Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

samsunmania

Bu fobik reaksiyonu tedavi edecek veya edilmesine aracılık edecek olan sensin Sn.Özyazanlar. Bu işi bilimle, kendi bilgi birikiminle çözmen lazım. Biz de biliyoruz böyle bir travmanın olduğunu. Teknik direktörlüğün bir yanı da bu. Maça hazırlamak. Yoksa burada demeçleri okumak bizi tatmin etmiyor. İcabında bir baba şevkati ile, icabında odunu eline alarak ne kadar ciddi olduğunu futbolcuya kavratman gerek. Turgut nasıl olsa 11 deyim diyemeyecek mesela.

Kadir ÇELEBİ

( Yorumlara bakıyorumda ! )C.tesi günü tesadüfen istanbulda Oktayla Karşılaştım (Oktay Delibalta) Selamlaşıp geçirdiği sakatlık konusunda kısa bir sohbetimiz oldu ben Ameliyat olmuşşsun dediğimde eliyle ayağını işaret ederek evet iyi geçti 2 3 haftaya kadar iyileşirim dedi öyle bir tavrı vardıki sanınki suç işlemiş bir çocuk gibi Ya bu Turgut (angut) daha düne kadar abi bana bir yarım köfte alırmısın dedigine şahit olduğum Ş e r e f s i z sen kimsin SAMSUNSPOR kim bi düşün.......

supernatural_55

bu takım turgutun üstüne kurulu oynarsa böyle olur giorgiden de bişe bekleyemeyiz adam turgut yüzünden ön liberoda durdu mersin maçında yok böyle bişey ya bide yer değiştrnce bi halta yarasa tamam dicem yani.ayrıca hocanın sercanı oyuna almasını da tasvip etmedm hiç.kesin ağırlığını koymştur maça 2 dakikada,tabi sercana sorsak.bunu anca o düşünebilr...

55JNR55

deplasman fobisi varmış orda fobi yaşayan her zaman taraftar oluyor ancak kalkıp da fobimiz var diyorlar ya delirmemek elde değil arkadaş... Süper lig maçı olsa inanın bu kadar ilgi olurdu taraftar farkında herşeyin takım kötü gidiyor elden ne gelir desteklemek Samsundan kalkıp gelen orda o eziyeti çekip sonra da deplasman fobisi lafını duymak daha da kötü beyefendiler siz deplasman gibi hissetmeyin diye elimizden geleni yapıyoruz orda hacettepe taraftarı yok denecek kadar azdı maraton da adamlar tezahürat bile yapmadı daha neyin deplasmanı bu eğer 6 saatlik otobüs yolculuğuysa bu kadar şeye kadir olan bırakın bu işi siz en iyisi...

mehmet yılmaz

Ankara'dan şimdi geldik. Bugün iyi tribün yaptığımızı düşünüyorum, nicelik ve nitelik olarak...

Samsunspor bugün kendinden daha kötü bir takıma nasıl mağlup olacağının adeta dersini verdi. Futbol adına hiçbir şey yapamayan bir Hacettepe takımı ve ona mağlup olmak için sanki özel çaba sarf eden bir Samsunspor vardı.

Halbuki maç öncesinde sabahın erken saatlerinde taraftar arkadaşlarımızla birlikte Samsun'dan yola çıkarken aylar süren deplasman fobimizi yenebileceğimize inanıyorduk. Ankara 19 Mayıs Stadı'nda kendisine ayrılan yeri tamamen dolduran taraftarımız da emin olun uzun süre bu inancı paylaştı. Ancak gelin görün ki deplasman denince şirazesi bozulan bir takımımız var. İlk devre boyunca Volkan'la hucüm denemeleri yapan takımımız son derece basit bir golle ilk devreyi mağlup kapadı. İkinci devre taraftarın yoğun desteği ile yüklenmeye çalışan takımımız oyunun kontrolünü elinde tutuyor gibi yaptı ancak rakip kaleyi zorlayan net pozisyonlar üretmekte zorlandık. Taktik bir tercih mi bilemiyorum ama tüm atakların Turgut'a yönlendirilmesi oldukça tuhaftı.

Eski Samsunspor olsa değil 11'de oynamak yakın çevre takımlarına kiraya verilecek olan Turgut'un Samsunspor'un bütün yükünü kaldıracak psikolojik,fiziki ve ahlaki değerlerden uzak olduğunu düşünüyorum.

Özetle takımımız bugün iyi oynama numarası yaptı ve son derece zayıf bir takıma mağlup oldu. Maç öncesi biletleri 20 liradan satan, amiyane tabirle kazıklayabildiği kadarımızı kazıklayan ardından tuhaf bir indirimle fiyatı 5 liraya çeken, kadın-çocuk demeden taraftarları askeri nizam kapıda dizen ve Türk futbolu için gereksiz bir takım hüviyetini taşıyan Hacettepe'yi anmadan geçemeyeceğim. Takımımız adına en iyi iki oyuncu Adem ve Murat'tı. Maç sonrası tribünler Murat'ı gönülden alkışlarken umarsız futbolunu devam ettiren Turgut'a yönelik sert protestolar yaşandı.

Duyumlarımıza göre takım içindeki bazı tuhaf düşünceli bir şahıs taraftarın delikanlıca oynayan Murat'a gösterdiği özel ilgiyi anlayamıyormuş. Hoş, zaten biz onun birşey anlamasını hiç beklemiyoruz ki.

Acı çekeceğini bile bile deplasmana giden taraftarımıza teşekkürlerimi sunuyorum ; seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibi ...

berusa55

Şehrimize geldik. Ve yine her zamanki gibi mutsuz, umutsuz. Arkadaşlar; bu sene deplasmanda galip gelemeyeceğiz gibi. Maçın özeti bu. O kadar canımız sıkkın keyfimiz bozuk ki insanın bir şeyler yazası gelmiyor; kelimeler kifayetsiz kalıyor. Müsadenizle kafayı toplamak için biraz dinlenme zamanı  :-\

Yaman55

Cumartesi gecesi heyecandan uyuyamadım rizede gördüğüm ışık kocaeli galibiyeti acaba dedirtmişti olası ankaradan alacağımız 3 puan bize şahlandırırmı ama bunca eziyetli uykusuz yolculuktan sonra hayallarimi paramparça etti turgut doğan slx taraftarımızı kanser etti bende maçı bırakıp turgutu izledim daha önce dikkat etmemiştim pek adam gerçekten iplem,yor futbol oynamaya niyeti yok takımda anlaşmış gibi bütün topları ona atıyor yüzlerce insan pazarını ailesiyle geçirmek yerine maça geliyor bilete 20 lira veriyor hoca hala deplasman diyor haccettepenin 20 tane seyircisi vardı arkadaşlar ne deplasmanı yönetim taraftara sahip çıkmıyor çevik kuvvetin amiri daha sonradan bileti 5 liraya düşürttürdü sağolsun yönetim yok futbolcu yok zar zor ligde kalırız yine çok doluyum çook  :-[ :-[ :-[ :-[

Akyol

Nesini anlatayım, hangi rezillikten bahsedeyim?

-Süper Lig parasına amatör maçından mı?
-Kaleye üç(3) metreden kafayla topu dışarı atan forvetinden mi?
-Maçtan sonra hocasına göstereyim mi deyip kıs kıs gülen kazma ve ona gülen baltaya sap olamamış hoca müsvettesinden mi?
-Yine maçtan sonra ondan daha fazla mücadele eden,savaşan kısaca ONURLU bir DİRENİŞ ortaya koyan takım arkadaşı için ağıza alınmayacak terimler kullanan!Daha sonra bu terimleri taraftar için tekrarlayan şeref yoksunu kimselerden mi?

Bakın küçükbeyler!

35-40 yaşındaki adamlar evlerini, çoluk çocuklarını bırakıp armanın peşine geliyorsa;

Üniversite ve lise öğrencisi gençler yol,yemek,bilet paralarını biriktirdikleri harçlıklarla karşılıyor ve birçok şeyden fedakarlık ediyorsalar!

Oynayacaksınız ulan >:( Ankaranın ayazında tir tir titreyerek rezilliklerinizi izledik yeter be! ya çekin gidin yada biz göndermesini biliriz! ELBET ÇEKTİRME SIRASI BİRGÜN BİZE DE GELİR >:(

qecekondu06

bu memlekette taraftarı olan takımları daima eziolar ama bilmedikleri bir şey bu kluplerin sahibi bizleriz !

Yaman55

Alıntı yapılan: qecekondu06 - 28 Eylül 2009, 02:35:50
bu memlekette taraftarı olan takımları daima eziolar ama bilmedikleri bir şey bu kluplerin sahibi bizleriz !

Ali İmdat abi Yardımcı olmaya çalıştı sağolsun

babasamsunlu

bu hoca bu mağlubiyeti deplasman fobimiz var diyerek geçiştiremez arkadaşlar..bu deplasman fobisi gfelan değil çok büyük ruhsuluktur....bolu maçında  çok büyük bir protesto yapılmazsa bunllar bizlere kıçları açıp göstere göstere gülmeye devam ederler.... >:( >:( >:( >:( >:(

red_white

maçın galibi biz taraftarlardık son zamanların en iyi deplasmanını yaptık iyi destek verdik ama kime bende anlayamadım o forma olmasa sizin yüzünüze adam diye bakmam bile....

GençKozluklu

28 Eylül 2009, 08:59:51 #867 Son düzenlenme: 28 Eylül 2009, 10:21:03 GençKozluklu
Arkadaşlar maçla ilgili galip gelememiş olmamının büyük üzüntüsünü yaşıyoruz hepimiz. Ancak biz taraftarız her zaman bu takımın sahibi olarak tribünlerde yerimiz alacağız. Takımın asıl sahibi taraftardır. Yönetim de fultbolcuda gelip geçicidir.

Pazar sabah Grup İstanbul 55 taraftarı arkadaşlarımıza katılarak ben de bir kaç arkadaşımla maça gittim.

Gene bol bol o güzel taratarımızın fotoğraflarını çektim. Tribün ve dönüş yolunda meşale şov, video görüntüleri de hazır. Onu da öğle arası paylaşırım.

İnsanları adeta zorla maçlara dave edip götürüyoruz. Ne olurdu bir galip gelsekte bu insanlardaki heyecanı harekete geçirebilseydik. Elin seyircisiz takımlarına yeniliyoruz. Deplesmanda olan biz değil, Hacettepe takımıydı. Tribün, destek hep bizdeydi. Hocamızın deplesman fobisi demesi yersiz ve geçiştirmek için söylenmiş. Taraftar yediğimize gole rağmen susmadı ve tezahüratına devam etti. Haysitten yoksun Turgut ve Sercan'a rağmen...

Murat Yıldırım'ı taraftar seviyor çünkü efendi ve takımı için mücadele ediyor. Birileri gibi orasını burasını taraftara göstermeye yeltenmiyor. Adam gibi adam ve gayretli oyuncular her zaman bu taraftarın sevgilisi olmuştur. Yeni transfer Adem'de her geçen gün daha iyi oluyor. Mücadeleci bir oyuncumuz. Bravo Adem.

Maç fotoğraf dizisini aşağıdaki gibi izleyebilirsiniz. Büyük taraftaarımızı gönülden kutluyorum.

Saygılarımla

Hacettepe -SAMSUNSPORUMUZUN maçına ait fotopğraflar;

55erhan55

yazıklar olsun size futbolcu müsvetteleri bu taraftarı siz hiç haketmediniz.

edmontdante

5ama55 İn yazdığı herşeye aynen katılıyorum.
Bu takımın üzerine deplasmanda ölü toprağı serpiliyor sanki.Rakip kaleye bir kez gitmeden maçı bitirdik neredeyse.Rakip Hecattepe,adamlar hiçbirşey yapmadan maçı kazandılar.Sıkmadan,kasmadan.Kalecileri Ercü,hepimiz biliyoruz 3 tane geri pas gelse birini alır içeri ama biz ona top dahi götüremiyoruz.Yakaladığımız tek pozisyonu takımın yıldızı (TDŞ) dışarı atıyor.

Taraftar yine yerinde her zamanki gibi.Antalya-fb ile maç yapıyor tribünler bomboş ama bizim takım bu durumuna rağmen deplasmana yine  epey  kişi sürüklemiş.Çiço bağırıyor aynen şunu söylüyor "BU takım biz bağırmadan gol atamıyor,hiç attı mı " diyor.Evet çok haklı .Taraftar olmadan bu takım düşer gider.İçeride böyle maç alıyor.

Biraz Murat biraz Adem birşeyler yapmaya çalışıyor.

Turgut için hiçbir şey demeye gerek yok artık yeter ya.Bu kadar da arsızlık yüzsüzlük olmaz.Adam olsan sahada birşeyler yaparsın.Seni o takımda 90 dakika sahada tutana da senin o kadroya aldırana da Allahtan korkun be

Murat YILDIRIM'a verilen destekten hatta Murat'ın bu kadar hırslı oyunundan bütün futbolcular rahatsız bana kalırsa.Çünkü Murat hırsıyla diğerlerini taraftarın önüne atıyor.İşlerine gelmiyor yani.

Solda oynayan Volkan'a 30 dakika top gitmedi.Sanki sağ kanatta RIBERY varmış gibi her alınan top Turgut'a oynandı ve hepsi öldü tabiki.Hoca da aynen bizim gibi seyretti olanları.

Bu arada Maraton Başkan şahit ,maçı izlemeye gelen Ankara'lı adamın biri aynen şunu söyledi maç biterken  yalanım varsa Allah belamı versin "Bu  9 numarayı kim koruyor,kimin akrabası da 90 dakika sahada kaldı.Ben bunu hacettepe hazırlık maçında da izledim burada buna nasıl dayanıyorlar " dedi.Elalemin adamı 2 maçta anlıyor ama bizimkiler hala bundan medet umuyor inanılır gibi değil.Zaten bugünkü tepkiden sonra daha hiç oynamaz.

"BU SENE DE ŞAMPİYON YİNE TARAFTAR" GERİSİ YALAN.