Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

**KaR6**

dostluk denilen şey taraftarlar arasında zaten abi, yönetimsel bazda bi dostluk olacagını sanmıyorum zaten..

YaşarDoğu

Bence asıl mesele otelin doğru seçilmemesi, sen işini sağlam yapmazsan yani otelini sahasını doğru secmeyip baskasına avuç açarsan, böyle açıkta kalırsın dost mostda hikaye olur, olduda...

Hala dost diyelim ,biz kazığı yiyelim nede olsa alışkınız yemeye...

yaman55

malesef bunlar hep oluyor berusa dostluk felan hikaye düştüğümüz sene 16.hafta malatyasporluları çağırıp başta kalce fevzi çiçekler vermiştik ama onlar naptı 33.hafta taraftarlarını galyana getirdiler kafamın üstünden ekmek bıçağı geçti boğazımada saplanabilirdi misafirperverlik felan kalmıyor son haftalarda ne yazıkki vuralım sakaryaya düşsünler

berusa55

İşte her anlamda olmalı diyorum ben de bunu. Sadece tribünle iş bitmiyor. Biz yapsak aynı şeyi çıkacak olan yaygarayı düşünün. Düştüğümüz hallere bakın. Sahalar yüzümüze kapanıyor. Boşuna demiyoruz şu ligden kurtulalım diye ama nasıl :-X

kaan

Bir haftadır uyku uyuyamıyorum bir kaç ruhsuz yüzünden bu takımı düşürürseniz kendinize yaşayacak şehir bulun...

Allah'ım CAN'a KENAN'a MURAT'a güç kuvvet ver  :(

Nuri Asan

Arkadaslar bizim tek kardes takimimiz Samsunspordur,kendi aramizda kardes olalim cumlealeme yeteriz.

Kodalak

İstanbul kanadı akın edecek
Samsunspor'un İstanbul'da faaliyet gösteren taraftar derneği Grup 55, Sakaryaspor ile deplasmanda oynanacak olan karşılaşmada takımlarını yalnız bırakmayacaklar.

Kırmızı-Beyazlıları, cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Sakaryaspor maçında büyük bir taraftar topluluğunun desteklemesi bekleniyor. Samsun'dan maça gidecek olan taraftarların yanı sıra İstanbul'da faaliyet gösteren Grup 55 Taraftar Derneği'nin de bu mücadelede tribünlerdeki yerlerini alacakları öğrenildi. Bu karşılaşmanın Samsunspor için çok büyük önem taşıdığını bildiklerini söyleyen İstanbul kanadı yetkilileri, "Samsun'dan gelecek olan arkadaşlarımızla birlikte takımımızı Sakarya'da yalnız bırakmamayı ve hep birlikte oradan güzel bir sonuçla ayrılmayı istiyoruz" diye konuştular.

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=25425

GençKozluklu

İStanbul grubu maça gidiyor anlaşılan. Ben de kısmetse tribünde olacağım ailemle. Bir aksilik olmazsa Sakarya da buşuşuruz. Bu maçı alırız. Yeterki futbolcular birazcık istesinler.

**KaR6**

berusa55

**KaR6**

santacruz001

Arkadaşlar yazılan bazı yazıları üzülerek okuyorum.Aramızdaki güzel dostluğu saçmasapan şeylerle bozmayalım.Samsunspor yönetimi oteli tutmadan önce gelip görmemişmi sahayı? Sapancada zaten doğru düzgün bir saha yokki arkadaşlar.Amatör ligde oynayan Sapancasporun sahası var amatör maçların oynandığı saha ne kadar güzel olabilirki? Ben Sakaryaspor yönetimiyle içiçe olan birisiyim bu konuyla ilgili en ufak bir bilgileri dahi yok emin olun.İki takımında durumu çok kritik bu haldeyken bile dostluk mesajları veriliyor.Samsunsporu Sakarya halkı gercekten çok seviyor emin olun bir anket yapılsa süperlige Sakaryadan sonra hangi takım çıksın diye %99 u Samsunspor olsun der...

berusa55

Desene bir tek gazetenin haberi var. Acaba Haber Gazetesi İstanbul kanadı mı? Ama yok bu gazeteden ne hayır gelebilir di mi? ;D

**KaR6**

sakaryalı kardeşim, biz de sağduyulu yaklaşmaya calısıyoruz farkındaysan, biz de sizin gibiyiz.. o yuzden hep olumsuz yonden bakmanın bi anlamı yok..

Kodalak