TFF 2.LİG 6.HAFTA / İnegölspor -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 01 Ekim 2018, 23:41:28

« önceki - sonraki »

eprianu

Çok şükür kazandık. Sancaktepe faciasından sonra iyi toparladık durumu.  8)

evolution55

mehmet yılmaz

Belki maç sonu heyecanıyla yazıyorum ama bence bizim en büyük rakibimiz Taner Taşkın'dır.

ngonge

Takım fena değil, ligdeki rakiplerin büyük kısmı zayıf. Bu maçta mesela kalecileri kötüydü özellikle. Rakipler gazla oynuyorlar, dirençleri kırılınca iş halı saha maçına dönüyor.

Bizim hoca ile ilgili genel olumsuz düşüncelerim devam ediyor, az daha bitmiş maçı veriyordu. Olumlu tarafından bakarsak takımın rakibe presini söyleyebilirim.

ata55

Kadro olarak iyiyiz bence
Ama hoca yetersiz
ölmüş defans yapmaya, ölmüş 1 farka.
la 3-1 iken de saldır, rakip geberik zaten. üstüne gelmesine izin verme. 4 olsun 5 olsun.
hücum adamını çıkarıp stoper sokmak tek farkta olur, 3-1 iken saçma
taner hoca bizim hedeflerin ve takımın hocası değil
önemli olan 3 puan demesin kimse, 3 puan önemli ama böyle ıkına sıkına değil
vura vura çıkmak lazım

jean

Rahat mac izlettirmek istemiyorlar galiba bize 3-1 olmus mac cok tahat oynuyoruz 4-1 olmasi icten bile degil ne yapip edip sikintiya giriyoruz neyseki korkulan olmadi cok sukur

evolution55

Haftaya da antebi bi zahmet yenelim geçen seneki gibi sürprize müsaade etmeyelim

55_OrHaN_55

Bu maçı izleme şansı bulamadım. Özetini veya golleri izleme imkanı yok mu?

Sol Açık

Maç sonrası düşündüklerim:

1. Haber Aks cidden kaliteli çekim, yönetmenlik ve yayım yapıyor. Helal olsun.
2. Ama Kanal 16'nın spikeri daha iyiydi. Objektifti, futboldan anlıyordu, bazı bilgiler veriyordu, sadece İnegöl'ü değil bizim takımı da tanıyordu vs (Örn: Taner hocanın daha önce çalıştığı takımları söyledi, şampiyon yaptığı Manisa'da bulunan Bahattin, Savaş ve Nuri'yi de takıma getirdiğini söyledi).
3. Bu lige düştüğümüzde rezil sahalarda oynamak zorunda kalacağız diye söyleniyorduk. Görebildiğim kadarıyla, en rezil zemin bizimkisi! Cidden ayıp!
4. Bizim takım epey gelişti ve oturdu. Son 3 maçtır organize olabiliyoruz. 3.golümüz cidden çok iyiydi. Kendi ceza sahamızın solunda Erkam topu kaptı ve toplamda 5 pasta Samet kaleyi buldu. Hızlı, etkili ve klas bir goldü. Takım iyi yolda.
5. Rakipten oyuncu kalitesi anlamında da birkaç gömlek üstünüz. Kaliteli bir takım olduğumuz pas kalitesinden, gol vuruşlarından, özgüvenden vs çok belli.
6. Bu kalite farkını "rakiplerimiz zayıf" herhalde diye düşünerek önemsemiyordum. Ama Eyüp'ün de, İnegöl'ün de şampiyonluk hedefi olduğu söyleniyor. Sancaktepe ile berabere kalsaydık, şu an liderdik. Yani işler kötü gitmiyor.
7. Takım 2 farkı bulunca çekilip, oyunu tutarak, rölantide maçı bitirmeye çalışıyor. Ama bunu kesinlikle yapamıyoruz. Bugün de 2-0'dan sonra ve 3-1'den sonra maçı kolaylıkla kopartabilirdik, ama yüklenmedik. Bu sorunumuzu kolaylıkla çözebiliriz ve çözmemiz gerek.
8. Hep Furkan'dan ümitli oldum. Ama bu yaşta, bu ligde bile güven vermiyorsa, gelecek için umut yok demektir. Kaleci sorunumuz olduğunu kabul etmemiz gerek...
9. İlyas Kubilay Yavuz her maç çok iyi ve birkaç küçük sorununu çözer, az biraz daha kendisini geliştirirse, süper lig seviyesinde önemli bir oyuncu olacak.
10. Samet'in 2 goldeki gol vuruşları da harikaydı. Oyun içinde kendisini çok beğenmiyordum, ama 2 vuruş da süperdi!

mehmet yılmaz

Hoca, Ramazan ve Samet'i ters ayakla, ters kanatlarda oynatıyor. Bunu ben de eleştiriyordum. Ancak 6 maç sonunda ilk defa 'içe katedip, plase vurmalarını sağlamak' düşüncesi işe yaradı. Samet 2 golü de güzel plaseler ile attı.

eprianu

uykan

Mehmet Hocam
Diğer takımlar Samsunspor'a karşı gerçekten daha çok direniyor ve oyunda kalıyorlar. Gümüşhane ve  İnegöl'ü canlı izledim bize karşı ciddi çabaladılar, hoca konusunda katılmıyorum ne yazık ki  :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: uykan - 09 Ekim 2018, 20:19:57
Mehmet Hocam
Diğer takımlar Samsunspor'a karşı gerçekten daha çok direniyor ve oyunda kalıyorlar. Gümüşhane ve  İnegöl'ü canlı izledim bize karşı ciddi çabaladılar, hoca konusunda katılmıyorum ne yazık ki  :)

Hoca konusunda, hoca bile bana katılıyordur bence  ;D :D