Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

cembaba

cembaba

Alıntı yapılan: Yaman55 - 24 Eylül 2009, 00:28:46
:D sonradan eklemeyesin baba :D

Ekledım kardesım Ayıpsın ;)

Son durum :

samsunspor.biz:17
Şirinler: 1 otobüs
Söğütlübahçe: 1 otobüs
Grup İstanbul: 1 otobüs
Mekansızlar: 1 otobüs
Başkentli Samsunsporlular : 200 kişi kadar..
Diğer Çevre illerden de gelen olur

Ohooo 2000-3000 oluruz ya inşallah.. Çok güzel olacak Çook

Yaman55

yunusefa

1-2 ya da 1-3 alırız bu maçı. Konyadan gelecem maça.Şİmdiden başarılar

Yaman55

Alıntı yapılan: yunusefa - 24 Eylül 2009, 00:49:51
1-2 ya da 1-3 alırız bu maçı. Konyadan gelecem maça.Şİmdiden başarılar

hayırlı yolculuklar

celebi

özkan

orada en az bi 3000 kişi olacağımızı düşünüyorum bence bizim en byük sorunumuz trübünde birlik,orada bir olup hepbirağızdan bağırabilirsek o zaman muhteşem olur..

Beraberliğe razıyım şayet ben ancak bi galibiyet alırsak eer boluya her türlü çakarız adanayada gitmek farz olur farz..

ErkÇay55

İnşallah galip geleceğiz takımımız iki haftadır çıkışta üç puan alıp,Samsun'a mutlu döneceğimizden eminim.

lucarelli

mehmet yılmaz

Alıntı27.09.2009
16:00  CEBECİ İNÖNÜ  HACETTEPE SPOR  -  SAMSUNSPOR  (O) HAKAN CEYLAN
(Y) ENGİN GÖKÇE
(Y) ERDEM GÖKALP
(D) MURAT SARAÇ 

Maç Cebeci İnönü'de... Bu arada federasyon Cebeci Stadının güvenlik yetersizliği yüzünden maçı seyircisiz oynatmak istiyormuş... Yönetim itiraz edecekmiş. Böyle ser.fsizlik mi olur? adi federasyon. Güvenliği sağlamak senin işin, sanki Hacettepe taraftarı var da...  >:( >:(

Alıntıhttp://www1.samsunspor.biz/haber-Uclu_Rezalet_-6424-

Üçlü Rezalet!

Hacettepe maçı öncesindeki, sabrımızı zorlayan komediler silsilesi Samsunspor taraftar grup ve dernekleri adına kamuoyuna duyurulur...

24.09.2009

Komedi Dans Üçlüsünü Protesto Ediyoruz!

Bugün Türk futbolunda tam bir kara mizah yaşandı. Akıllara seza bu gelişme kısaca şu; TFF, Samsunspor Kulübüne gönderdiği bir mesajla Pazar günkü Hacettepespor maçımızın Ankara 19 Mayıs Stadı yerine Cebeci İnönü Stadında oynanacağı ilan edildi. Ancak ardından da şu gülünç şerh düşülmüştü; güvenlik sorunu sebebiyle karşılaşmanın seyircisiz oynanmasına karar verilmiştir. Sanki ev sahibi durumundaki Türk futbolu için gereksiz takımın seyircisi varmış gibi üstelik... Yani, seyircisiz demek Samsunspor taraftarı gelmesin demektir.

Ülkemizin güzide başkenti Ankara'da başka stat yokmuş gibi, Hacettepe son üç yıldır tüm maçlarını 19 Mayıs Stadında oynamıyormuş gibi, insanları aptal yerine koymaya çalışan, neresinden tutarsanız elinizde kalan bir rezillik abidesi...

Sonradan öğreniyoruz ki, resmi olarak Hacettepe kulübüyle bir bağı olmamasına rağmen çok bağlı olan İlhan Cavcav'ın kişisel bir hesaplaşması imiş bu şahsi ve tuhaf karar.

Halbuki Samsun'dan, İstanbul, Bursa ve Ankara'dan taraftar dernekleri çoktan hazırlıklarını yapmış, gidilecek araçları dahi ayarlamışlar, hatta kaparolar bile verilmişti. Orada Samsunspor'umuzu binlerce taraftarı destekleyecekti. Ancak başrollerini Türkiye Futbol Federasyonu, Cavcav nezdinde Hacettepe Yönetimi ve pasiflikleriyle kala kalan Samsunspor yönetiminin oynadığı bir komedi dans üçlüsü gösterisi varmış!

Hiçbir sebep olmaksızın, sıradan insanların futbol maçı seyretme hakkını elinden alan bu hukuksuz ve insafsız uygulamayı kınıyoruz. Yapılanlar bir rezaletten ibarettir. Hacettepe ismi verilen ve Türk futbolu için son derece gereksiz, tatsız, tuzsuz bir takım konumunda olan bundan sonraki maçlarını da ilgiyle takip edeceğiz.

Madem o stadın güvenliği yok, o halde içeriye birlerinin girmesini engelleyebilecek bir güç de yok demektir. Yok eğer bu güç var ise statta güvenlik de var anlamına gelir.

Son olarak biz Ankara grubuyla yine de orada olacağız; Samsunspor yönetimi şirketleşme çalışmalarından başını kaldırıp taraftarını o stada sokmak zorundadır!.. Sorumlulukları arasında bu da vardır ve eğer ki bu işi başaramazlarsa 'tarihe taraftarını hiçbir hukuki dayanak olmaksızın maça sokamayan yönetim' olarak da geçeceklerdir.

Samsunspor taraftar grup ve dernekleri adına kamuoyuna duyurulur...

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Eylül 2009, 09:55:14
Maç Cebeci İnönü'de... Bu arada federasyon Cebeci Stadının güvenlik yetersizliği yüzünden maçı seyircisiz oynatmak istiyormuş... Yönetim itiraz edecekmiş. Böyle ser.fsizlik mi olur? adi federasyon. Güvenliği sağlamak senin işin, sanki Hacettepe taraftarı var da...  >:( >:(
bu ne ya şaka mı

lucarelli

lucarelli

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=8024

Şimdi TFF sitesini baktım Cebeci olayı doğru ama seyircisiz olayı ile ilgili bir bilgi yok. Karşıyaka maçı için seyircisiz yazıyor ama Bizim maç için bir şey yazmıyor..

Konu ile ilgili bilgisi olan var mı???