TFF 2.LİG 6.HAFTA / İnegölspor -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 01 Ekim 2018, 23:41:28

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 2.LİG 6.HAFTA /

İnegölspor -SAMSUNSPOR'umuz

07.10.2018

Saat :  15.30

İlk maç konum uğurlu gelmiş ve sahamızda kazanmıştık,inşallah bu konumda uğur getirir ve yine galibiyet alırız :)

Başarılar Samsunspor.

5trawberry

Eyüp Ankara İnegöl Gaziantep 4M 12 puan demiştim. İnegöl'den galip dönersek içerde Antep maçında seyirci rekoru güncellenir.

ata55

İnegöl'e taraftarımızın sığmayacağı bir maç olur
3 puanla döneriz

_Jack Daniels_

Savunmada çok dikkatli olursak illa ki fırsatlar gelecektir. Hücum oyuncularımızın kalitesiyle alırız maçı.

Sadece Samsunspor

Maci kanal 16 bursa kanali vercekmis oyle deniyor. Turksat digiturk dsmartta da varmis kanal

jean

Ne yapip edip almaliyiz bu mac ve antepi yenersek artik havaya gireriz

mehmet yılmaz

Yine 3 puandan başkasının yalan olduğu bir maçtayız. Eğer içerideki Sancaktepe istisnası olmasaydı bu maça belki 1 puan yazabilirdik ancak açık kapatmamız lazım.

Hoca, geç de olsa ideal tertibi bulmaya başladı. 11'de değişiklik olacağını sanmıyorum.
İnegöl ile 2005'te Samsun'da bir kupa maçı oynamış ve Caner Altın'ın golleriyle 2-1 kazanmıştık.
Yine kazanmak dileğiyle...

maço

Deplasmana yer buluruz inşallah.
Bulamazsak Eyüp'teki gibi iç saha seyircisiyle artık.

_SoN_

ata55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 06 Ekim 2018, 11:54:25
tv verecekmi vermeyecekmi beklemedeyiz.

Kanal 16 verecek. Uyduda, internette, heryerde var

_SoN_

bu sene uydumuza tv ye kanal eklemeye devam edeceğiz anlaşılan, aks tv de yoktu ekledik,bunuda ekleriz ;)

maço

07 Ekim 2018, 21:36:06 #11 Son düzenlenme: 07 Ekim 2018, 21:43:33 maço
Biletler bitmiş.
Biz de hazırlık yapıyoruz yola çıkacaz diye.
Yok mu bi babayiğit 5 bilet bulacak inegöl tarafına da olur

Ek olarak :
Yönetim biletleri alıp belli kişilere saldıysa yazık bize gerçekten. 25 senedir bu takımı kovalıyorum.
İstanbul'da millet taşak geçerken düştük diye farketmez dedik. Şimdi biletler el altından gittiyse yazık emeklere.

celebi

170 tane Bursa'daki 100 tane falan Samsun'a gönderilmiş. Ben gitmekten vazgeçtim

eprianu

08 Ekim 2018, 14:49:51 #13 Son düzenlenme: 08 Ekim 2018, 14:53:30 eprianu
Geçen haftaki kadroyu bozmamış hoca.

Bu arada maç linki aşağıda.

http://www.kanal16haber.com/canliyayin/

evolution55

Takımımızın maçını ilk defa yanlı bir anlatım ile izleyeceğiz, bakalım nasıl bir  tecrübe olacak bizim için