Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

cem 55

sakaryaya 2 farklı yenilirsek önümüzdeki hafta bizim için kabus dolu geçecek bi hafta olur adanadan alınacak 1 puan bile bize yetmez ki o stresle ve turgut ve burhan gibi forvetlerle nasıl gol atarız ben onu düşünüyorum sakarya macından umudum yok ta tek umudum adananın bu hafta altay önünde puan kaybetmesi ve bizim maça iddaasız gelmesi durum çok ciddi beyler neresinden bakarsak potadayız allah yardımcımız olsun.

sbkahmet

sakarya can çekişiyor bildiginiz gibi ben onlara yenilsekte
adanayı burada 19 mayısın cımlerıne gömum sezonu galıbıyetle ve ligde kalarak kutlayacagız buna inanıorum bu hafta sonu yenılmeleri ii oldu adananın bi iddası kalmıcak son hafta bizim mactaaaa

beşnumara

Alıntı yapılan: cem 55 - 28 Nisan 2009, 00:13:32
sakaryaya 2 farklı yenilirsek önümüzdeki hafta bizim için kabus dolu geçecek bi hafta olur adanadan alınacak 1 puan bile bize yetmez ki o stresle ve turgut ve burhan gibi forvetlerle nasıl gol atarız ben onu düşünüyorum sakarya macından umudum yok ta tek umudum adananın bu hafta altay önünde puan kaybetmesi ve bizim maça iddaasız gelmesi durum çok ciddi beyler neresinden bakarsak potadayız allah yardımcımız olsun.
abi adana bu hafta altay karşısına iki önemli eksikle çıkıyor.emre aktaş ve mbilla altay maçında olmayacak.bana göre onlar da olsa altayı yenemezler.rahat olun iş bize kalmaz diğer takımlar bizi ligde bırakır.

özkan

1,5 saat saç baş yolmaya hazır olun arkadasşar cumartesi..

AntZ

Maçın canlı olması lehimize, bizimkiler canlı yayın varken daha iyi oynuyo ne hikmetse  ;D

Sioux

Halen hiç umudum yok benim. Reziller. Son hafta Adana'yı yenip kümede kalırsak kahraman gibi dolşırlar ortada. şampiyn olmuş gibi sevinirler. görevimizi yaptık derler.

panterler

Samsunspor bu ligte en son düşecek takım bile değildir. Samsunspor u seviyoruz. Samsunspora başarılar diliyoruz.

Haydi Samsunum al şu maçı hem kendini hem Erciyessporumuzu kurtar

Sioux

Alıntı yapılan: panterler - 28 Nisan 2009, 08:45:36
Samsunspor bu ligte en son düşecek takım bile değildir. Samsunspor u seviyoruz. Samsunspora başarılar diliyoruz.

Sağol birader, bizim düşmek gibi bir derdimiz zaten yok da geldiğimiz hale bak. Konuşuluyor olması bile ayıp. Ama Sakaryayı yeneceğimizi hiç sanmam. deplasmanda berbatız. Ancak Adanayı yeneriz içeride. Size yarar mı bilmiyorum.

panterler

Bizim bu hafta Karabüksporu yenmemiz ligde kalmayı garantilememiz anlamına geliyor. Yenilmemiz durumunda ise rakiplerimizin yenilmesi bile ligde kalmamız için yeterli olacak.

kaptan 55

28 Nisan 2009, 10:21:46 #129 Son düzenlenme: 28 Nisan 2009, 10:23:28 kaptan 55
Alıntı yapılan: panterler - 28 Nisan 2009, 08:45:36

iyi dilek ve temennilerin için teşekkürler,ama gerçek şu ki biz futbolcularımıza olan güvenimizi yitirdik.sadece formamızın ağırlığına güveniyoruz,bu saatten sonra genç takımdan çocuklarımızı koysalar bile adanaya içerde vurup işi bitiririz.ayrıca SAMSUNSPOR'un kimyasında var ne zaman nerde ne yapacağı hiç belli olmuyor.

Kodalak

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 28 Nisan 2009, 10:21:46
ayrıca SAMSUNSPOR'un kimyasında var ne zaman nerde ne yapacağı hiç belli olmuyor.

en büyük korkumda bu nerede, ne zaman,ne yapacağının belli olmaması , ömür törpüsü gibi,

hayırlısı inşallah....

pitbul055

kuzey55

maçın cumartesi olması ve canlı yayın olması lehimize.canlı yayınlana maçlarda iyi oynuyor takımımız.

ayrıca bırakalım artık bu sakarya dağıtır parçalar laflarını bi değilmiydik real madrid le oynasak bile favori yine bizi diye.nasıl içiniz el veriyor.çok büyütüyoruz sakaryayı onlar daha kritik konumda.bizi en az 2 farklı mağlup etmeleri gerek.bize ise beraberlik bile yetiyor.onlar düşünsün.ne olursa olsun ben bu maçın farklı olacağını futbolcuların elinden geleni yapacağını düşünüyorum.lütfen erteleyelim öfkemizi.biliyoruz ki kimseye faydasu yok böyle yazmanın.

Kodalak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 28 Nisan 2009, 11:41:11
maçın cumartesi olması ve canlı yayın olması lehimize.canlı yayınlana maçlarda iyi oynuyor takımımız.

ayrıca bırakalım artık bu sakarya dağıtır parçalar laflarını bi değilmiydik real madrid le oynasak bile favori yine bizi diye.nasıl içiniz el veriyor.çok büyütüyoruz sakaryayı onlar daha kritik konumda.bizi en az 2 farklı mağlup etmeleri gerek.bize ise beraberlik bile yetiyor.onlar düşünsün.ne olursa olsun ben bu maçın farklı olacağını futbolcuların elinden geleni yapacağını düşünüyorum.lütfen erteleyelim öfkemizi.biliyoruz ki kimseye faydasu yok böyle yazmanın.

kuzey55 buluşalım maçı beraber seyredelim

kuzey55

Alıntı yapılan: KODALAK - 28 Nisan 2009, 11:43:53

kuzey55 buluşalım maçı beraber seyredelim

sakaryadayız allahın izniyle abicim.sen gelmiyormusun?