Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

europe_55

Bank Asya 1. Lig 02.05.2009 / 15:30 - : - Sakaryaspor - Samsunspor   D-Spor

Bank Asya 1. Lig 02.05.2009 / 15:30 - : - Güngören B.spor - Orduspor  D-Spor

Bu maclar DSpor´dan dönüsümlü olarak yayinlanacak

55.hakan

Bank Asya 1. Lig     02.05.2009 / 15:30     - : -     Sakaryaspor - Samsunspor       D-Spor
Bank Asya 1. Lig    02.05.2009 / 15:30    - : -    Güngören B.spor - Orduspor     D-Spor

iki maç dönüşümlü yayınlanacak

HoliganSamSunLu

aynen dönüşümlü olucak ,inşallah yeneriz en azından bir beraberlik güngörende yenilir tabii inşallah sakaryanında düşmesini istemyiorum açıkçası

KotuCocuk55

Berlin'in Kreuzberg semti küçük istanbul olarak bilinir,
Berlin tipik bir alman şehri değildir,hatta almanlar bile berlin almanlara ait değildir derler.
Ama Kreuzberg Tipik bir türk semtidir,Kreuzberg te kendinizi istanbulun hareketli bir ilçesinde yaşıyormuş gibi hissedersiniz,anadil türkçedir!
Kreuzberg özgürlükler semtidir. Aynı zamanda,Almanyada ırkçılığa karşı savaşta burda başlamıştır ve halen bu anlamda önemli bir kaledir.
Kreuzberg'in bizleri ilgilendiren özelliği ise,nüfusunun genellikle Samsunlular tarafından oluşuyor olmasıdır.Bizimkiler her yerde olduğu gibi yapmışlar yani şekillerini..
Tabiki samsunluları diğer karadenizliler ve türk vatandaşları yalnız bırakmamış ama burda Samsunluyum demek ayrı bir keyif,ayrı bir lüks olmuş..yaşamadan anlayamazsınız..

Samsunlu hemşerilerimiz Samsunspor isminde bir takımda kurmuşlar ama pek takipçisi olmamışlar,ne yazıkki bu arada gönülleri başka takımlara kaymış hiç yakıştıramadım,her konuştuğumda kızıyorum onlara yakışmıyor diyorum kendilerine göre mazaretleri var avrupa kupası maçları etkilemis onları.Ben mazaretlerini kabul etmiyorum yinede!

Bu kadar bilgiden sonra,daha önceki senelerden hatırladığım kadarıyla forumda gurbetçi vatandaşlarımız var özellikle berlinde yaşayanlar var yanılmıyorsam.Hafta sonu sakarya maçını bir kahvede izlemeyi planlıyorum şayet bu mesajımı okuyan gören berlinli samsunsporlu kardeşlerim özelden mesaj atarlarsa birlikte bir organizasyon yapmaktan da keyif duyarım...

Maçı birlikte izlemek,atkılarımızla berlin sokaklarında gezmek keyifli olur..

Nuri Asan

D smartin diger kanallari ne is yapar Allah askina,neden bu kadar onemli maclar donusumlu veriliyor?digiturkun yarisi kadarda beyin yok bunlarda.futbol smart eski mac vermekten baska ne is yapar?

CeLiL_55

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: KODALAK - 29 Nisan 2009, 17:16:33
Samsunspor, bugün Samsun'da yaptığı son antremanın ardından yarın 2 günlük kamp için İstanbul'a gidiyor.
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Sakaryaspor maçı öncesi Samsun'da son idmanını yaptı. Burhan Coşkun'un tedavi için Ankara'ya gittiği öğrenildi. Kırmızı-beyazlı ekip yapılan düz koşunun ardından dar alanda pas çalışması gerçekleştirildi. Sakaryaspor maçında cezalı oyuncu yok.

Burhan Coşkun ise önceki antrenmanda yaşadığı adele yırtılması nedeni ile tedavi için Ankara'ya gitti. Samsunspor yarın 8.15 uçağı ile İstanbul'a uçacak. Sapanca Karasu Aqua Park Otel'de iki gün boyunca kamp yapılacak. Burhan Coşkun Ankara'dan kampa geçecek. Cumartesi gün karayolu ile Sakarya'ya geçilecek.

Kamp kadrosu ise şöyle: Turgay-Kenan-Can-Veysel-Ömür-Murat- Turgay-Oktay-Volkan-Sefa-Hakan Koçarslan-Hakan Akman-Gökhan-Sercan-Serkan-İsmail-Burhan Coşkun ile kaleciler; Hasan-Eray-Cengiz.

Kafile Başkanı olarak Yönetim Kurulu Üyesi Suat Çakır ve Futbol Şube Sorumlusu Cevat Öncü'de futbolcuları yalnız bırakmayacaklar.
herşey doğrruu . aqua park otel yanlış haber exen nerden alıyor bu asparagas bilgileri anlamıyorum oteli aradım ne takımı kardeş tadilattayız dediler asparagasa devam haber exen:))

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 30 Nisan 2009, 09:14:26

hangi otelde kalacağını bilen varmı arkadaşlar sanırım istanbulda bir otel ama hangisi bilmiyoruz?

Kodalak

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 30 Nisan 2009, 09:15:39
hangi otelde kalacağını bilen varmı arkadaşlar sanırım istanbulda bir otel ama hangisi bilmiyoruz?

Sapanca Karasu Aqua Park Otel'de iki gün boyunca kamp yapılacak.

Oraya geçilecek galiba

5BrK5

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 30 Nisan 2009, 01:22:00
D smartin diger kanallari ne is yapar Allah askina,neden bu kadar onemli maclar donusumlu veriliyor?digiturkun yarisi kadarda beyin yok bunlarda.futbol smart eski mac vermekten baska ne is yapar?

gerçekten doğru söylüyorsun hiç organize iş yapamıyorlar  uefa maçlarını bile mundar ettiler  şimdi tam pozisyon olduğunda maçtan maça atlarlar bi güzel küfür yerler. .

yaman55

Akyol

Alıntı yapılan: yaman55 - 30 Nisan 2009, 10:34:24
sakarya rahat kazanacak gibime geliyor
bana da öyle geliyor yaman55 bu çok kötü bir his ama galiba yenilicez  :(

Kodalak

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 30 Nisan 2009, 10:43:57
bana da öyle geliyor yaman55 bu çok kötü bir his ama galiba yenilicez  :(

YENECEĞİZ YADA BERABERE KALACAĞIZ

ali ihsan

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 30 Nisan 2009, 01:07:49
Berlin'in Kreuzberg semti küçük istanbul olarak bilinir,
Berlin tipik bir alman şehri değildir,hatta almanlar bile berlin almanlara ait değildir derler.
Ama Kreuzberg Tipik bir türk semtidir,Kreuzberg te kendinizi istanbulun hareketli bir ilçesinde yaşıyormuş gibi hissedersiniz,anadil türkçedir!
Kreuzberg özgürlükler semtidir. Aynı zamanda,Almanyada ırkçılığa karşı savaşta burda başlamıştır ve halen bu anlamda önemli bir kaledir.
Kreuzberg'in bizleri ilgilendiren özelliği ise,nüfusunun genellikle Samsunlular tarafından oluşuyor olmasıdır.Bizimkiler her yerde olduğu gibi yapmışlar yani şekillerini..
Tabiki samsunluları diğer karadenizliler ve türk vatandaşları yalnız bırakmamış ama burda Samsunluyum demek ayrı bir keyif,ayrı bir lüks olmuş..yaşamadan anlayamazsınız..

Samsunlu hemşerilerimiz Samsunspor isminde bir takımda kurmuşlar ama pek takipçisi olmamışlar,ne yazıkki bu arada gönülleri başka takımlara kaymış hiç yakıştıramadım,her konuştuğumda kızıyorum onlara yakışmıyor diyorum kendilerine göre mazaretleri var avrupa kupası maçları etkilemis onları.Ben mazaretlerini kabul etmiyorum yinede!

Bu kadar bilgiden sonra,daha önceki senelerden hatırladığım kadarıyla forumda gurbetçi vatandaşlarımız var özellikle berlinde yaşayanlar var yanılmıyorsam.Hafta sonu sakarya maçını bir kahvede izlemeyi planlıyorum şayet bu mesajımı okuyan gören berlinli samsunsporlu kardeşlerim özelden mesaj atarlarsa birlikte bir organizasyon yapmaktan da keyif duyarım...

Maçı birlikte izlemek,atkılarımızla berlin sokaklarında gezmek keyifli olur..

İki amcam ,abim ve ablam orada yaşıyorlar.Amca çocuklarımın alayı gs li maalesef.Keşke Samsunsporlu olsalardı da seninle buluşturabilseydim.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: KODALAK - 30 Nisan 2009, 09:18:29
Sapanca Karasu Aqua Park Otel'de iki gün boyunca kamp yapılacak.

Oraya geçilecek galiba
canım kardeşim anlamadın galiba ben bir önceki yazımda o oteli aradığımı otelin tadilatta olduğunu dolayısı ile haber exenin bu haberinin asparagas olduğunu yazdım. şimdi hakketten takımın nerde kalacağına ilişkin bilgisi olan varmı net olrak