Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

berusa55

Sitemizde başka takımları tutanlar üyeler de var; diğer takım kazanır diye işaretlerken objektif davranan da davranmayan da çıkacaktır. Sahada kazanalım yeter.  ;)

erdem

ben berabere dedim.bizim topçular taraftar gazıyla çalışıo:)

onur 55

bız hazırlık macından daha rahat yenerız hacettepeyı.tamamen gecler tecrube kazansın dıye oynatıyolar.

eLLis

Hacettepe kazanır diyeni merak ettim ya çok objetif ki böyle olsada şuan iyi bir takımız ya da Samsunsporlu değil  :) Deşifre edilmesini istiyorum :P

55.hakan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 22 Eylül 2009, 18:19:52
Stadyum otogara yakın mı?Çünkü eğer ben gelirsem maçtan sonra oradan Antep'e geçeceğim...
stadyumdan otogara gitmen yarım saatini alır,eğer tabi maçtan sonra hemen salarlarsa taraftarı

Sercan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 23 Eylül 2009, 00:02:37
stadyumdan otogara gitmen yarım saatini alır,eğer tabi maçtan sonra hemen salarlarsa taraftarı

Bileti saat 22:00 ye alabilirsem yetişirim sanırım...

55.hakan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 23 Eylül 2009, 00:05:21
Bileti saat 22:00 ye alabilirsem yetişirim sanırım...
tabi canım en geç 45 dakikaya otogardasın

gozgoz yýlmaz

Kasım 2008'den bu yana deplasmanda maç kazanamıyoruz. En son Altay'ı yenebilmiştik. Takımda bir düzelme süreci işliyor sanki. Bu sefer çok umutluyum. Ankara'dan üç puanla dönmemiz gerekiyor. Hazırlık maçında 3-2 yenmiştik onları, bir kez daha neden olmasın?

Tribün avantajı bizde olacaktır, söylemeye bile gerek yok. Vur da gel Samsunspor'um...

kaptan 55

takım yavaş yavaş oturmaya başladı..

rize maçının ikinci yarısı oynanan oyun ve kocaeli maçındaki futbol umutlanmamızı sağladı

artık bir seri yapmamız lazım ankara'da hacettepe'ye vurup içeride binlerce taraftarımızla boluyada vuracağımıza inanıyorum.

celebi

Recep

King Of The North

Bu maç bizimdir arkadaşlar kimse merak etmesin,takım Kolpeli maçında çok poziyona girmiş savaşan bir ekip olmaya başladık,deplasman fobimiz de bu maçla bitecektir.
Herkesi başkente bekliyoruz,organizasyonumuz olacak...

King Of The North

Ankara'daki kardeşlerim,Samsun,İstanbul ve çevre illerden gelecek kardeşlerim,özellikle otobüsle gelenler; 27 Eylül Pazar günü saat 13.00'de Kızılay YKM önünde toplanılacaktır.19 Mayıs stadı Ulus'ta olup,yürüme masefesi 30-40 dakikadır.13.30 da kadar herkes beklenip öyle geçeriz stada,şovumuzu tüm Başkent görsün.Şimdiden gazamız mübarek olsun..

34_55

allah allah desenize 85 li yani tanjulu yıllara geri dönüyoruz çok güzel olacak valla ankara bir taraftar görsün...55

55JNR55

hadi hayırlısı umarım kalabalık olur ykm önündeki organizasyon stada doğru şenlik havasında geçilir...