Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

kaptan 55

King Of The North

Kimse merak etmesin çok renkli görüntüler oluşacak Ankara'da...

söðütlübahçe

3 puan sart oldu eger berabere ayrlırsak o da kotu ıns alcaz bu macı artık kafaya oynama ıcın calısın cocukar haydıyın ...

pitbul055

Oflu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 23 Eylül 2009, 01:16:35
Hazırlık maçında 3-2 yenmiştik onları, bir kez daha neden olmasın?

5-2 olsun, bizim olsun  ;D
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 23 Eylül 2009, 01:16:35Tribün avantajı bizde olacaktır, söylemeye bile gerek yok. Vur da gel Samsunspor'um...

Vuracak Samsunsporum, hemde cok pis vuracak, grav grav graav  ;D

özkan

Allah'ın izniyle orada olacağım inşallah yalnız aklıma takılan bişey bize maratonumu verirler acaba yoksa köşeyemi sıkıştırırlar kalearkasının oraya:=))

Birde nedense içime doğuyor ya adem alkaşi gol atacak sanki..
  :-*

55erhan55

sadece55

Bende ankarada olacağım güzel bir maç olur umarım

55erhan55

cembaba

Evet arkadaşlar toplu olarak hem fikire vardık. Kızılay YKM önünde Saat:13.00' de tüm SAMSUNSPORLULARI bekliyoruz.. Herkese şimdiden hayırlı yolculuklar.. Başkent deplasman görsün.. ;)

çapaþ 06

kaç kişi olur maçta giresuna 1.000 kişiyi geçgin giden ankraya daha fazla olmaazsa ayıp olur

cembaba

Arkadaşlar birde Toplu bir organizasyon yapsak Nasıl olur.. Böyle bütün tribün anıtkabir' e çıkalım diyorum. Ordan maça geçeriz. Organizasyon yapmışken tam yapalım. ;) zaten maç 16.30' da. Ne dersiniz?

Sercan

Alıntı yapılan: CemBaba - 23 Eylül 2009, 17:20:52
Arkadaşlar birde Toplu bir organizasyon yapsak Nasıl olur.. Böyle bütün tribün anıtkabir' e çıkalım diyorum. Ordan maça geçeriz. Organizasyon yapmışken tam yapalım. ;) zaten maç 16.30' da. Ne dersiniz?

Olur hemde harika olur...

cembaba

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 23 Eylül 2009, 17:22:43
Olur hemde harika olur...

bencede böyle bir organizasyon yapalım arkadaşlar. Maç günü kesin karar verilir. ama kesin çıkalım diyorum ben.. Toplu tribün olarak anıtkabir' e çıkalım

King Of The North

samsunspor.biz böülümünde de açtım,o gün başkent sallanacak,tüm nutuklar tutulacak kim bunlar diye..formasız veya atkısız gelinmesin lütfen..