Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

dakka 42 hala kaleciye dönüyoruz ya..
maç takip ettiğim kadarıyla bundan öncekinden pek farklı oynamıyoruz..
tugutun dan dun orta(pas)ları yetişemeyen forvetler.. bol bol geri dönüp top kaptıran turgut önderliğindeki orta saha.. bonusta her zaman ki gibi 6 pas içinde topa vurduran defans

King1965

oguz_5528

İkinici yarı erken gol atarsak maç her türlü bizim..

Forvetim

soyunma odsında bişeyler olsun 2.yarıya canavarlar çıksın sahaya

supernatural_55

2.yarıdan umutluyum hacettepe duramaz gerçek Samsunsporum karşısında...

oguz_5528

İlk yarı bitti,Sigara değil Samsunspor kanser edecek!!!!

harbisamsunsporlu5517

inş ikinci yarı ceviririz bu maçı bu sezon ikinci yarıları daha iyi oynuyoruz

germencisse

ikinci yarı zor olacak bizim için..gerçi biz gol yemeden toparlanamıyoruz golü yememiz bi anlamda iyi oldu..biz böyle çok maçlar çevirdik..inşallah ikinci yarı bulacağımız gollerle galip ayrılırız...

FaTiH_HaN

bu maci taraftar icin alsinlar ankara'ya gidenlerin cektigi cileye yazik gunah saldirin artik 2. yarinin basinda bulalim golleri!

cgr

Ligde 5 hafta geçti...

Ben hala hocanın Samsunspor hocası olamayacağı konusundayım...

5 maçta yapılan yanlış oyuncu değişiklikleri vs. vs....

Ama benim en çok canımı sıkan şey hocanın kenarda eli belinde , ruhsuz bir şekilde durup maçı izlemesi...

Yani bir hoca hiç mi saha kenarında hırslı olmaz , el kol hareketleriyle takımı ateşlendirmez...?? Anlamıyorum...

Umarım 2.yarıda şu deplasman psikolojisini atıp gerçek SAMSUNSPOR'u sahada izler ve bu maçı alırız...

Gaziosmanpaşalı3455

ben bu sezon ilk yarıya kötü başlayıp 2 ci yarı coşan bir samsunspor izledim.inşşallah diyorum yine 2 ci yarı bambaşka bir samsunspor izleyeceğiz.ve diyorumki  yazın bunu bi kenara!!!!!!!!!!!

babasamsunlu

Alıntı yapılan: cgr - 27 Eylül 2009, 16:47:29
Ligde 5 hafta geçti...

Ben hala hocanın Samsunspor hocası olamayacağı konusundayım...

çok haklısın çağrı...oyunu okuyamayan bir hoca...bize çok büyük zararı var..

samsunum

samsunmania

Sol kanada eğer hazırsa İlhan Ummak alınarak maça başlanabilir. Forvete orta yapabilecek bir adam lazım.

supernatural_55

ilk yarı galip olmamak daha iyi sonra yaslanıyoz geriye toparlanamıyorz da bence burdan çevirebilirz maçı hiç değilse 1 puana garanti gözüyle bakıyorum ben