Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

kuzey55

kaptan 55

helal olsun bize yaa e-maillere tepkisiz kalamadılar,baktılar iş büyüyecek aynen geri vites

bizimle kimse başa çıkamaz... ;)

Recep

Alıntı yapılan: pasham55 - 24 Eylül 2009, 13:56:39
Öncelikle herkese selamlar,

Şimdi Hakkı tomaç ile görüştüm  hacettepe istemiş cebeciyi, ev sahibi olduğu için stad tercihi onlarınmış, fedarasyonda buna kızıp güvenliği bahane ederek seyircisiz oynatma kararı almış.  Hakkı tomaç itiraz edeceğiz ama çok zor değişmesi dedi.

ALLAH bunların bin bir türlü belasını versin daha ne diyeyim.

ya bırak şu tomaçı kendisininde işine gelmiştir

menteşoğlu55

Arkadaşlar, eski bir gazeteci olarak kaynak açıklamam...

ama federasyon geri adım attı bunu bilin...

maç pazar günü ankara 19 mayıs stadı'nda ve seyircili olarak oynanacak...

Kodalak

menteşoğlu55

Hakkı Tomaç'a ya da Samsunspor yönetiminin içindeki bazı kişilere kalsa bu maç pazar günü Cebeci Stadı'nda seyircisiz oynanırdı...

Neyse ki, kalbi Samsunspor için atan ve lobisini bu kulüp için kullananlar var...

menteşoğlu55

Arkadaşlar,

şu an işimin başına geçmek zorundayım...

karşılaşma pazar günü 19 Mayıs Stadı'nda ve seyircili olarak oynanacak...

uğradığımız mağduriyete bir tepki göstermek adına o gün herkes ankara'da olmalı...

kuzey55

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 24 Eylül 2009, 18:02:04
Hakkı Tomaç'a ya da Samsunspor yönetiminin içindeki bazı kişilere kalsa bu maç pazar günü Cebeci Stadı'nda seyircisiz oynanırdı...

Neyse ki, kalbi Samsunspor için atan ve lobisini bu kulüp için kullananlar var...

tek isim geliyor aklıma bugün hep ondan umutluydum zaten.yaparsa o yapar demiştim...yoksa bu yönetimin yiyeceği bi bk değil.

55.hakan

o zaman karar doğruysa arkadaşlar otobüsleri ayarlayın tekrardan ankara ya bekliyoruz herkesi

kaptan 55

cebeci zaten gudubet bi stad ama 19 MAYIS başkent'te bize hep uğurlu gelmiştir

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 24 Eylül 2009, 18:02:04

Açık ve net söyleyeyim öyleyse, teşekkürler Galip Asal... Bazıları gibi palavra sıkmak yerin,e bazıları gibi korkak ve pısırık olmak yerine somut iş yaptığın, Samsunsporlu gibi durduğun için teşekkürler...

berusa55

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Eylül 2009, 18:10:20
Açık ve net söyleyeyim öyleyse, teşekkürler Galip Asal... Bazıları gibi palavra sıkmak yerin,e bazıları gibi korkak ve pısırık olmak yerine somut iş yaptığın, Samsunsporlu gibi durduğun için teşekkürler...

Sempatik Bengülü