu Samsunlu Celil Yüksel'in hikayesi
Pazar akşamı Adanaspor forması altında Yılport Samsunspor'a karşı gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken orta saha oyuncusu Celil Yüksel'in hikayesi, Kırmızı-Beyazlı taraftarların dikkatini çeken cinsten.

Yılport Samsunspor'un TFF 1. Lig'in 17. haftasında 19 Mayıs Stadyumu'nda konuk ettiği Adanaspor forması giyen Celil Yüksel, 2-1 temsilcimizin galibiyetiyle sonuçlanan karşılaşmada gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı. Turuncu-Beyazlı ekibin ön libero oyuncusu Celil'in hikayesi, Samsunspor taraftarının dikkatini çeken cinsten.

GALATASARAY'A TRANSFER OLDU
23 yaşındaki futbolcunun adı, aslen Havza'lı olan babası İsa Yüksel ve amcası Hasan Yüksel'in  Samsunspor efsanelerinden eski futbolcu Celil Sağır'a hayranlığından geliyor. İstanbul Ayazağa'da oturan İsa Yüksel, İmparator lakaplı Celil Sağır gibi bir futbolcu olmasını istediği oğluna, Celil adını koyuyor. İstanbul'da amatör kulüplerde top koşturan Celil Yüksel, babasının beklentilerini boşa çıkarmayarak, Galatasaray'ın altyapısına transfer oluyor.

SCOUT EKİBİ ÖNERDİ İDDİASI
2019-2020 sezonunu Adanaspor'da kiralık olarak geçiren Celil, iddiaya göre; Geçen sezon Samsunspor scout ekibi tarafından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a önerildi fakat transferine onay çıkmadı. 23 yaşındaki oyuncu, bu sezon başında bonservisiyle birlikte Adanaspor'a katıldı. Pazar günü oynanan karşılaşmada başarılı bir performans gösteren Celil Yüksel, ilerleyen yıllarda adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Haber: Ergin Caner Cabbar