Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

King1965

aranızda yer varmı arkadaslar Sızlerle Beraber Forumda heyecana ORtak Olabılırmıyım ...

SamSunSporum... Kazan bu macı 19 mayısı Ceheneneme DOnusturelım bolu macında

AntZ

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 27 Eylül 2009, 11:35:52
aranızda yer varmı arkadaslar Sızlerle Beraber Forumda heyecana ORtak Olabılırmıyım ...

Gönlünde Samsunspor'umuza kocaman bir yeri olan herkesin, her zaman aramızda yeri var  ;)
Hoşgeldin kardeş aramıza.

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 27 Eylül 2009, 11:32:10
arkadaşlar radyo yayını olacakmı haberiniz varmı????

Evet olacak.
Yetişin, ana sayfaya bakmadan direkt foruma giren birisini yakaladım  ;D

King1965

ben bu mac ıcın cok heyacanlıyım ayrıca.. Samsunsporumuzun bolu macını sabırsızlıkla beklıyorum o gun haykırmak ıstıorum Samsunspor Diye cunku ınancım tam bolu macına 2 de 2 yapmıs olarak cıkacagız ve 3 te 3 yapmıs olarak evımıze donecegız. buyuk cıkıs yapacagız bu macda.. ayrıca ankaraya gıden Samsunspor Sevdalılarına Yurekten Hayırlı yolculuklar.. Dılerım

babasamsunlu

:
Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Eylül 2009, 11:41:54
Evet olacak.
Yetişin, ana sayfaya bakmadan direkt foruma giren birisini yakaladım  ;D

:):):)

King1965

Alıntı yapılan: amisos55 - 26 Eylül 2009, 14:41:53
bu maçı alırsak Deplasman galibiyeti fobisini yeneriz
3 maçlık ve 7 puanlık bir seri elde ederiz
bolu maçına muhteşm taraftar desteği ile çıkarız
bolu maçınıda alırsak bu senenin parasız ama gururlu, sonuna kadar mücadele eden takımı oluruz.
Deplasmana giden arkdaşların sonuna kadar yanındayız.Dönüşünüz gidişinizden daha güzel olur inşaallah

Arkadasım Dusuncelerın KEsınlıkle Dogru .. Samsun Halkı Basarıyı Seven Bır Taraftar Her ne Olursa OLsun bır Cıkıs Oldugunda maca Gelır.. Özellıkle Rıze Altay macını ızledım Adamlar superlıge cıkmaya Oynuyor. Stat DOlu DegıL yazıkLar OLsun O Rıze Tarftarına .. Altayı tebrık ederım Macta ustun performansından Dolayı.. Bızım Taraftarımız Süper Ligi İStiyor.. Biz Süper Lige cıkmaya Oynasak Söle ilk 4 de Olsak Varya Stadımızı dusunemıyorum..

King1965

Bugunkı Hacetteepe macındakı Stadı kendı evımızde Oynıyacakmısız Gıbı hissettiren Taraftarlarımıza Tskler..

europe_55

Mac saati yaklastikca, heyecan da artiyor...

Insallah galip geliriz ve bir seri yakalariz artik...

babaalişo

yaklaşık yarım saat önce son posta  taraftarımız gitti sabah erken saatlerde yola cıkan  taraftarlarımızın en son arvası yaklaşık yarım saat önce havzadan gecti güzel muhabetlerin yaşandığı dakikalrda ihtiyaç molası verildi kahvaltısını yapan arkadaşlar oldu wc ihtiyacları karşılandı her türlü morelleri yerinde olan tarftarlarımızın takımımıza olan inaçları tamdı .allahın izni ile geri dönüşte havzayı cehenneme cevirme sözü alarak kendilerini uğurladık .allahım bize bugün 3 puanı nasip et yarabbi

King1965

Alıntı yapılan: babaalişo - 27 Eylül 2009, 12:11:08
yaklaşık yarım saat önce son posta  taraftarımız gitti sabah erken saatlerde yola cıkan  taraftarlarımızın en son arvası yaklaşık yarım saat önce havzadan gecti güzel muhabetlerin yaşandığı dakikalrda ihtiyaç molası verildi kahvaltısını yapan arkadaşlar oldu wc ihtiyacları karşılandı her türlü morelleri yerinde olan tarftarlarımızın takımımıza olan inaçları tamdı .allahın izni ile geri dönüşte havzayı cehenneme cevirme sözü alarak kendilerini uğurladık .allahım bize bugün 3 puanı nasip et yarabbi

Aminnnnnnnn..... :( :( :( :(

harbisamsunsporlu5517

27 Eylül 2009, 12:58:06 #459 Son düzenlenme: 27 Eylül 2009, 12:59:45 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 27 Eylül 2009, 11:35:52

SamSunSporum... Kazan bu macı 19 mayısı Ceheneneme DOnusturelım bolu macında
aramıza hoşgeldin kardesim  samsunsporlu sayısı sitemiz sayesinde hızla artıyor keske bugunleri teoman abimizde görebilseydi :( :(

erdem

King1965

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 27 Eylül 2009, 12:58:06
aramıza hoşgeldin kardesim  samsunsporlu sayısı sitemiz sayesinde hızla artıyor keske bugunleri teoman abimizde görebilseydi :( :(

hoş buldukk

oguz_5528

Şimdi bu heyecanla saat 16:00 olmaz ben biliyorum...

King1965

sBc-55

şu an ankaradayım netten giriyorum.otobüs kaldıramadık bazı nedenlerden dolayı ama 1 minibüs 1 şekilde takımımızın peşine geldik..gece gelirken teker patladı ama allah korudu hiçbirşey olmadı sorun haledildi..3 puanı alıp aslanlar gibi gelcez bekle bizi samsun