içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

16 SS 1965

boyları uzun olduğu halde topuklu ayakkabı giyenlerden nefret ediyorum  :D ;D

selahattin55

Alıntı yapılan: yaman55 - 01 Haziran 2008, 15:44:08
trabzondan rizeden lazdan bizanstan samsunsporu bu hale düşürenlerden nefret ediyorum

valla senin nefret ettiklerinden bende nefret ediyorum.yaşasın kötülük. >:(

eMMo

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 26 Mayıs 2008, 20:43:19
üniversiteye çalışacağım seneye kazanıp kazanamıyacağım endişesi beni öldürüyo

Valla kazanmak biraz daha kolay kaçıyor..burdaki sınıfı gçip geçememe sıkıntısı daha zor..

Ben de daha çok para kazanmak için bizi yaz okuluna bırakıp vatanım Samsun'uma kavuşmamı engelleyen hocalara lanet ediyorum....

16 SS 1965

babamın çalıştığı fabrikada paralarını geç verdikleri için  nefret ediyorum  ;D

Lazoli

samsunsporum Tek gercek sensin bu dünyada oymusun fenerine 8tasina cinconunaaaaaaaa

bafradan55

ÇİN EMPERYALİZMİNDEN NEFRET EDİYORUMMMM >:( >:( >:(

cnkbs

gül

şafak sayıpta sona gelmek varya  daha beter

55_HayLAZ_55

eMMo

Alıntı yapılan: hala kızı - 05 Haziran 2008, 22:57:59
tam bana göre olmuş yani bunaldım,bıktım hatta tiksindim.... Senelik izinleri normal şartlarda haziranda işe başlayanın haziranda olması gerekirken taaaa eylül'de  verilmesinden usandım,YORULDUM,darlandım öööööööfffff
(sinirden anlatım bozukluğu dolu cümleler kurdum)

Gerçekten sen baya bi bunalmışsın  ;D

Nuri Asan

bizi bu hallere düşürenlerin üzerimizden sitemizden reklam yapmaya çalışan kravatlı dürzülerin ta a.q.

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: hala kızı - 05 Haziran 2008, 22:57:59
tam bana göre olmuş yani bunaldım,bıktım hatta tiksindim.... Senelik izini normal şartlarda haziranda işe başlayanın haziranda olması gerekirken taaaa eylül'de  verilmesinden usandım,YORULDUM,darlandım öööööööfffff

al bendende okadar yaz dururken kışın izinmi olur ya >:( benim izinde kışa kaldı gitti bütün hayellerim

ozkan17

Alıntı yapılan: cnkbs - 05 Haziran 2008, 15:23:53
ben böle aşkın taaa ...
lenn can ne ısın war olm senın burda ;D sokk oldum walla haaa ;D

Sempatik Bengülü

07 Haziran 2008, 12:45:46 #28 Son düzenlenme: 07 Haziran 2008, 12:48:58 sempatik bengülü
Sen gittin son bir kez ebruli bakışlarını düşürmeden tenime bu şehre yası emanet edip benliğine süzer gibi.
Sen gittin kan damlar geceme sensizliğimde susarım kimse bilmesin hiçliğimi diye
Sen gittin eksikliğini hissediyor sanki gökyüzü damlalarını bırakıverdi gittiğin gün
uzuyor sensizliğimde her an  ömür bitiyor.
Sen gittin simdi hangi yoklugumu sarayım gidişinin kokusuna hangi yüzsüzlüğümü süreyim suretine
SEN GİTTİN BEN BİTTİM........

Tuğba55

Alıntı yapılan: sempatik bengülü - 07 Haziran 2008, 12:45:46
Sen gittin son bir kez ebruli bakışlarını düşürmeden tenime bu şehre yası emanet edip benliğine süzer gibi.
Sen gittin kan damlar geceme sensizliğimde susarım kimse bilmesin hiçliğimi diye
Sen gittin eksikliğini hissediyor sanki gökyüzü damlalarını bırakıverdi gittiğin gün
uzuyor sensizliğimde her an  ömür bitiyor.
Sen gittin simdi hangi yoklugumu sarayım gidişinin kokusuna hangi yüzsüzlüğümü süreyim suretine
SEN GİTTİN BEN BİTTİM........

herzamanki gibi duygusalız yine sempatik bengülü ;)

pazar günleri herkez evdeyken tatil yaparken bende pazarları çalışmaktan nefret ediyorum >:( >:(